Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vaikai nori eiti mokyklon?

Apklausa: vaikui eiti į mokyklą: (66 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Prieš porą metų turėjau analogišką situaciją , sūnus vidury mokslo metų atsisakė toliau lankyti šokius. Susėdome ir rimtai pasikalbėjome, kad tuos metus jis privalo lankyti šokius, nes mokytoja turi planų dėl įvairių koncertų ir kitų renginių, ir jis negali vidury mokslo metų viską mesti. O kitais metais galės pabandyti lankyti kitą būrelį. Taip ir susitarėme. Iki mokslo metų pabaigos sūnus pats pakeitė nuomonę ir dabar šokių net negalvoja nelankyti. thumbup.gif Tiesa, papildomai pradėjo lankyti krepšinį.
Aš manau, kad vaikas negali vidury mokslo metų mesti pradėtą veiklą ir eiti kitur, juk turi būti kažkokia ugdoma atsakomybė už savo veiksmus.
Atsakyti
Ui, Ramsiau, pas mane ta pati problema. Maniškiui 12, antrus metus lanko folklorą, vakar per Balticum žinias interviu pavarė biggrin.gif Nu nuobodybėėė, bet va, kolektyvas thumbup.gif, svarbiausia mokėt nieko nereikia, aprangą duoda, norinčius ir instrumentais grot pamoko, o jis jau kuris laikas nori iš ten bėgt. Vat, sako, jei gitara grot mokintų... Kokia gitara folklore? Mano moralų kiek privengia, tai dėl to dar vis lanko, bet kiekvienąsyk pakartodamas, kad tai jau tikrai paskutinė repeticija. Ir keliauja visur, ir koncertuoja, ir stovyklą su ansambliu pernai turėjo, ir šiemet irgi į Daniją ruošiasi - nieks nepadeda. Tiesa, tos repeticijos būna tik šeštadieniais, o prieš koncertus dažniau. Todėl jis turi galimybę dar ir kokį sportą lankyti. Ai, dar sakė, kad draugai juokiasi. Taigi sakau, turėk savo nuomonę: susirasi kokią paną, draugai pasišaipys, pasityčios ir ką, pravarysi?
Nu nežinau, kiek ilgai čia jis dar ištemps g.gif
Atsakyti
Susidūrėm ir mes prieš beveik porą metelių su pan problema - tik mano vaikinas sportuot linkęs, bet niekaip negalėjo apsispręs, o karate buvo jau porą metų pralankęs. Tai leidau aš jam nebelankyt, blaškėsi blaškėsi jis po įvairias vietas, bet...po pusantrų metų blaškymosi sugrįžo atgal. Ir ne per seniausiai prasitarė - et, bereikalo aš tuos metus praleidau wink.gif

Aišku, kitose srityse toks praleidimas gali būti negrįžtamas, arba bent jau sunkiai pataisomas, bet gal reikia leist pabandyt, kad pajaustų ko netenka g.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, as sau pasidariau isvada kad tikrieji sunkumai su vaikais prasideda jiem paaugus. Kol jie mazi ir mano rupesciai buvo mazi (dabar man taip atrodo) Niekad nemaniau, kad bus taip sunku buti tevais. Mano dukrai 12,5 m. sunui 8-eri. Su sunumi dar sutariam ir del sokiu (lanko liaudies sokiu) ir tarpusavio santykiu, bet dukra schmoll.gif ...
Tiesiog turiu namie priesa, kuris springsta neapykanta man- kaip potencialiam blogieciui, kuriam vis kazko is jos reikia (tvarkos, pagalbos ir t.t.). Geriausia leisti daryti ka ji noretu ir viska leisti, tada problemu manau nekiltu, bet negaliu as leisti eiti mokykla issidaziusiai, pliku pilvu ir nevalgiusiai (cia siaip viena is pavyzdziu paemiau). Zodziu konfliktuojam del visko. Gyliai sirdyje jau palaidojau vilti, kad kada nors tapsime draugemis. O juk ji mano pirmagime, taip laukta, planuota ir labai mylima. Suprantu paauglyste, bet kaip skaudina pikti zodziai ir atviras priesiskumas verysad.gif
Atsakyti
Taip nesinori tiketi, kad jau kazka praleidau. Aisku niekada nebuna viena puse kalta siuo atveju vaikas, kalta ir as. Taciau dukros charakteris istiesu labai sunkus, o cia dar paauglyste. Viena paguoda gerai mokosi ir versti nereikia. Taciau labai norisi esama situacija pagerinti, gal kam panasios problemos yra kilusios?
Atsakyti
QUOTE(Kotryna @ 2005 05 02, 16:17)
Taip nesinori tiketi, kad jau kazka praleidau. Aisku niekada nebuna viena puse kalta siuo atveju vaikas, kalta ir as. Taciau dukros charakteris istiesu labai sunkus, o cia dar paauglyste. Viena paguoda gerai mokosi ir versti nereikia. Taciau labai norisi esama situacija pagerinti, gal kam panasios problemos yra kilusios?


