Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pataupyti? kur pigiau?

QUOTE(dowiliuke @ 2009 03 15, 16:50)
Tai gal dar pakaupkit tų pinigėlių, ar apsimoka dabar leist  g.gif Aš va pvz turėjau sukaupus virš 70 lt, tai va vaikui striukę nupirkau ir dar liko apie 50 lt  ax.gif Aš rašiau tiek, kiek realiai mokėjau už tą striukę  mirksiukas.gif

Jau nusiziurejau mano naudojamo skalbiklio dideli kieki,butent tam ir noriu panaudot tuos litukus.Kazko didesnio maximoj nelabai ir perku.

QUOTE(Miaška @ 2009 03 15, 17:30)
Aš taupau tuos maximinius iki didesnės sumos, pernai taupiau iki Kalėdų biggrin.gif , o tada įrašau į to mėnesio pajamas, ir išnaudoju. Tada ir išlaidos realios matosi, ir "papildomos" pajamos.
Šiandien jau išsivariau laukan dviratį, myniau iki sporto klubo, o ryt darbe atidarom sezoną, nors kartais reikės ir truliku važiuot dar.

As su IKI taupiau ir pries naujus(po Kaledu kai jau tuscia pinigine) isleidau thumbup.gif
Atsakyti
aš tai maksimoj visada metus renku pinigėlius o kitais metais nusiperku kažka už juos, ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 03 15, 19:58)
aš tai maksimoj visada metus renku pinigėlius o kitais metais nusiperku kažka už juos,  ax.gif


Kiek per metus surenki? ax.gif
Aš pernai kažkur metų vidury kortelę pasidariau, tai Kalėdoms turėjome apie 60 Lt. Dažniausiai maximoje perkuosi, nes šalia namų, tai ir kapsi pinigėliai. Turiu ir IKI-Premija, nes šalia darbo yra IKI, kur nusiperku arba pietums kažką, ar smulkmenų kokių, tai irgi truputis susirenka.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 03 15, 20:04)
Kiek per metus surenki? ax.gif
Aš pernai kažkur metų vidury kortelę pasidariau, tai Kalėdoms turėjome apie 60 Lt. Dažniausiai maximoje perkuosi, nes šalia namų, tai ir kapsi pinigėliai. Turiu ir IKI-Premija, nes šalia darbo yra IKI, kur nusiperku arba pietums kažką, ar smulkmenų kokių, tai irgi truputis susirenka.


maksimoj surinkau šiemet virš 100 jeigu neklistu 130 blush2.gif
iki surinkau 22 bet man toloka nuo namu tai retai apsiperku

o pagrinde dabar važiuoju į norfa vakare tada nuolaidu didesniu gaunu ir daugiau nusiperku nei maksimoj doh.gif

palyginus iš norfos išeini su dideliu maišu iš maksimos su mažiuku ir palieki daug daugiau pinigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 03 15, 20:25)

palyginus iš norfos išeini su dideliu maišu iš maksimos su mažiuku ir palieki daug daugiau pinigu  doh.gif

Aš ir šitą pastebėjau, bet vis tik dažniau apsiperku Maximoj nei Norfoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**violeta** @ 2009 03 15, 20:25)
maksimoj surinkau šiemet virš 100 jeigu neklistu 130  blush2.gif
iki surinkau 22 bet man toloka nuo namu tai retai apsiperku

o pagrinde dabar važiuoju į norfa vakare tada nuolaidu didesniu gaunu ir daugiau nusiperku nei maksimoj  doh.gif

palyginus iš norfos išeini su dideliu maišu iš maksimos su mažiuku ir palieki daug daugiau pinigu  doh.gif


ar aš blogai skaičiuoju, ar tiems 130 Lt sukaupti Maximoj per metus išleidot 13000 Lt? blink.gif g.gif

man labiausiai pagal asortimentą ir kainas tinka Iki ir Norfa, tik kai kurių prekių užsuku į Rimi, o Maximoj aš retas svečias, bet šalia būsimų namų arčiausiai Maxima, tai matyt įpročiai šiek tiek koreguosis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 03 15, 15:43)
Noriu jusu patarimo.Pirma menesi vedu maisto islaidas ir ziuriu prisikaupe maximos kortelej pinigu,noriu juos isleist.Ten kokiu 12lt,tai man prisirasyt kad is  galutines menesio sumos minusuot 12lt ar preke kokia irasyt kad pigiau kainavo?Nes kolkas rasausi kiekviena preke su kaina,paskui skaiciuosiu kiek ir kam isleista.

