Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pataupyti? kur pigiau?

žinokit, esu labai teigiamas pavyzdys, ne tik jau mano vyriškis skaičiuoja pinigus, bet ir dar trys kolegės pradėjo naudotis "kurdingobabkes" puslapiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūdnasis pelėnas: 13 kovo 2009 - 08:48
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 03 13, 00:06)
Dėl popieriaus tai ir mes taupom, spausdinam ant nereikalingų konspektų ir prikopijuotų knygų lapų  bigsmile.gif  Tikrai jaučiasi, kad mažiau sunaudojam gero popieriaus thumbup.gif


Popierių ir aš taupau: namie net spausdintuvo neperku, jei jau studijuodama be jo išsiverčiau, tai kam dabar vietą užiminėt. Jei vaikams kokį referatą ar šiaip ką prireikia atspausdint - atspausdinu darbe. Beje, ir darbe stengiuos nešvaistyti popierių, ant nereikalingų spausdintų kitos pusės paskui rašau, tik abi puses sunaudojusi išmetu - ir ne bet kur, o į popieriui skirtą dėžę smile.gif
Atsakyti
aš dabar surenku visus popierius, net iki smulkiausio popieriuko ir išvežu tėvams degitni, labai gerą krosnelę jie turi, net nuo susukto laikraščio įmesto šiluma pasijunta...
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 03 13, 01:07)
praeitoj temutei kažkuri sako kad gundosi šituo plovikliu indu My Webpage

Naudoju tokį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 03 13, 08:53)
Popierių ir aš taupau: namie net spausdintuvo neperku, jei jau studijuodama be jo išsiverčiau, tai kam dabar vietą užiminėt. Jei vaikams kokį referatą ar šiaip ką prireikia atspausdint - atspausdinu darbe. Beje, ir darbe stengiuos nešvaistyti popierių, ant nereikalingų spausdintų kitos pusės paskui rašau, tik abi puses sunaudojusi išmetu - ir ne bet kur, o į popieriui skirtą dėžę smile.gif


aš tai darbe darbinius popierius į dokumentų naikiklį kišu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 03 13, 09:26)
Naudoju tokį thumbup.gif


geras? kokiam maždaug laikui jis blush2.gif bet kad atvežimas kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 03 13, 01:07)
praeitoj temutei kažkuri sako kad gundosi šituo plovikliu indu My Webpage

tai susigundė ar ne ?  blush2.gif

dar tik zadu ji pirkt?

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 13, 08:55)
aš dabar surenku visus popierius, net iki smulkiausio popieriuko ir išvežu tėvams degitni, labai gerą krosnelę jie turi, net nuo susukto laikraščio įmesto šiluma pasijunta...

kur toki krosni pirkot? bigsmile.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 03 13, 09:26)
Naudoju tokį thumbup.gif

ar taupus? kaip plauna?
Atsakyti
Sveikutės

Aš kadangi namuose dirbu, tai mano mergz žino kur guli panaudotas popierius ir piešia tik ant jo. Paskui panaudotus irgi išvežame į kaimą.
O mano sesuo dar parodė dukrytei kaip iš žurnalų padaryti spalvoto popieriaus, t.y jei nedaug reikia, iškerpa ir viskas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 03 13, 11:31)
geras? kokiam maždaug laikui jis  blush2.gif  bet kad atvežimas kainuoja  doh.gif

Aš jį "rimi" pirkau - pigesnis ir už atvežimą nereikia mokėt. Man pasirodė efektyvus ir skalsus.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 13, 10:30)
aš tai darbe darbinius popierius į dokumentų naikiklį kišu  ax.gif


Pas mus yra specialios tam skirtos rakinamos dėžės, iš kurių paskui firma surenka ir išveža perdirbt - kompanija labai didelė, tai ir popierių be proto daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2009 03 13, 13:16)

O mano sesuo dar parodė dukrytei kaip iš žurnalų padaryti spalvoto popieriaus, t.y jei nedaug reikia, iškerpa ir viskas.  smile.gif


Gera mintis bigsmile.gif
Atsakyti
Tai si tema dabar vietoj "taupanciuju patirtis" ar kaip?
Atsakyti