Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(Tresor @ 2010 12 14, 11:12)
Zinokit ir man jie neisejo, gavosi kieti galvojau skrandis sustreikuos..Iskepiau kelis, o likusia tesla ismeciau..Daug kas gyre si recepta  g.gif Bandysiu kepti ceburekus kuriu tesla su varske smile.gif

As darau visalaik pagal Giedriaus recepta, mums skaniausi. Speju, kad perdidelej kaitroj kepet ir tesla tiesiog sudege ir gavosi kieta.
Atsakyti
QUOTE(AkvileZ @ 2010 12 14, 12:15)
As darau visalaik pagal Giedriaus recepta, mums skaniausi. Speju, kad perdidelej kaitroj kepet ir tesla tiesiog sudege ir gavosi kieta.

Kad tikrai nedidele liepsna buvo. Gal kad as Extra miltus naudojau, kazin ar gali nuo to buti?
Atsakyti
Nesuprantu kodėl jums nesigavo čeburekai,man tai visada gerai gaunasi.Tik aš dar žalią užlikau pienu,tada dedu visokius prieskonius,mėsa būna balta ir labai sultinga
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2010 12 15, 12:40)
Nesuprantu kodėl jums nesigavo čeburekai,man tai visada gerai gaunasi.Tik aš dar žalią užlikau pienu,tada dedu visokius prieskonius,mėsa būna balta ir labai sultinga
user posted image




Jei kaip skaniai atrodo ceburekai jusu.Dieve kaip noreciau keliu smile.gif
Ale labai ilgai prie ju vargti reikia doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 12 14, 18:26)
Kad tikrai nedidele liepsna buvo. Gal kad as Extra miltus naudojau, kazin ar gali nuo to buti?


Tikrai tikrai gali. Aš naudoju kano grudu jubiliejinius smile.gif Reik ziuret ant ipakavimo, visad buna parasyta kam miltai tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 17 gruodžio 2010 - 21:18
QUOTE(Lusasita @ 2010 06 30, 22:58)
as siandien  kepiau cebureus pagal koldunu teslos recepta ( dazniausiai taip darau)

3 puodeliai miltu
3 saukstai aliejuas
saukstelis druskos
1 puodelis verdancio vandens

Miltus sumaisau su druska ir aliejum ir uzpilu verdanciu vandeniu. Maisau saukstu, kai pravesta tiek, kad galima minkyt,  isminkau tesla , iskocioju ir darau ceburekus.
O idarui daznai i farsa pilu rugpieni ar namini naturalu jogurta. Ir labai skaniai gaunasi, jokio rugstumo... mirksiukas.gif 

gal tikrai bloga kefyra naudojote  g.gif




kiek farso mazdaug reikia ant tiek teslos?kepsiu sestadieni,,mmm kaip noriu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Noriu parašyt, kad šiandien kepiau jūsų išgirtus Giedriaus čeburekus.Ką galiu pasakyt?Skanūs, viskas gerai ne kieti, kaip kažkuri rašė, tačiau daugiau nekepsiu.Porą suvalgius, pajutau, kad turiu skrandį g.gif Manau, kad mano skanesni.Tad noriu parašyti savo receptą.Vaikai valgydavo ir neskaudėdavo skrandukų, o šitie kažkas ne taip.
1 pakelis varškės
2 kiaušiniai
2 šaukštai grietinės
1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių
miltų
druskos

Mėsą(maltą) nuplikau 3 kartus verdančiu vandeniu.Po to nupylus jau trečią kartą, dedu svogūnų, druskos, pipirų.Labai skanu.Pabandykit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vosylka*: 04 kovo 2011 - 19:57
QUOTE(*Vosylka* @ 2011 03 04, 19:55)
Mėsą(maltą) nuplikau 3 kartus verdančiu vandeniu.Po to nupylus jau trečią kartą, dedu svogūnų, druskos, pipirų.Labai skanu.


gal galit plačiau parašyt, kaip tas vyksta? 4u.gif
Atsakyti
Ant maltos mėsos iš arbatinuko pili verdantį vandenį.Atvėsta, nupili, prilaikydama ranka, vėl užpili verdantį vandenį, atvėsta, vėl nupili.Ir taip 3 kartus.Tai tikrai būna ir sultinga ir žinai, kad tikrai mėsa bus iškepus.Šiuos čeburekus kepu jau 20 metų ir giminėje visi giria, kad labai skanūs.O šitų tikrai daugiau nekepsiu.
Atsakyti
QUOTE(*Vosylka* @ 2011 03 04, 19:55)
Sveiki 4u.gif
Noriu parašyt, kad šiandien kepiau jūsų išgirtus Giedriaus čeburekus.Ką galiu pasakyt?Skanūs, viskas gerai ne kieti, kaip kažkuri rašė, tačiau daugiau nekepsiu.Porą suvalgius, pajutau, kad turiu skrandį g.gif Manau, kad mano skanesni.Tad noriu parašyti savo receptą.Vaikai valgydavo ir neskaudėdavo skrandukų, o šitie kažkas ne taip.
1 pakelis varškės2 kiaušiniai
2 šaukštai grietinės
1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių
miltų
druskos

Mėsą(maltą) nuplikau 3 kartus verdančiu vandeniu.Po to nupylus jau trečią kartą, dedu svogūnų, druskos, pipirų.Labai skanu.Pabandykit.


O varškės 200 g. maždaug, taip? 4u.gif
Atsakyti
taip 4u.gif
Atsakyti
sveiki.
Na va šiandien kepiau savo mėgstamiausius čeburekus.

user posted image
user posted image
Atsakyti