Įkraunama...
Įkraunama...

Visuomenės sveikatos fakultetas

Gal studijuojate, gal jau dirbate, jei taip tai ar pagal savo specialybe. Kaip manote kokios sitos specialybes perspektyvos? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveika Balta avele! Šiemet baigiau neakivaizdines studijas, įgyjau socialinio darbuotojo bakalauro kvalifikaciją, kartu studijuodama dirbau. Mokslą, darbą ir šeimą per tuos metus reikėjo stipriai derinti. Dabar mažumėlę galiu atsipalaiduoti. Manau, mano specialybė šiuo metu labai perspektyvi. Aišku, žiūrint , kur esi įsidarbinęs, jeigu dirbi lankomosios priežiūros soc. darbuotoja, tai vaikščioji pas senelius į namus ir juos prižiūri. Girdėjau atsiliepimus iš kolegių, kad nekoks darbas, tačiau kada pas mus didžiulė bedarbystė, žmonės dirba ir tokį darbą. Socialinis darbas yra dirbamas įvairiose įstaigose, pvz: vaikų teisių tarnyboje, soc. paramos skyriuose, seniūnijose ir t.t.
Atsakyti
as siais metais taip pat istojau i kmu visuomenes sveikatos vadybos magistrantura - kol kas nelabai ka galiu pasakyti, nes pirmoji savaite tik nuo spalio vidurio...

Stojau, nes labai norejau studijuoti kmu visa gyvenima, be to dirbu siek tiek su medicina susijusi darba ir man reikia medicininio issilavinimo (diplomo) tongue.gif .

Pasistengsiu derinti, kaip seksis, bus matyti. wink.gif

Gal dar kas pradeda studijas kartu su manimi, o gal kas ten mokesi -ar verta (nes pinigu dar nesumokejau, tai dar galiu pagalvoti savaitele tongue.gif )
Atsakyti
Sveikos visos, kurios studijuojat medicina, papasakokit kaip jums sekasi, kokie planai ateiciai, ar zadat vaziuoti dirbti i uzsieni?

Na vat as studijuoju Reabilitacija ir slauga KU, dabar IV kursas, busim pirmieji bakalaurai gave medicinini diploma su kvalifikacija Klaipedos universitete. Kaip visi medikai mums sako ateities Lietuvoj mums nera ir visi ragina i kitas salis vaziuoti. Kadangi musu fakultetas bendrauja su Svedija ir suomija (vyksta studentu mainu programos) tai labai skatina vykti dirbti tenai, Na o kaip jus? Papasakokit, labai jau man idomu. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dopa @ 2005 02 26, 11:51)
Sveikos visos, kurios studijuojat medicina, papasakokit kaip jums sekasi, kokie planai ateiciai, ar zadat vaziuoti dirbti i uzsieni?

Na vat as studijuoju Reabilitacija ir slauga KU, dabar IV kursas, busim pirmieji bakalaurai gave medicinini diploma su kvalifikacija Klaipedos universitete. Kaip visi medikai mums sako ateities Lietuvoj mums nera ir visi ragina i kitas salis vaziuoti. Kadangi musu fakultetas bendrauja su Svedija ir suomija (vyksta studentu mainu programos) tai labai skatina vykti dirbti tenai, Na o kaip jus? Papasakokit, labai jau man idomu. 4u.gif  mirksiukas.gif



Gal ir nelabai i tema, as ne medicina pabaigiau, bet KMU sveikatos ekologija. 6 metus atsimokiau,o atlyginimai tikrai juokingi. Apie medikus is vis patyliu - mokosi tiek metu, o gauna juokingai mazai. Priversti imti "is salies". Nieko gero.

As manyciau, kad jei yra galimybe (ir noras) tikrai vertetu pabandyti isvaziavus padirbeti. As ir pati neatmetu tokios galimybes, tik pirmiau reikia stazo uzgyventi Lietuvoje

Sekmes!
Atsakyti
studijuoju slauga KMU, bet tik dar pirmas kursas smile.gif (po med. mokyklos) zinau, kad galimybiu, turint noro, tikrai yra isvaziavimui (bent jau praktikas atlikinet). noreciau, bet lelius dar mazas tongue.gif
Atsakyti
trola, papasakok, ko jusu ten mokina, kaip kas vyksta, idomu palygint su savimi. Kuom jus galesite dirbti, kokie jums planai ateity????
Atsakyti
Sveiki, gal atgaivinkim temą?
Pernai baigiau VSF socilainio darbo magistrantūrą. Galiu pasidalinti savo patirtimi. Socialinio darbo studijos man buvo kaip atostogo, nes jau turėjau socialinio darbo bakalaurą. Kiek žinau vadybą ten pakankamai grižtai griebia, atvyksta dėstytojai iš kitų uniersitetų. Šiaip išlyginamieji kursai per pirmus metus visoms specialybėms tai buvo kažkokia pajuoka. Gal dabar jau tvarka yra, nežinau. bet prieš porą metų buvo betvarkė.
Atsakyti
Sveikos. Jungiuosi i jusu gretas. Beveik pries metus laiko pabaigiau KMU, visuomenės sveikatos fakulteta.Per ta laika spejau jau 2 darbovieteje pagal specialybe isidarbinti. Dirbu, man visai idomu ir patinka, bet atlyginimai tikrai nedideli ir neaisku kada gausime didesni atlyginima. Taigi, jei is finansines puses - nelabai apsimoka....
Atsakyti
Na kitais metais as jau busiu 4 kurse VSF. Idomu, kaip ten su praktika, rinkaus vadybos, tai kur cia gali paskirti? g.gif
Atsakyti
Žiūriu, nelabai kas dalinasi patirtimi. Aš jos neturiu, todėl pati norėčiau paklausti, ar verta stoti į mediciną. Daugybė dvejonių mano galvoje, nes šitiek metų svajojusi apie medikės doctor.gif darbą, dabar vis realiau susiduriu su nuomone, kad stodama i mediciną, pasirašysiu nuosprendį - daugybė metų veltui ir juokingas atlyginimas. Žodžiu, pasityčiojimas iš žmogaus. Gal čia ir ne vieta, bet nebežinau, kur galiu rasti protingą patarimą. g.gif
Atsakyti
Mano nuosirdus patarimas- nestok 4u.gif
Atsakyti