Įkraunama...
Įkraunama...

Giminės medis

Apklausa: giminės medį: (247 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Labai malonu, kad kai kas domisi savo gimines istorija. As sudarinejau savo seneliu Aseviciu(Acu,Azuku),Vaisniu,Zilioniu ir Astramsku genealogines lenteles, kurias neseniai perkeliau i www.geni.com Tos elektronines schemos gavosi keliu metru ilgio...Jei kas nors esate susije su siomis giminemis, atsiliepkite.
Atsakyti
Aš gavau iš uošvienės jos giminės medį, būtinai reiks pratesti jo pildymą thumbup.gif
Atsakyti
Kai buvo gimines suejimas, braizem ant sienos, uzeme kelis kvadratinius metrus. Po to baliaus kelios energingesnes merginos vazinejo po visa gimine ir braize ant popieriaus. Net nezinau ar pabaige, labai kruopstus darbas, as netureciau kantrybes tuo uzsiimti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cicada @ 2008 02 08, 14:08)
sweikos mamos!
jau gal pora metu pildau gimines medi. kasdien po truputi surasydama datas, ivykius, zodziu tai ka zinau arba tai ka pavyksta suzinoti. visa tai darau puslapyje www.geni.com ten nereikia uz nieka moketi ir zmoniu galima ivesti kiek nori. maciau kad pas vienus medyje yra apie kelis tukstancius zmoniu, o pas viena net apie 30000.
mano medis kolkas kuklus - apie 350 zmoniu. visi labai susidomeje padeda ir patys suveda tai ka zino. nesuprantu tu kurie galvoja kad tai laiko gaisimas, nes as svaigstu vien pagalvojus kad mano vaikai tes pradeta darba ir zinos kaip, su kuo ir tt gyveno proteviai.



Man online nepatiktu schmoll.gif o kas jei viena diena uzsidarys tokia svetaine? ir po darbo viskas unsure.gif
Atsakyti
Pries kelis m dariau gimines medi su programa Family tree maker. Suvedinejau visus gimines, gimimo-mirties datas, ten buvo galima ir aprasyt ta zmogu, foto ikelt, o paskui ir atsispausdint smile.gif Pries perinstaliuojant Win irasiau i Cd, reiktu dabar susirast ir papildyt, mat ryskiai padaugejo gimines atstovu biggrin.gif
Atsakyti
Jauciu kad ir as pradesiu si darbeli smile.gif ...manau mano paaugusiam mazyliui tikrai bus idomu zinoti apie savo gimines atstovus smile.gif ...

R.A. o is kur gauti sia programa Family tree maker ax.gif ??
Atsakyti
Gal kas turite atsispausdine gimines medeli, foto to medelio? Butu labai idomu paziureti kokiu principu kuriate si medeli, ar paprastai kvadrateliuose rasote, ar piesiate tikra medi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanrea @ 2008 07 16, 18:20)
Gal kas turite atsispausdine gimines medeli, foto to medelio? Butu labai idomu paziureti kokiu principu kuriate si medeli, ar paprastai kvadrateliuose rasote, ar piesiate tikra medi  4u.gif

Pavyzdį gali pažiūrėti www.polia.info

O tokia pat diskusija vyksta čia...
Atsakyti
vyro gimine tikrai zinau kad pildo ta medi, o pas mus kazkaip negirdeti tokiu dalyku, bet labai idomu butu tuo uzsiimti bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau pradejus rinkti info. Turiu kaip ir triju kartu gimines medi, t.y. nuo seneliu. Bet tada pradejus ir baigiau doh.gif Dabar knieti atnaujinti ta darba, nes tai tikrai smagus ir idomus uzsiemimas smile.gif
Siuo metu skaitineju senelio uzrasus, kuriuos dar pries 10 metu issaugojau nuo keliones i peciu. Tik gaila, kad ne viska doh.gif ten nemazai vardu, gaila, kad be pavardziu... Na, bet nuo tu senelio prisiminimu ir pradesiu rinkti duomenis apie ankstesnes kartas ax.gif
Visgi tai idomu ne del kitu, o del saves... idomu zinoti kaip ir kuo gyveno proseneliai wub.gif
Atsakyti
Aš irgi pildau giminės medį su Agelong Tree programa, tai jau yra 334 žmogiukai surašyti. Bet labai noriu pildyt su visa info, tik gaila, kad nevisada gaunasi, nes pvz.: Kažkoks dėdė vedė ir turėjo 3 vaikus ir nieks daugiau nieko nežinau, nei žmonos, nei vaikų vardų ir pavardžių.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 11 02, 00:50)
Aš irgi pildau giminės medį su Agelong Tree programa, tai jau yra 334 žmogiukai surašyti. Bet labai noriu pildyt su visa info, tik gaila, kad nevisada gaunasi, nes pvz.: Kažkoks dėdė vedė ir turėjo 3 vaikus ir nieks daugiau nieko nežinau, nei žmonos, nei vaikų vardų  ir pavardžių.

Ar bandei dėdės pavardę įvesti google paieškoje? Taip atradau savo vieną "prarastą" dėdę... Tik reikia drąsos susiradus atitinkamą pavardę ir kontaktus, parašyti laišką, įdėti giminės medžio spausdintą variantą, kad žmogus pats galėtų pasitikrinti ar tu jam giminė. Jei norės - atsilieps, o jei ne... ką padarysi daugelio giminės medžiuose yra "baltų dėmių"...
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 02 lapkričio 2008 - 09:20