Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių kotletai

[quote=Nijoliux,2007 07 24, 13:48]
Dar tokį klausimėlį turiu:
Berneliuose tuos blynelius patiekia su marinuotų-keptų burokėlių garnyru. Man tas derinukas niam niam koks skanus, vat gal netyč kuri nors žinot, kaip tuos burokėlius taip skaniai paruošti?

marinuotus burokelius reikia pakepti keptuveje, bet jei turi buti minksti is kietu nebus skanu.
svoguno galvute supjaustyti smulkia ir pakepti keptuveje, galima su spirguciais kas megst, kai apkeps sudeti nusunktus marinuotus burokelius ir viska troskinti keptuveje vis pamaisant. prieskoniu deti pagal skoni, man lbiausiai tinka juodi pipirai pora lauro lapeliu ir druskytes jei reikia.
skanu su karstom virtom bulvem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita-spurgyta @ 2007 09 20, 11:39)
Sveikos smile.gif ,

Na va ir aš  šiandien pasigaminau skaniuosius grikių kotletukus ax.gif .
Čia kepimo procesas vyksta  tongue.gif
user posted image
Čia galutinis rezultatas
user posted image
Prikepiau pilną puodą, tai vos atsilaikiau kol kepėsi  ax.gif taip norėjosi griebt ir paragauti, o kai valgiau vos sustojau, manau ir tą pilną puodą būčiau sukapojus.
Tiesa, aš naudojau smulkintų grikių kruopas (galintos) perku mažiukui, tai pagalvojau, kad geriau bus nereiks jų malti mirksiukas.gif .Sudėtis: smulkintų grikių kruopos, svogūnas, morka, grybai, truputukas faršo. Išėjo tikrai  thumbup.gif  ir vaizdas, ir skonis  thumbup.gif



Vajeee,prisiskaiciau as cia ir daba sedziu ir seile varvinu biggrin.gif


Jurgita-spurgyta,tavo kotletukai seper skaniai atrodo(itariu taip ir yra).
KAIP VALGYT NORIU!!

Butinai pameginsiu ir as issikept tu skanumynu smile.gif
Atsakyti
Na ka,ir as neiskenciau ir pasidariau kotletukus biggrin.gif
user posted image
user posted image

Kita karta daryciau dar plonesnius ,nes man skaniau kai labiau apskrude ir traskesni.

Beje,i grikius dejau siektiek tarkuoto fermetinio surio.Neturejau farso tai dejau super smulkiai smulkintos shonines,morkas,akepintus svoguniukas + prieskoniai. smile.gif

Liuks,labai patiko net ir mano vyrui thumbup.gif
Atsakyti

Beje,i grikius dejau siektiek tarkuoto fermetinio surio.Neturejau farso tai dejau super smulkiai smulkintos shonines,morkas,akepintus svoguniukas + prieskoniai. smile.gif

Liuks,labai patiko net ir mano vyrui thumbup.gif

Atrodo thumbup.gif ir turbūt tokie skanūs essen.gif
Ir aš kitą kartą pamėginsiu sūrio, šoninės idėti, ir tikriausiai tai bus rytoj lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, bandysiu ir as siandiena tuos blynus. Ziuresim kas gausis. Siaiap grikius laaaabai megstam, bet blynu is ju net nesu valgius ax.gif
Atsakyti
Niu skaniai jus cia parsinejat situos egzotiskus kotletukus smile.gif. O butina tuos grikius malti? Kame blogis, jei as juos tokius, kokie yra sudeciau? Kiba biresni butu? g.gif
Atsakyti
sveikos, as taip pat kepu grikiu kotletukus, kepu juos is grikiu koses, i ja imusu kelis kiausinius, idedu miltu, prieskoniu ir nemazai sviezio kopusto supjaustyto nedideliais kubeliais, man tai buna lb skanu... thumbup.gif
Atsakyti
Padariau ir as tos kotletukus, tiesiog virtus grikius su farsu ir pora kiausiniu sumaisiau, idejau pakepintu svogunu su morkomis, plius miltu, pakepiau ir pabaigai ipiliau vandens , wink.gif kad truputi suminkstetu, nes mano mazam zuikiui dar kepinto maisto neduodu 2.gif

