Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių kotletai

vakar vakarienei buvo grikių košė su pienu, bet grikių specialiai prisiviriau daug, tai šiandien į likusią košę porą kiaušinių, porą šaukštų krakmolo, biški miltų, dar radau daktariškos dešros, fermentinio , viską sutarkavau ir į keptuvę mirksiukas.gif niam gavosi , dar buljončiko pasidariau tai taip skaniai prisikirtau.
Atsakyti
Vai vai clap_1.gif Niam niam kaip skaniai skamba mirksiukas.gif Mes labai mėgstam grikius, dažniausiai naudojam kaip garnyrą. Na o dabar varysiu kotletukų kepti, kai išmirks biggrin.gif
Na šaunuolės mergaitės first.gif Tikrai labai skaniai skamba ir sveikai thumbup.gif
Atsakyti
bandziau siuos kotletukus ,vienus su farsu pamaisiau,o kitus dariau be jo ,mase kaip kotletu tik pakeptu morku ir svogunu idejau,niam kaip skanu,o svarbiausia ne man vienai patiko ir sake dar teks daryti bigsmile.gif
Atsakyti
Išviriau grikių nemažai, tai manau, kad ryt reikės kepti kotletukų. Dar niekad nebandžiau juos keptim bet gal viskas bus OK., nors mano vyrai, ypač MB visiškai jų nemėgsta. Gal pavyks apgauti g.gif
Atsakyti
Ziauriai skanus grikiu kotletai smile.gif
Atsakyti


http://i2.piczo.com/...912_77806_6.jpg[/img]






Na kaip apetitnai atrodo bigsmile.gif Nesusilaikysiu, begsiu grikiu ieskot. Taip norisi paragauti, nes nesu kepusi is grikiu, kepdavau tik is aviziniu dribsniu, irgi neblogi.
Atsakyti
Siandien mane darbe dzukiskais grikiu kotletukais pavaisino thumbup.gif Bet morku ten juose neradau, bet uztai perliniu kruopu prideta. Nu skonis tai fantastiskas thumbup.gif Reiks pasigavus ta kolege remt prie sienos, kad recepta isduotu gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolaida @ 2009 04 10, 11:06)
Siandien mane darbe dzukiskais grikiu kotletukais pavaisino thumbup.gif Bet morku ten juose neradau, bet uztai perliniu kruopu prideta. Nu skonis tai fantastiskas thumbup.gif Reiks pasigavus ta kolege remt prie sienos, kad recepta isduotu gun_smilie.gif

Nors ne manreikia atsakyti,bet aš,turiu tokį grikių kruopų receptuką.
250g. grikių kruopų,
100g. virtų ,maltų bulvių,svogūnas,kiaušinis,druskos,pipirų,džiuvėsėlių.
Kropas užplikyti verdančiu vandeniu ,virti piene perpus su vandeniu,kol suminkštės.
Pasūdyti.
Svogūną smulkiai supjaustyti,pakepinti svieste{arba aliejuje]ir,supilti į košę.
Ataušinus sukrėsti pertrintas bulves ,įmušti kiaušinį,įberti druskos ir pipirų.
Viską gerai išmaišyti,formuoti kotletus,apvolioti džiuvėsėliuoseir kepti aliejuje,kol parus.
Askirai patiekti pomidorų ar grybų padažą.Y
Ydomu,ar tie kotletukai buvo ruošti iš grikmilčių ar iš kruopų.
Nes tai yra du skittingi čia receptukai.
Atsakyti
Pasirodo buvau nusisnekejus visai doh.gif Ne grikiai ten ir ne perlines kruopos, o paprasciausi kvieciai is kaimo doh.gif Para mirkini, 2 valandas verdi, du kartus permali, keptu svoguniuku pridedi, kiausiniu, prieskoniu ir viskas biggrin.gif Tik va, kad tu kvieciu parduotuvese berods nera g.gif
Atsakyti
Labas mamytes, siandien gaminau toki visai idomu patiekala,visai patiko smile.gif Grikiu kotletukai.reikes:
2 puodeliai virtu grikiu
1 puodelis gliaudetu saulegrazu
3 v.s. krakmolo
3 v.s kvietiniu miltu
druska,pipirai.
Viska sumaisome ir kepame keptuveje.
user posted image
Zinokit thumbup.gif daug tokiu kotletuku nesuvalgysi,nes jie labai maistingi.Valgeme su grietine.
Atsakyti
Ką tik išsikepiau grikių blynus su faršu thumbup.gif Labai skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kokiu santykiu dėt visko? Tarkim, du maiseliai grikių, tai kiek reiktų faršo? g.gif
Atsakyti