Įkraunama...
Įkraunama...

Kenksmingos nėščiosios darbo sąlygos

mano darbas irgi prie kompo, tai gydytoja rekomendavo daryti trumpas petraukėles. tai taip ir elgiuosi. pailsiu 10 min ir vėl prie darbelių. sako, kad kompas vis delto nėra gerai g.gif
Atsakyti
na darbe aš vos ne po 16 valandų prie PC praleidžiu - tai 3 paras tada stengiuos prie jo neprisėst tongue.gif bet sunkiai gaunas
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 05 30, 19:35)
na darbe aš vos ne po 16 valandų prie PC praleidžiu - tai 3 paras tada stengiuos prie jo neprisėst  tongue.gif  bet sunkiai gaunas


o a6 manau labiau kenkia pats sėdėjimas, poza, užsikėlimas koja ant kojos, nei pats kompas... teisingai rašėt, kad gyvenam tarp spindulių ir jų kiekio padidėjimas šiek tiek beveik nejaučiamas...
o kad lelius neleidžia sėdėt būtent prie kompo, manau čia tavo daugiau psichologija veikia, nei pats kompas lelių... bet jei taip yra, geriau net nesiartink...
mūsų minčių galia yra beribė...
Fizikų yra paskaičiuota, kad mobilus stipriai suveikia jo skambėjimo metu, kai kalbi apmažėja, o kompas sudaro apie save elektromagnetinių bangų spindulį, ale iš tikro tik iš antros pusės apie 30cm kenksmingiausia...
man tik kartais baisu būna, kai leliukus mamos pasiguldo šalia monikų, dar kairtais iš kitos pusės(tipo geriau matys), va tada tai jau visi spinduliai jam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 31 gegužės 2005 - 10:50
Visos sedim prie kompo labai ilgai. Neina juk nuo visko apsisaugoti tada turetu kazkas uzrakinti mus 9 menesiukam ir ismesti rakta, kad visiskai butume saugios, bet juk tai neimanomas dalykas. Ir taip manau saugomes kuo daugiau. juk ir telefonai kenkia, bet be ju neiseinam is namu juk. Kas galit ribokit laika prie kompo as negaliu, tai man liga jau smile.gif
Atsakyti
ai as ir darbe visa diena sedziu ir kompo ir namie dar truputi wub.gif
skirtumas tas, kad namie prie kompo kojas ant kedes susikelus bunu biggrin.gif
Atsakyti
As taip pat dirbu sedima darba su kompiuteriu.Jau beveik 4 metelius neatsitraukdama dirbu po 12val.su juo verysad.gif
Atsakyti
tikrai kenkia, bet pav. stresas ar chemija - dar labiau, taigi neatsisakysiu jo... wink.gif

Zavinga, tiesiog daryk daugiau trumpu pertraukeliu - dazniai i tulika varynek, iseik i valgykla pietu metu, kavos isgerk ne prie kompo, i kitam, jei imanoma, kambary... ir t.t. ir viskas bus gerai! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ner_ko @ 2005 01 25, 21:50)
o aš tiesiog fiziškai jaučiu, kai nėščia, kad kompas kenkia... L. greit ima skaudėt galvą, atrodo, taip ir matau, kaip ore bangos vibruoja ir taiko tiesiai man į smegenis...  sad.gif Bet tenka su kompu dirbt (o kartais ir norisi), tai nieko nepadarysi.

Beje, mamytės kolegės, o kaip jūsų akys? Aš visada galėjau pasigirt puikiu regėjimu, o dabar per 5 nėštumo mėnesius pagedo - pas okulistą matau dviem eilutėm mažiau!  sad.gif Šiandien tikrinaus, privertė susimąstyt... Kitoms, girdžiu, dantys genda, man - akys...


Mano darbas irgi su kompu, tad tenka pasėdėti.. bet vietoj 8,5 h prasėdžiu kokia 6, nes nusimuliuoju kur nors, tai į tualetą dažnai einu, tai pertraukėles pasidarau, tai pietaut į namus išeinu, na ir šiaip ne visą laiką sėdžiu į jį akis įsmeigus smile.gif

Bet va, galvą tai ir man pradėjo skaudėti, ko prieš nėštumą nebuvo, ypatingai darbo pabaigoje, nors nepasakyčiau, kad siaubingai darbu apkrauta ir pervargstu nuo jo g.gif
O dėl akių, tai prieš metus tikrinausi, regėjimas buvo puikus, bet kai pastojau ir kai reikėjo pasitikrinti akytes, tai su viena mačiau žymiai praščiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2005 09 15, 12:35)
tikrai kenkia, bet pav. stresas ar chemija - dar labiau, taigi neatsisakysiu jo... wink.gif

Zavinga, tiesiog daryk daugiau trumpu pertraukeliu - dazniai i tulika varynek, iseik i valgykla pietu metu, kavos isgerk ne prie kompo, i kitam, jei imanoma, kambary... ir t.t. ir viskas bus gerai!  biggrin.gif




Eziuke,aciu uz patarimus mirksiukas.gif Noretusi kazkur pasivaikscioti,taciau pastoviai nera laiko tam.Geriu kava ir pietauju vel gi tik prie kompo cray.gif schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Eziuke,2005 09 15, 13:35]
tikrai kenkia, bet pav. stresas ar chemija - dar labiau, taigi neatsisakysiu jo... wink.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
manau kad kenkia g.gif ir kompas kenkia ir ilgas sedejimas prie kompo kenkia nes kiek zinau tai nestukem nestuke.gif negalima daug sedet nes sutrumpeja kaklelis nestuke.gif
Atsakyti
ir as visa diena prasedziu prie kompo,bet kitaip juk ir neiseina. doh.gif
o i darba su masina ir is darbo su masina.
Atsakyti