Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(raminta1985 @ 2009 12 04, 11:53)
o man visia nepatiko Giedriaus receptas, tikrai ten miltų reikėjo daug daugiau negu parašyta ir pati tešla tikrai kieta gavosi. Ech, nemoku aš tu čeburėkų kepti. Šiandien tikraiusiai bandysiu vėl pagal kokį nors receptuką kepti...


visada kepam pagal Giedriaus recepta ir viskas puikiai pavyksta smile.gif pati kalta, miltu padauginot rolleyes.gif
Atsakyti
aš irgi kepu pagal Giedriaus receptą smile.gif
Atsakyti
man tai biški daugoka tų Giedriaus čeburėkų gaunas, galvoju reiktų gal iš puse normos daryt.. g.gif
Atsakyti
Šiandien kepiau beveik pagal mammkos receptuką. Tik dariau dvigubą normą, nes mums iš vienos mažoka... Taigi
2 stiklinės kefyro,
2 kiaušiniai,
druskos 1 arb. šaukštelis nubrauktas,
čierkutė degtinės (mažiau traukia riebalus),
miltų kol nelips prie rankų( gal apie 0,8-1 kg)

Suminkiau tešlą ir palikau 3 valandom išrūgti uždengusi drobele.
Faršą naudojau kalakutienos. Dėjau svogūno, pipirų, druskos ir 2 šaukštus (be kaupo) grietinės. Gaunasi toks tepamas faršas. Aš tepiau plonai ant blyno, nes geriau iškepa, ir užlenkiau kaip ir visos čia rašė. Pusei tešlos sunaudojau tik 300 g faršo. Kitą pusę kepiau vegetarišką, nes dukra nevalgo mėsos.
Pakepiau svogūnus su morkomis,cukinija, pridėjau prieskonių. Šito įdaro dėjau daug į vidų, nes viskas jau iškepę. Skanaus
Atsakyti
Sveiki!!!
Ka tik kepiau pagal si recepta ceburekus, tikrai labai skanus gavosi.Tesla skani, mesite sultinga, tikrai neapsigavau pasirinkus si recepta.
Aciu uz receptuka thumbup.gif
1/2 pokelio varskes
1/2 stikline pasildyto pieno
2 tryniai
miltu deti tiek,kad tesla galima butu kocioti.Tik kad tesla nebutu perkieta
druska
Ceburekams tesla kocioti geriausia plonai,tada jie skanesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuziukai 2: 17 gruodžio 2009 - 20:15
Dariausi ir as pagal panasu recepta tikrai skanus gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš vakar pabandžiau kepti pagal Giedriaus receptą smile.gif Keletas pastabų: truputį kietoka tešla gavosi,nors dėjau visko tiek kiek recepte, gavosi 11 vnt. čeburėkų ir dar neparašyta Giedriaus recepte kiek faršo dėti-dėjau 500g ir pataikiau ax.gif Na bet šiaip tikrai labai skanūs ir svarbiausiai visiškai tešla nelimpa kočiojant ir lipdant čeburekus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 12 08, 00:09)
man tai biški daugoka tų Giedriaus čeburėkų gaunas, galvoju reiktų gal iš puse normos daryt..  g.gif

as visad darau is puses normos, dvieju asmenu seimai to pakanka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 01 06, 13:30)
as visad darau is puses normos, dvieju asmenu seimai to pakanka  bigsmile.gif

o puse kiaušinio tada dedat?
Atsakyti
QUOTE(žolelė @ 2009 12 13, 20:19)
Šiandien kepiau beveik pagal mammkos receptuką. Tik dariau dvigubą normą, nes mums iš vienos mažoka... Taigi
2 stiklinės kefyro,
2 kiaušiniai,
druskos 1 arb. šaukštelis nubrauktas,
čierkutė degtinės (mažiau traukia riebalus),
miltų kol nelips prie rankų( gal apie 0,8-1 kg)

Suminkiau tešlą ir palikau 3 valandom išrūgti uždengusi drobele.
Faršą naudojau kalakutienos. Dėjau svogūno, pipirų, druskos ir 2 šaukštus (be kaupo) grietinės. Gaunasi toks tepamas faršas. Aš tepiau plonai ant blyno, nes geriau iškepa, ir užlenkiau kaip ir visos čia rašė. Pusei tešlos sunaudojau tik  300 g faršo. Kitą pusę kepiau vegetarišką, nes dukra nevalgo mėsos.
Pakepiau svogūnus su morkomis,cukinija, pridėjau prieskonių. Šito įdaro dėjau daug į vidų, nes viskas jau iškepę. Skanaus

kepiausi pagal si recepta,gavosi tikrai neblogai thumbup.gif Aciukas aciuks.gif
arbuziukai 2 sekantis bandymas bus pagal jusu recepta wub.gif
Atsakyti
musu seimyna labai megsta ceburekus thumbup.gif ,juos gaminu labai paprastai:kefyras,kiausinis,truputi druskos ir truputi sodos,ir miltu,uzminkai tesla,kad jau taip neliptu prie ranku,ir farsas,ir kepam.o dar laaaabai megsta,ne tik seima,bet ir kiti musu artimieji ZALDOKUS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .dar cia foto ikelsiu http://img22.imagesh...7/dsc03980c.jpg
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 10 22, 00:05)
Aš išbandžiau per TV "iki" laidoj rodytus mielinius čeburekus ax.gif Nu nėra ką pridurti - tikras skanumėlis wub.gif Receptas čia  biggrin.gif

user posted image

nu atrodo tai fantastiskai skaniai bigsmile.gif butinai reiks pasigamint essen.gif
Atsakyti