Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pataupyti? kur pigiau?

QUOTE(Malena @ 2009 03 15, 10:56)
Tai si tema dabar vietoj "taupanciuju patirtis" ar kaip?

Taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 15, 10:56)
Tai si tema dabar vietoj "taupanciuju patirtis" ar kaip?

Prikurta n temų apie tą patį - reikia jas išnaudot smile.gif
Atsakyti
Jei nori, kad būtų pigiau šeimos biudžetui, manau reikia naudotis www.pigutis.lt Ten paskelbtos akcijos, be to daug ko reiktų atsisakyti, bet vėl, taip ir nužmogėti galima, geriau norus , kaip senais gerais laikais, į eilę pastayti ir po truputį juos vykdyti. maistui nepritaupysi, gali tik įpročius pakeisti, gerai, kas turi laiko, o kai vėlai grįšti iš darbo, tai.... O dėl saldumynų, tai šokolado vartoti būtina, tai smegenų duona ir širdies stiprintojas, galima pyragėlių atsisakyti, taip sureguliuosite mitybą, bet įpročius sunku keisti. O kaip tiems kas rūko, cigaretės pabrango, nors imk ir iš namų kojų nekelk, brrrr...
Atsakyti
Labas,

Nebeturiu laiko normaliai prie kompo prisėsti- šio mėnesio čekiai dar net nesuvesti doh.gif t.y.- net nepradėti suvedinėti blink.gif doh.gif Bet taupom toliau ax.gif

QUOTE(Meger @ 2009 03 05, 09:59)
Noriu pasveikinti Will sūnelį su pirmuoju gimtadieniu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū už sveikinimus wub.gif
Atsakyti
as tai internetiniuose sopuose narsau ir apsiperku, sutaupau manau siek tiek, o kartais ir daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 03 13, 09:53)
Popierių ir aš taupau: namie net spausdintuvo neperku, jei jau studijuodama be jo išsiverčiau, tai kam dabar vietą užiminėt. Jei vaikams kokį referatą ar šiaip ką prireikia atspausdint - atspausdinu darbe. Beje, ir darbe stengiuos nešvaistyti popierių, ant nereikalingų spausdintų kitos pusės paskui rašau, tik abi puses sunaudojusi išmetu - ir ne bet kur, o į popieriui skirtą dėžę smile.gif


Na ir taupumas blink.gif , iki sitiek nemokeciau taupyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 03 15, 11:59)

QUOTE(Sophi @ 2009 03 15, 12:52)
Prikurta n temų apie tą patį - reikia jas išnaudot smile.gif

Dziaugiuosi,kad net forume temas taupot biggrin.gif

QUOTE(Vaivoraa @ 2009 03 15, 15:28)
as tai internetiniuose sopuose narsau ir apsiperku, sutaupau manau siek tiek, o kartais ir daugiau smile.gif

Gal galima placiau,pzv kur ir ka perkate,kiek sutaupote 4u.gif

QUOTE(giedrute 99 @ 2009 03 15, 16:31)
Na ir taupumas blink.gif , iki sitiek nemokeciau taupyti ax.gif

O ko cia nemoket?Cia tik iprocio reikalas.

Noriu jusu patarimo.Pirma menesi vedu maisto islaidas ir ziuriu prisikaupe maximos kortelej pinigu,noriu juos isleist.Ten kokiu 12lt,tai man prisirasyt kad is galutines menesio sumos minusuot 12lt ar preke kokia irasyt kad pigiau kainavo?Nes kolkas rasausi kiekviena preke su kaina,paskui skaiciuosiu kiek ir kam isleista.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 15, 15:43)
Noriu jusu patarimo.Pirma menesi vedu maisto islaidas ir ziuriu prisikaupe maximos kortelej pinigu,noriu juos isleist.Ten kokiu 12lt,tai man prisirasyt kad is   galutines menesio sumos minusuot 12lt ar preke kokia irasyt kad pigiau kainavo?Nes kolkas rasausi kiekviena preke su kaina,paskui skaiciuosiu kiek ir kam isleista.

Tai gal dar pakaupkit tų pinigėlių, ar apsimoka dabar leist g.gif Aš va pvz turėjau sukaupus virš 70 lt, tai va vaikui striukę nupirkau ir dar liko apie 50 lt ax.gif Aš rašiau tiek, kiek realiai mokėjau už tą striukę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowiliuke: 15 kovo 2009 - 15:51
QUOTE(wajew @ 2009 03 15, 13:28)
maistui nepritaupysi, gali tik įpročius pakeisti, gerai, kas turi laiko, o kai vėlai grįšti iš darbo, tai....

Aš kaip tik iš maisto eilutės matau daugiausia erdvės taupymui - tai, žinoma, nereiškia, kad badaujama ar valgomas visoks š... Ir taupydama dar bandau žiūrėti, kas maistas būtų sveikas. Geriau mažiau, bet kokybiško...
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 03 15, 15:31)
Na ir taupumas blink.gif , iki sitiek nemokeciau taupyti ax.gif

Nieko nuostabaus - elementaru, sakyčiau. Kam mesti tai, ką dar galima panaudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 15, 15:43)
Noriu jusu patarimo.Pirma menesi vedu maisto islaidas ir ziuriu prisikaupe maximos kortelej pinigu,noriu juos isleist.Ten kokiu 12lt,tai man prisirasyt kad is  galutines menesio sumos minusuot 12lt ar preke kokia irasyt kad pigiau kainavo?Nes kolkas rasausi kiekviena preke su kaina,paskui skaiciuosiu kiek ir kam isleista.


Aš taupau tuos maximinius iki didesnės sumos, pernai taupiau iki Kalėdų biggrin.gif , o tada įrašau į to mėnesio pajamas, ir išnaudoju. Tada ir išlaidos realios matosi, ir "papildomos" pajamos.
Šiandien jau išsivariau laukan dviratį, myniau iki sporto klubo, o ryt darbe atidarom sezoną, nors kartais reikės ir truliku važiuot dar.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 03 15, 16:30)
Šiandien jau išsivariau laukan dviratį, myniau iki sporto klubo, o ryt darbe atidarom sezoną, nors kartais reikės ir truliku važiuot dar.

Žiemos sugrįžimą dar prognozuoja šią savaitę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 03 15, 16:32)
Žiemos sugrįžimą dar prognozuoja šią savaitę doh.gif


Mačiau, bet kai sausa - bala nematė tos žiemos. Tiesiog važiuosiu į vieną vietą, kur nėr kaip dviračio saugiai palikti, tai nerizikuosiu.
Atsakyti