Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimo mašinos

QUOTE(Bijuna @ 2010 05 12, 10:35)
  Nu rašo tai labai gražiai  g.gif

Topshop visos reklamos gražios... Bet tik reklamos. Nemanau, kad ji galėtų būti kuo nors geresnė už http://www.varle.lt/...e-bomann-cb-593, o kaina skiriasi... smile.gif
Atsakyti
smile.gif Aciu Keistuolei uz patarimus ir nusipirkau Moulinex 5003 is La Redoute, nesuprasdama ne zodzio prancuziskai, bet pavyko uzsisakyti ir gavau po savaites)))).
Pirmas mano sedevras buvo keksas (kepiau be mieliu, su kepimo milteliais) gavosi labai gerai ir po to kepiau duona pusiau rugine ir kvietine su raugu (mieles as ne naudoju) gavosi nuostabiai. Dabar bandau bagetes ir su raugu tai ziuresiu po 20 min kas gausis. Foto veliau. Tai tikrai nepasigailejau kad pirkau, o is Top Shopo ne kilo ranka pirkti....
Atsakyti
QUOTE(alkatina @ 2010 05 12, 19:48)
smile.gif  Aciu Keistuolei uz patarimus ir nusipirkau Moulinex 5003 is La Redoute, nesuprasdama ne zodzio prancuziskai, bet pavyko uzsisakyti ir gavau po savaites)))).
Pirmas mano sedevras buvo keksas (kepiau be mieliu, su kepimo milteliais) gavosi labai gerai ir po to kepiau duona pusiau rugine ir kvietine su raugu (mieles as ne naudoju) gavosi nuostabiai. Dabar bandau bagetes ir su raugu tai ziuresiu po 20 min kas gausis. Foto veliau. Tai tikrai nepasigailejau kad pirkau, o is Top Shopo ne kilo ranka pirkti....


smagu, kad nenusivylėt thumbup.gif
man ir kažkaip tas top shopas pasitikėjimo nekelia, moulinex vis tiek šiokį tokį vardą turi.
Aš prancūziškai irgi tik iš LR psl moku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 05 06, 14:53)
http://www.avitela.l...ulinex-ow-5000/
O ši ta man atrodo be tu prancūzišku batonu lentynėliu, bet jos galingumas kažkoks keistas g.gif
Nulis gale nedarašytas.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 05 06, 15:53)
http://www.avitela.l...ulinex-ow-5000/
O ši ta man atrodo be tu prancūzišku batonu lentynėliu, bet jos galingumas kažkoks keistas g.gif

Cia kaina zymiai geresne 4u.gif
http://www.neriba.lt...4ff1c4.30811641
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 05 13, 09:13)
O čia net iš nerūdijančio pieno vos ne 3 kart pigiau : Donkepe
Atsakyti
QUOTE(alkatina @ 2010 05 12, 19:48)
smile.gif  Aciu Keistuolei uz patarimus ir nusipirkau Moulinex 5003 is La Redoute, nesuprasdama ne zodzio prancuziskai, bet pavyko uzsisakyti ir gavau po savaites)))).
Pirmas mano sedevras buvo keksas (kepiau be mieliu, su kepimo milteliais) gavosi labai gerai ir po to kepiau duona pusiau rugine ir kvietine su raugu (mieles as ne naudoju) gavosi nuostabiai. Dabar bandau bagetes ir su raugu tai ziuresiu po 20 min kas gausis. Foto veliau. Tai tikrai nepasigailejau kad pirkau, o is Top Shopo ne kilo ranka pirkti....

Alkatina saunuole 4u.gif O as taip greitai neapsisukau ax.gif Kadangi pirmam kartui pabijojau tokiai sumai uzsisakineti ( kadangi studijavau svetaine, merginu pasisakymus ir t.t.) tai padariau maza uzsakyma, ziuresiu kas gausis blink.gif Jei viskas ok, tai tada ir as bandysiu tokia pat siustis (keistuole matyt geru vadybiniu sugebejimu turi lotuliukas.gif ). O merginos kaip butu su garantija tada g.gif Nu jeigu ka?
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 05 13, 10:08)
Alkatina saunuole  4u.gif  O as taip greitai neapsisukau  ax.gif Kadangi pirmam kartui pabijojau tokiai sumai uzsisakineti ( kadangi studijavau svetaine, merginu pasisakymus ir t.t.) tai padariau maza uzsakyma, ziuresiu kas gausis  blink.gif Jei viskas ok, tai tada ir as bandysiu tokia pat siustis (keistuole matyt geru vadybiniu sugebejimu turi  lotuliukas.gif ). O merginos kaip butu su garantija tada  g.gif Nu jeigu ka?


ten toj knygutėj (lankstinuke) garantinėj yra ir Lietuvos adresas nurodytas, tik nežinau kaip tą pirkimo darą reiktų įodinėt. Bet manau bėdai prispyrus vertėtų pakovot.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 06, 15:30)
jei pirksit tokią, pirkit iš čia http://www.laredoute...mp;numberpage=1
žymiai pigiau gausis  4u.gif

Keistuole, o galetumete jei galit aisku paziuret ar siam psl yra moulinex ow6000 arba 6002? Aciu is anksto 4u.gif
Kiek teko pasikrapstyt, neradau... O idomu be Lietuvos kur galima gaut tokia? O gal kas turi, ar verta pirkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fleer: 13 gegužės 2010 - 13:20
QUOTE(fleer @ 2010 05 13, 14:18)
Keistuole, o galetumete jei galit aisku paziuret ar siam psl yra moulinex ow6000 arba 6002? Aciu is anksto  4u.gif
Kiek teko pasikrapstyt, neradau... O idomu be Lietuvos kur galima gaut tokia? O gal kas turi, ar verta pirkt?


ne tokios nemačiau ten schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 05 13, 12:01)
ten toj knygutėj (lankstinuke) garantinėj yra ir Lietuvos adresas nurodytas, tik nežinau kaip tą pirkimo darą reiktų įodinėt. Bet manau bėdai prispyrus vertėtų pakovot.

Pirkimo data yra sertifikate kur gavome, tai garantija metams be problemu manau bus.
Atsakyti
QUOTE(alkatina @ 2010 05 15, 18:50)
Pirkimo data yra sertifikate kur gavome, tai garantija metams be problemu manau bus.


aš kažkaip ir manau, kad jei jau bus bėda, tai kaip nors bus galima išsireikalaut.
Iš kitos pusės pirkau elektromarkte lygintuvą, mažumėle pagedo, tai kovojau kovojau ir nieko nepešiau. Pasiūlė kreiptis į vartotojų teises.
Atsakyti