Įsivesk skiltelę nuolaidos , ten įrašyk minusuojamą sumą, ir suvestinėje atimk iš maisto išlaidų 4u.gif
Mes prekinamės Norfoje ir ten visada gaunam nuolaidų, tai be atskiros skiltelės nuolaidoms galų nesuvesčiau lotuliukas.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 03 15, 16:24)
Aš kaip tik iš maisto eilutės matau daugiausia erdvės taupymui - tai, žinoma, nereiškia, kad badaujama ar valgomas visoks š... Ir taupydama dar bandau žiūrėti, kas maistas būtų sveikas. Geriau mažiau, bet kokybiško...

drinks_cheers.gif
Kaip tik šią savaitę LRyte buvo dietologės straipsnis apie tai thumbup.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 03 15, 16:30)
Šiandien jau išsivariau laukan dviratį, myniau iki sporto klubo, o ryt darbe atidarom sezoną, nors kartais reikės ir truliku važiuot dar.

oho, sėkmės 4u.gif
Nors... mūsų paštinikė kasdien dviračiu važinėja, tik keletą kartų, kai buvo labai daug sniego, ėjo pėsčiomis ax.gif

QUOTE(Sophi @ 2009 03 15, 16:32)
Žiemos sugrįžimą dar prognozuoja šią savaitę

verysad.gif

QUOTE(**violeta** @ 2009 03 15, 20:25)
palyginus iš norfos išeini su dideliu maišu iš maksimos su mažiuku ir palieki daug daugiau pinigu  doh.gif

drinks_cheers.gif
o dar geriau lyginti su Rimi, ten tai išvis- nieko nesusiperki, o sumoki DAUG. Mums kažkaip visada taip būna ten nuėjus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 15, 21:40)
o dar geriau lyginti su Rimi, ten tai išvis- nieko nesusiperki, o sumoki DAUG. Mums kažkaip visada taip būna ten nuėjus  doh.gif


aha, Rimi dabar vėl baisingai išbrango unsure.gif va paprastas pvz.: perku MB pusryčiams Nemateko dešrą "Jokių E", tai Rimi ji kainuoja 10,49, o Iki - 9,99 blink.gif
tiesa, toj pigiojoj Norfoj mano mėgstamas Svalios pjaustytas sūris kainuoja 4,15, o kitose parduotuvėse 4,09 - tai pat ir "brangiajame" Rimi rolleyes.gif Ekologiškas jogurtas Norfoj kainuoja 3,15, kitur - 3,09.
na čia pora pavyzdžių, jų galima būtų ir daugiau pritraukti. bet esmė tame, kad nėra vienos tobulos parduotuvės, kurioje vienoje aš galėčiau lankytis doh.gif

tiesa, dabartinė Rimi lipdukų akcija yra begėdiškai lieeeeevaaaaa cool.gif ot jei būtų vėl kokių lėkščių akciją sumanę, būčiau dažniau į Rimi užsukus, o dabar brangių rankšluosčių esu atsikandusi ilgam doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 15 kovo 2009 - 22:05
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 15, 22:04)
tiesa, toj pigiojoj Norfoj mano mėgstamas Svalios pjaustytas sūris kainuoja 4,15, o kitose parduotuvėse 4,09 - tai pat ir "brangiajame" Rimi  rolleyes.gif  Ekologiškas jogurtas Norfoj kainuoja 3,15, kitur - 3,09.
na čia pora pavyzdžių, jų galima būtų ir daugiau pritraukti. bet esmė tame, kad nėra vienos tobulos parduotuvės, kurioje vienoje aš galėčiau lankytis  doh.gif

Aš kažkaip nelyginu kainų, nebent akcija būna, tuomet palyginu ir perku (vyras šalia Rimi dirba, tai užeina lotuliukas.gif )
Tiesiog perkam visur tą patį, bet galutinė suma ir kiekis ženkliai skiriasi doh.gif Ypač tai pastebėjom, kai iš maximos perėjom į norfą ... Lyginu tik didžiausias parduotuves, nes pagal parduotuvės dydį kainos irgi skiriasi doh.gif Seniau beveik kieme buvo Norfa, bet ten nebent duonos užsukdavom lotuliukas.gif , nes didesnėje, į kurią važiuodavom specialiai, viskas pigiau...
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 03 15, 20:28)
Aš ir šitą pastebėjau, bet vis tik dažniau apsiperku Maximoj nei Norfoj  ax.gif


O aš Norfoje beveik niekada nesilankau - man pati tolimiausia parduotuvė, tai grįžus namo apie 20 val. dar kulniuoti gerą gabalą kelio visai nesinori. Juolab, laikas irgi kainuoja, ypač tada, kai turiu papildomų darbų vakarais.
Rimi šiemet buvau gal du kartus - pakeliui iš darbo. Joo, ten tai brangu...
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2009 03 15, 21:21)
ar aš blogai skaičiuoju, ar tiems 130 Lt sukaupti Maximoj per metus išleidot 13000 Lt?  blink.gif  g.gif


O kaip jūs skaičiuojat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 03 16, 08:15)
O kaip jūs skaičiuojat?  g.gif


nu už vieną išleistą litą į kortelę duoda 1 centą unsure.gif
Atsakyti