Nusiramink Kotryna 4u.gif 4u.gif

As tikrai buvau 'baisi paaugle' ir mama nelabai zinojo, kaip cia elgtis doh.gif
Tuomet man mama buvo pats didziausias priesas, nes nesuprasdavo manes blink.gif
Isaugau- dabar sutariam puikiai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotryna @ 2005 05 02, 13:19)
Sveikos mielosios, as sau pasidariau isvada kad tikrieji sunkumai su vaikais prasideda jiem paaugus. Kol jie mazi ir mano rupesciai buvo mazi (dabar man taip atrodo) Niekad nemaniau, kad bus taip sunku buti tevais. Mano dukrai 12,5 m. sunui 8-eri. Su sunumi dar sutariam ir del sokiu (lanko liaudies sokiu) ir tarpusavio santykiu, bet dukra schmoll.gif ...
Tiesiog turiu namie priesa, kuris springsta neapykanta man- kaip potencialiam blogieciui, kuriam vis kazko is jos reikia (tvarkos, pagalbos ir t.t.). Geriausia leisti daryti ka ji noretu ir viska leisti, tada problemu manau nekiltu, bet negaliu as leisti eiti mokykla issidaziusiai, pliku pilvu ir nevalgiusiai (cia siaip viena is pavyzdziu paemiau). Zodziu konfliktuojam del visko. Gyliai sirdyje jau palaidojau vilti, kad kada nors tapsime draugemis. O juk ji mano pirmagime, taip laukta, planuota ir labai mylima. Suprantu paauglyste, bet kaip skaudina pikti zodziai ir atviras priesiskumas verysad.gif

Sveika, maniske tokio pat amziaus, 12,5 metu. Sia tema mastau taip - rengiasi ar dazosi - taip, kaip drauges mokykloj greiciausiai, nes paauglystej svarbu buti bandos dalimi, nebent kazkiek kritiskumo idiegtum gatvej mergeliu parodydama, ar pasakodama kad oda istampys. Pas maniske, tai uniformos, cia problemu nekyla, del valgymo - panasiai kaip pas jus, na yra visokie dribsniai ka megsta, nors ta pavalgo. Del tvarkos - irgi kovos, bet jau antri metai ivesta ''sistema'' - pirma ta ir ta susitvarko, tada kompas, telikas, ar kazkas, ko nori. Na matyt dar reik susitaikyt ir mums su tuo, kad baigiasi nurodinejimu metas, reik bandyt ieskot kalbos su ''nepriklausomu'' zmogumi apie drauges, mokykla, madas, apie tai, kas jai svarbu, kad pajustu, jog mamos laiku pasakytas zodis si ta reiskia. As jai sakau, kad net ir pykdama labai tave myliu, visada paskui apsikabinam ir tt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesa: 02 gegužės 2005 - 21:39
Aciu! Kazkaip lengviau kai zinai, kad ne tau vienai taip, kad taip lyg ir turetu buti.g.gif
Jau pradejau naktimis nemiegoti ir galvoti, galvoti, galvoti... Tik kad nieko gudraus negaliu sugalvoti, ir pati buvau priejus isvada kad reikia keisti bendravimo styliu. Stengiuosi. Dar karta aciu visoms atsiliepusioms. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2005 04 11, 17:57)
Vyras tai ir noretu, kad koks sportas geriau....Na, bandysiu ikalbet, kad nors siuos metus pabaigtu....Visgi pinigai sumoketi, o paskui bandysim koki sporta, gal kazka is tu kovu menu.....