patiko ne tas zodys , net du kotletus iskart suvalge thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
aš darau taip:
į grikių košę šaltą įmušu porą kiaušinių, įdedu kepintų svogūnų su morkom, šaukštą miltų, daug žolyčių, šaukštą grietinės, pipirai, druska, išmaišau. tokią poskystę tešlą dedu šaukštu į įkaitintą keptuvę ir kepu. man labai skanu su pomidorų padažu.
Atsakyti
QUOTE(Wild Flower @ 2006 10 18, 18:32)
Žinau, moku, kepu rolleyes.gif

Grikių kotletai
(maždaug 2 porcijos)
100g grikių kruopų
1 vid. dydžio morka
1 svogūnas
1 kiaušinis
3 valg.š. bulvių krakmolo
prieskoniai

Iš vakaro užpilti grikius verdančiu vandeniu. Užpilti taip, kad vos vos apsemtų. Kitą rytą grikiai bus išbrinkę ir vandens jau nebelikę. Juos sumalti per mėsmalę (aš paprasčiausiai sutrinu). Smulkiai sutarkuoti morką ir supjaustyti svogūną, sudėti juos į maltus grikius, įmušti kiaušinį, įberti prieskonių, kiek širdutė geidžia ir suberti bulvių krakmolą. Viską gerai išmaišyti, formuoti nestorus kotletukus-blynukus ir keptį įkaitintoje keptuvėje.

Niam niam, skanu! essen.gif

Nors ir nelabai kokios, tačiau štai ir vaizdinės priemonės mirksiukas.gif
user posted image


Mmmm... skamba skaniai, būtinai išbandysiu artimiausiu laiku smile.gif galvojau su kviečių grūdais panašiai daryt, bet kažkaip nesugalvojau, kad ir grikiais galima kotletukus daryt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Leandra @ 2007 12 19, 15:24)
aš darau taip:
į grikių košę šaltą įmušu porą kiaušinių, įdedu kepintų svogūnų su morkom, šaukštą miltų, daug žolyčių, šaukštą grietinės, pipirai, druska, išmaišau. tokią poskystę tešlą dedu šaukštu į įkaitintą keptuvę ir kepu. man labai skanu su pomidorų padažu.


na suviliojot ir mane, rytoj kepsiu ir as, ziuresiu kas gausis ax.gif smile.gif
Atsakyti
Grikiai {mofinų keptuvėje}
1stilkinė grikių kruopų,
nepilnas dubinėlis tarkuotų ir truputėls nusunktų bulvių,
pora svogūnų,
pusė stiklinės tarkuoto padžiūvusio naminio arba fermentinio s9rio,
pora šaukštų grietinės,
vienas šaukštelis sviesto arba aliejaus,
prieskonių,
vienas šaukštas spirgių{aš pati naudoju virtą mėsytę pakepinta ant sviesto}
Kruopas pakepinti keptuvėje {sausoje}
Užpilti verdančiu vandeniu,kad,pabrinktų,
Pakepinti svogūnus,dalį jų sudėti į tarkius,dalį-į grikių kruopas.
Įberti susmulkintų lauro lapų.
Kepimo formos vietas ištepti sviestu ,arba aliejumi.
Įpilti tarkių sumaišytų su kruopomis ,padaryti duobutę įdėti spirgių arba mėsytės {galima tiesiogant tarkių užkresti kruopų sumaišytų su spirgais arba mesyte }
Paviršių užbarstyti tarkuotu turimu sūriu .
Iškepus atsargiai išimti valgyti su grietine arba jogurtu.
Atsakyti