Įkraunama...
Įkraunama...

Giminės medis

Apklausa: giminės medį: (247 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(simsi @ 2009 02 25, 17:41)
Dėkui smile.gif  Turiu dar viena mintį kaip šį foto albuma - giminės medį papildyti  (įrašyti tetas, dėdės, pusbrolius puseseres). Kai bus laiko ir padarysiu, tai pasirodysiu smile.gif Gal kas norės irgi sau pasidaryti.

Aš padariau tetai dovanų visos giminės knygą. Gan stora išėjo. Ten surašiau VISUS giminaičius smile.gif Kiekvienam teko po pusę puslapio (priklausomai nuo apie jį turimos informacijos). Įdėjau kiekvieno nuotrauką, vardą, pavardę, išvardijau senelius, tėvus, brolius, seseris ir vaikus. Apačioje, šiek tiek info apie kiekvieną.
Labai įdomi knyga išėjo.
Čia pavyzdys:
user posted image
http://lh5.ggpht.com...xvvs/s912/2.jpg
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2009 02 25, 18:46)
neatsidaro  verysad.gif  O taip noretusi paziuret. As apie kazka tokio ir galvojau smile.gif

Tai aš daugiau ir nedėjau, nėra kam atsidaryti smile.gif
Čia tik pavyzdys kaip aš aprašiau kiekvieną giminės narį. Žinoma tiek, kiek žinojau.
Vaikams surašiau kokio svorio ir ūgio gimė, kada išdygo dantukas, ėmė vaikščioti, kalbėti ir t.t.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2009 02 25, 15:41)
Dėkui smile.gif  Turiu dar viena mintį kaip šį foto albuma - giminės medį papildyti  (įrašyti tetas, dėdės, pusbrolius puseseres). Kai bus laiko ir padarysiu, tai pasirodysiu smile.gif Gal kas norės irgi sau pasidaryti.

va ką sugalvojau:
user posted image

Tokią lentelę galima daryti apie kiekvieną žmogų iš šeimos medžio arba apie tą, kurio tokia info neatsispindi pagrindiniam šeimos medį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsi: 26 vasario 2009 - 15:49
Labas mamos 4u.gif

ziuriu daugiau nei metai praejo, kaip si tema mirus smile.gif

Pasidalinkit, gal kokiu geru programeliu atradot paisyt gimines medziams? ax.gif
Atsakyti
Mes jau kokie 2 mėn. pildom giminės medį, jau virš 100 giminaičių sudėjom. Labai pagelbėjo toks puslapiukas www.myheritage.lt thumbup.gif Ten prisiregistruoji ir gali formuoti savo giminės medį su nuotraukom, visa kontaktine info, susirašinėti su giminaičiais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(millunela @ 2010 09 10, 01:22)
labai noreciau,bet neturiu informacijos apie savus verysad.gif

O gal gali pabandyti susirasti per metrikacijos biurus ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2010 09 10, 09:11)
O gal gali pabandyti susirasti per metrikacijos biurus ir t.t.?


Jolantuke, žiūriu, kad susiruošiau tau meilą rašyti smile.gif tavo giminės medyje užtikau vyro pavardę bigsmile.gif tik labai jau išsamus aprašas, susipainiojau beskaitydama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 09 27, 12:25)
Jolantuke, žiūriu, kad susiruošiau tau meilą rašyti smile.gif tavo giminės medyje užtikau vyro pavardę  bigsmile.gif tik labai jau išsamus aprašas, susipainiojau beskaitydama  blush2.gif

Jau rašau emailą smile.gif
P.S. nuostabus tavo nikas. Kaip tik su vaikais vakarais skaitome Muminukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolantuke @ 2010 09 27, 10:55)
Jau rašau emailą smile.gif
P.S. nuostabus tavo nikas. Kaip tik su vaikais vakarais skaitome Muminukus smile.gif


aciuks.gif

kaip emeile ir minėjau, jeigu ką, bandysiu daugiau iš mb žinių ištraukti smile.gif

P.S. ax.gif net nepamenu, kaip niką sugalvojau. lyg labai gražų paveiksliuką su muminuku radau smile.gif

-------
Jolantuke, ačiū, bandau rašyti jam. Pažiūrėjau, kad atstumas tai nėra didelis nuo mb tėviškės.
Atsakyti
Laba diena, as irgi is tu , kur su medziais, smile.gif tiesa man nereikejo ideti jokiu pastangu, nes musu gimines medi kure kitas seimos narys, tad ne man reikejo knistis rankiojant medziaga.As tik irista aplanka gavau:ax: Taciau tas medis kaip ir nepilnas, nes ten tik tevo gimines istorija.O dabar kazkaip uzsikabinau uz mamos. Tiesa, visi kas galetu kazka papasakot yramire, taciau like siek tiek nuotrauku, laisku, tai bandau kazkaip atsikapstyt. Na ir sekmingai atsiradau Varsuvos internetiniam archyve, kur ir radau pirmo reikalingo zmogaus metrikas thumbup.gif Labai dziaugiuosi clap.gif
Beda tik ta, kad ziuriu i knyga ir matau spyga, nes tiesiog neturiu patirties ir issifruot rasta sunkiai sekasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutas2006 @ 2010 10 19, 18:36)
Na ir sekmingai atsiradau Varsuvos internetiniam archyve, kur ir radau pirmo reikalingo zmogaus metrikas thumbup.gif Labai dziaugiuosi  clap.gif
Beda tik ta, kad ziuriu i knyga ir matau spyga, nes tiesiog neturiu patirties ir issifruot rasta sunkiai sekasi  doh.gif

OHO!!!
Gal gali pasidalinti nuoroda kaip pakliūti į Varšuvos internetinį archyvą? 4u.gif Kaip tik ieškau giminių, kurie dingo Lenkijoje. g.gif
O dėl rašto... teks kiek pavargti kol akys pripras. Bet paskui jau lengviau turi eitis. arba reikia prašyti pagalbos draugų, kurie gaudosi lenkų kalboje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 19 spalio 2010 - 17:34
QUOTE(Jolantuke @ 2010 10 19, 18:32)
OHO!!!
Gal gali pasidalinti nuoroda kaip pakliūti į Varšuvos internetinį archyvą?  4u.gif   Kaip tik ieškau giminių, kurie dingo Lenkijoje.  g.gif
O dėl rašto... teks kiek pavargti kol akys pripras. Bet paskui jau lengviau turi eitis. arba reikia prašyti pagalbos draugų, kurie gaudosi lenkų kalboje smile.gif

http://szukajwarchiwach.pl/
Stai cia as ieskojau. Bet as tiesiog taip pataikiau, spejau, kad mane dominanti informacija pagal data turetu buti butent ten nurodytame Varsuvos archyve. O turbut tu archyvu yra ir daugiau ir klausimas ar jie turi sukelta internetine baze. Sito dar neissiaiskinau, o gali tekti.
Lenku kalba man nera problema, o be to, man reikalingi dokumentai yra kazkur 1870-1900 laikotarpyje. Viskas rusiskai. Rusu taip pat skaitau, bet visas tas keblumas tame, kad tiesiog negaliu iskaityti kas ten prikringeliuota smile.gif

http://szukajwarchiw.../str/1/17/#tab2
Stai tokie nufotkinti metriku lapai, suskirstyti parapijomis, metais. Atsdarau kiekviena lapa, didinu ir... doh.gif bandau susigaudyt blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutas2006: 19 spalio 2010 - 19:16