Pas mus namuose irgi labai pasiutęs 10-metis auga. Na su muzika jis nieko bendro nenori turėti, tai šiemet pradėjom į Atlanto futbolo mokyklą leisti - į savaitę 3 kartus neblogai išsilaksto (ir tik 20lt mėnesiui kainuoja), nuo sekančių mokslo metų dar bandysiu vesti į vaidybos studiją "Trepsė' (čia dar tartis su vadove reikės), nes jis, kaip keista būtų, mėgsta vaidinti su lėlėmis g.gif - mokyklos lėlių teatriuką lanko blush2.gif
Žinoma nei futbolininkas nei aktorius neišeis, bet užtat gatvėj nesitrins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2005 04 11, 16:00)
Aha, o kai mokytoj gedina, sako, na, kaip cia nesusitvarkot, gi dar ne paauglyste, kas bus paskui...Toks jausmas, kad as jo nepriziuriu visai, nesidomiu, nesirupinu... cry.gif Nu neklauso, tylom isklauso galva nuleides, o daro vel ta pati... cry.gif Ir baustas buvo (ne uz nelankyma, kitos problemos), ir kompu nezaide, i lauka nejo, ir drauigu buvo neleidziama kviestis...Atkencia viska, o paskui vel ta pati daro...Ir tikrai baisu, kas bus paskui...? g.gif O koks uzsispyres...Prie sriubos lekstes sedejo 5 valandas, ir vistiek nevalge... blink.gif  blink.gif  blink.gif


Ramsiau

kai as buvau mazdaug 11 metu, mamai pareiskiau, kad metu sokius (o prestizini bureli lankiau, gerai sekesi, daug koncertuodavome ir viskuo aprupinta buvau!!!), vot kazkas fariktelejo i galva ir nors tu ka!! tuo metu mano brolis buvo ka tiktai gimes, bet tikrai nejauciau jokio pavydo, diskomforto. Mama sake - eisi!! jezau, kaip pykau ant jos, kad man tokiai ``dideliai`` neleidzia spresti paciai!! Manau, kad to priezastis buvo mokyklos fizinio pamokos - buvo suoliai i toli, ir as nusokau labai daug (4 metrus 20cm!!!), tuo atkreipdama graziausiu klases berniuku ir fizinio mokytojo demesi, buvo man pasiulyta uzsiimineti sportu, ir as vakarais atsigulusi i lova save matydavau su olimpiniu medaliu ant kaklo, grodavo himnas, o as is laimes verkdavau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Na, dabar tai naiviai skamba (net pati nusizvengiau tai parasiusi), bet tuomet tai buvo mano gyvenimas, mano pasaulis thumbup.gif , o mama su savo sokiais norejo visa tai sugriauti!!!!! Baigesi tuo, kad mama priverte, o ir man tas duras praejo ir studiju laikais sokau VU ansamblyje, kas sukelia pacisu graziausiu prisiminimus iki dabar.

Ramsiau, o kai parasei apie 5 valandas sedejima prie sriubos, tai as ta dabar ``turiu'' - vakar mano astuonmetis lygiai valanda valge pietus - ir maldavai, ir klykiau, niekas nepadejo,, nezinau, gal but visu protingiausia nekreipti demesio, bet juk vien tiktai gero nori savo vaikams. Siandien pursrycius pusvalandi knebinejo, pasiremes galva ranka ziuri i ta lekste tokiu angelisku veideliu (nu toks grazus vaizdelis, kad net pyktis praeina)...
Atsakyti
Siais laikais del tokiu problemu kalta tik draugu itaka g.gif Visais laikais paaugliams ji buvo ir bus svarbesne, nei tevu. cry.gif
Atsakyti
Sveika Ramsiau,
Labai gerai suprantu tavo problema ir tavo sunu... smile.gif Speju, vaikinui nepatinka groti akordeonu, reikejo rinktis geriau pianina... Mesti "Ginterelio" tikrai nepatariu. Tai ka jis gaus ten, liks visam gyvenimui. Tai labai puikus kolektyvas. Klaipedoj kito tokio nera.
Manyciau, jum reiktu rasti kazkoki kompromisa.
As pati lankiau ta muzikos mokykla, kurioje mokosi tavo sunus. O muzikos literatura turejom su "Gintareliu"... tongue.gif Dvi mergaites ir..... daaaaug berniuku. biggrin.gif
Labai gerai prisimenu, kokia kancia budavo begiot is vienos mokyklos i kita... Draugai leisdavo laika kieme ar dar kur... Sportuodavo... O as tik prie instrumento, prie natu... Kiek asaru, kiek nervu islieta... Ziauriai nekenciau viso to. Ir mest bandziau, tevai (tiksliau, mama, versdavo)...
Dabar galiu pasakyti, kad visiskai nesigailiu to, kad lankiau.
Mano su tevais buvo tokia sutartis - baigiu muzikalke ir... uzsiimu kuo noriu. smile.gif
Atsakyti