Įkraunama...
Įkraunama...

Grikių kotletai

Mano seimyna labai megsta grikius. Reiks ismeginti grikiu kotletus, labai skaniai skamba ir atrodo pasakiskai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2011 04 07, 16:13)
Žiūriu daugelis iš jūsų pagamintos masės nemala/ netrina. Man kažkaip skaniau, kai grikius šiek tiek "sublenderiuoju", gaunasi vientisesnė masė. Dar dedu pakepintų svogūnų ar poro, morkų ir kartais rūkytos mėsytės ar dešrelių, mušu kiaušinį, dedu prieskonių, krakmolo.
O šiaip tai visai buvau pamiršus apie šitą skanų patiekalą, reikės artimiausiu metu būtinai išsikepti. bigsmile.gif
Aš burokėlių nelb. mėgėja, tai valgom tokius blynelius/kotletukus su pievagrybių padažu smile.gif


Nuostabi vakarienė gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suntea7: 10 balandžio 2011 - 19:41
Įdomiai, įdomiai tie grikių kotletai atrodo - o jau kai taip išgyrėt, reikės šiandien išbandyti! Tik gaila nei vienos morkos neturiu, tikiuosi nesusigadins receptukas:)
Atsakyti
laba
as irgi daznai kepu grikiu kotletukus, bet as isvirtus grikius butinai permalu su mesmale (nebyra tada taip, mase skalsesne tokia gaunasi, keptuveje nesitasko mirksiukas.gif ), dedu sauja farso, prieskoniu, ispaudziu butinai cesnako keleta skilteliu, kaiusini viena kita ir pagal kosistencija miltu sauksta kita, tada rankas slapinu formuoju kotletukus ir kepu thumbup.gif jokiu morku ir svogunu nededu 4u.gif
Atsakyti
mes su maze labai megstam grikius thumbup.gif tiesa sakant tai maziuke labai isranki maistui, bet jei sumaisau su grikiais, tai praktiskai viska suvalgo lotuliukas.gif

as jei lieka nesuvalgytu virtu grikiu labai greit pagaminu tokius gal greiciau blynus nei kotletus, bet gal tiks sioje temoje: Virti grikiai, kiausinis, pora saukstu miltu ir druskyte (gali buti krapai, kepti svogunai ar bet kas ko tik yra, daznai nededu jokiu priedu), viska ismaisyti ir iskepti.

Laaaaaaaabai skanu su grietine thumbup.gif
Atsakyti
Visad darau pagal šį receptą (dėkui Neringai) ir gaunasi super skanūs,visada išeina ir šviesūs,gražūs netokie tamsūs kaip toj foto aukščiau unsure.gif (ko jie ten tokie tamsūs g.gif ),na neatsivalgo niekaip mano šeimyna,mes net sakom kaip sėmkos smile.gif

rekomenduoju pagal šį receptą daryti neapsigausit mirksiukas.gif

ir jokių blenderiavimų schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.E.V.A: 10 liepos 2012 - 15:07
QUOTE(D.E.V.A @ 2012 07 10, 16:06)
(ko jie ten tokie tamsūs g.gif )




smarkiai sukepe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 07 10, 19:20)
smarkiai sukepe  ax.gif

supratau smile.gif

......................

šiandien kepti pagal receptuką Neringos smile.gif

user posted image
Atsakyti
man liko grikiu dribsniu virtu pora stikliniu, kadangi skaitinejau sia tema, tai galvoju padarysiu , pasiziuresiu kas gausis:) ir gavosi tikrai skaniai, gaila nenufotkinau, dar ir grazus gavosi...

o receptelis turbut panasus i visu wink.gif


2 stiklines grikiu
1 kiausinis (didelis)
didelis ziupsnis druskos
iberiau prieskoniu ryziams....
itarkavau rasta saldiklyje vargse susalusia desrele
3 saukstai miltu



valge MB su grietine, dar apibarsciau svogunu laiskais... niam niam drinks_cheers.gif


*****, geras daiktas tie grikiu blynai-kotletai biggrin.gif

tiesa as irgi nesukepiau, gavosi sviesus.
Atsakyti
paskaiciau ir ismeginau siuos visu isgirtus GRIKIU BLYNUS bigsmile.gif thumbup.gif labai patiko, tikrai kepsiu dar ne viena karta
Atsakyti
o sakykit, jau prie tokiu kotletuku bulviu tikriausia nereikia, ane? o ka tada prie ju? g.gif gal koki grietinini padaza. reiks siandien pabandyti mat mesos neatsilaidinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 20 sausio 2013 - 13:50
QUOTE(padraika22 @ 2013 01 20, 11:50)
o sakykit, jau prie tokiu kotletuku bulviu tikriausia nereikia, ane? o ka tada prie ju?  g.gif gal koki grietinini padaza. reiks siandien pabandyti mat mesos neatsilaidinau.


mes valgeme su grietine ir kefyru
Atsakyti