Įkraunama...
Įkraunama...

Mokykimės ispanų kalbos savarankiškai

Stella, jei jau busi ne pirmo lygio, tai geriau su juo is anksto susitarti, nes po nauju jis sudarins naujas grupes ir skirstys lygius, tai tad geriau, kad tave jau turetu omenyje
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2006 11 10, 14:53)
Destytojas Alfonso  Rascon, jis beje sudare lietuviu-ispanu zodyna. Puikiai sneka lietuviskai (vedes lietuve biggrin.gif ) ir profesionalus destytojas kalbos. Beje jis desto ispanu, o ne Lotynu amerikieciu kalba.
Kursia vyksta Verkiu g. Siais metais deja negaliu lankyti, nes ner kam vaiko is darzo paimti, bet kitais bandysiu kazkaip istrukti.
Jis paruosia visa medziaga (per destymo metus zino, kas lietuviams sunkiau ir kur vertimo klaidos ir pan.) kaina irgi nesikandziojo, nezinau ar siemet nepakilo.
Vienas is niunasu, kad as visada padarydavau namu darbus arba ju prasydavau, tokiu budu tikrai geriau galvoje lieka medziaga.
jei noresi kontaktu ir kainu, parasyk i AZ
Hasta luego

cia kazkokia mokykla/istaiga, ar privatus asmuo surenka grupe ir moko?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rys @ 2006 11 02, 22:27)
Ar ispanų klboj c tariama kaip f? O z kaip h?  g.gif
Mėgaujuos Kicules duota nuoroda ir nebžinau, ar man su klausa prastai?  rolleyes.gif

c tariama kaip s prieš e ir i, kaip k prieš kitas raides. z tariama kaip s ir z mišinys, na panašiai kaip th anglų k. žodyje "thanks" mirksiukas.gif sėkmės jums besimokant, jei kils klausimų rašykit į šią temą - pasistengsiu pagelbėti 4u.gif labai šaunu, kad jus domina kalbos smile.gif
Atsakyti
aš turiu ispanų pamokų pdf gana daug, taip pat audio failų smile.gif. tieiog įsimeti į pleirį ir vaikštai smile.gif taip paprasta išmokti! galėčiau persiųsti. Taip pat turiu ir kitų kalbų pamokų, pvz japonų, vokiečių, italų, prancūzų... Galiu pasidalinti
Atsakyti
o gal zinot gera destytoja kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatriksė @ 2007 06 26, 14:29)
aš turiu ispanų pamokų pdf gana daug, taip pat audio failų smile.gif. tieiog įsimeti į pleirį ir vaikštai smile.gif taip paprasta išmokti! galėčiau persiųsti. Taip pat turiu ir kitų kalbų pamokų, pvz japonų, vokiečių, italų, prancūzų... Galiu pasidalinti

būtų puiku jei galėtum pasidalinti, tikrai labai patogu per pleyerius klausytis, visur ir visada 4u.gif
Atsakyti
Labai šaunu, kad atsirado ši tema, labai norėčiau išmokt tik niekur internete nerandu knygučių kad būtų nuo nulio, dar noriu taip pat išmokti rusų, bet knygynuose jokių knygučių neradau
Atsakyti
QUOTE(Viktorija21000 @ 2006 10 17, 11:43)

o ka daryti toms kurios su rusu kalba nedraugauja? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Belatriksė @ 2007 06 26, 12:29)
aš turiu ispanų pamokų pdf gana daug, taip pat audio failų smile.gif. tieiog įsimeti į pleirį ir vaikštai smile.gif taip paprasta išmokti! galėčiau persiųsti. Taip pat turiu ir kitų kalbų pamokų, pvz japonų, vokiečių, italų, prancūzų... Galiu pasidalinti


o kaip galima butu gauti sias pamokas? 4u.gif labai jau praverstu ax.gif
Atsakyti
belatrikse, galetum pasidalintu vokieciu kalbos failiukais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šis adresiukas labai geras
donquijote
Tik nepamirškite prisiregistruoti. Registracija nemokama. Šiame puslapyje rasite ispanų k. pamokėlių, gramatinių paaiškinimų, ispaniškos literatūros pavyzdžių ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<-Viktorija-> @ 2006 10 17, 07:43)

mokausi ispanu kalbos savarankiskai, turiu keleta knyguciu, kurias karts nuo karto pasiskaitineju. labai truksta ispanu mokymosi medziagos lietuviu kalba. kadangi s rusu kalba itin nedraugauju, deja man sios nuorodos neitin pravers sad.gif
Papildyta:
QUOTE(rooshka @ 2007 07 06, 13:34)
o kaip galima butu gauti sias pamokas? 4u.gif  labai jau praverstu  ax.gif


ir as manau, kad tokios pamokos praverstu, svarbiausia, kad noretusi mokytis smile.gif
Atsakyti