Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(Lusasita @ 2010 06 30, 22:58)
as siandien  kepiau cebureus pagal koldunu teslos recepta ( dazniausiai taip darau)

3 puodeliai miltu
3 saukstai aliejuas
saukstelis druskos
1 puodelis verdancio vandens

Miltus sumaisau su druska ir aliejum ir uzpilu verdanciu vandeniu. Maisau saukstu, kai pravesta tiek, kad galima minkyt,  isminkau tesla , iskocioju ir darau ceburekus.
O idarui daznai i farsa pilu rugpieni ar namini naturalu jogurta. Ir labai skaniai gaunasi, jokio rugstumo... mirksiukas.gif 


Išbandyta biggrin.gif Ačiū 4u.gif Gavosi liuks thumbup.gif Kitą kart vėl darysiu pagal šitą receptą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2010 07 04, 22:11)
Išbandyta  biggrin.gif  Ačiū  4u.gif  Gavosi liuks  thumbup.gif  Kitą kart vėl darysiu pagal šitą receptą  biggrin.gif

o,geras,net i galva nesove,reiks pabandyti smile.gif
Atsakyti
Ir aš paskelbsiu savo čeburėkų receptelį, kas valgė visi gyrė, kad skanūs. ax.gif
Tešlai reikės:
2 pakeliu verskes (po 180g.)
2 šaukštai grietinės
2 kiaušiniai
Miltų apie 9 šaukstus
1 šaukštelis sodos nugesintas actu
druskos pagal skonį

Viska išmaišyti tik nepadauginti miltų. tešla turi būti minkšta, kad tik eitu padaryti.

Įdarui:
Kiaulienos faršo, svoguno daug, druskytes, pipiriuku, ir vandens, kad butu sultingi.
kepti aliejuje, bet kad vos nevirtu, kad iki puses ceburekai butu apsemti. Skanaus!
Atsakyti
sveikso reikes ir man pasigaminti cebureku lb juos megsta mano seimyna ax.gif
bandysiu daryt kur parasytas preispaskutinis receptas o kaip ta soda nugesinti g.gif
Atsakyti
Į sodą įpilti acto, kad išputotų. Aš tai pilu iš akies, maždaug 2 nepilni šaukštai gaunasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2009 09 11, 20:43)
Stoties turguj ,speju,daro is mineralinio arba plikytos teslos  g.gif

Galiu pasiulyt tokius ceburekus  blush2.gif  .


nu visai neblogi gavosi ceburekai, bet kazko truksta 4u.gif o gal tiesiog riebalu per daug prisigere ax.gif nu nzn. bet siaip kaimynas ragavo tai sake geri. as praeita karta dariau ceburekams tesla su varske. va ten tai buvo super thumbup.gif tik nepamenu kokiam tinklapi receptas buvo g.gif
Atsakyti
as tai taip darau,2pakeliai varskes,2kiausiniai,saukstelis druskos,saukstelis cukraus,saukstelis kepimo milteliu nugesintu saukste grietines,o miltu tai dedu is akies,kad nebutu per kieta tesla,tai man gaunasi thumbup.gif vos ne,kaip spurgos mirksiukas.gif
Atsakyti
As dariau cebureku tesla, pagal kazkurios forumietes ideta receptuka koldunu teslai :

3 stiklines miltu, 3 saukstai aliejaus, ir stikline VERDANCIO vandens,druska. labai puiki tesla gavosi, maloniai gaminama, nelimpa prie ranku, iskepus labai skani buna thumbup.gif tikrai berta pabandyti thumbup.gif
Atsakyti
o mano receptukas žiūriu čia dar nepaminėtas smile.gif tik nesuprantu kodėl blink.gif
aš visada darau šitaip-
miltus užpilu verdančiu vandeniu, gaunasi kaip pikyta tešla,(visko tiek,kad tešla kočiotųsi) įmušu kiaušinių, truputį druskytės, įdarui faršas jau pagal jūsų skonį smile.gif
šiaip tikrai neblogi gaunasi, neprisigeria labai daug riebalu ir bent jau mano šeimai tai labai patinka smile.gif
Atsakyti
Dariau ceburekus pagal Giedriaus recepta is plikytos teslos, bet man gavosi kazkokia nesamone. Jie tokie kieti, traskus, fui...Viska gaminau tiksliai kaip parsyta, idomu jie tokie turi but ar man cia tiesiog nepasiseke, nes puse uzsaldziau nezinau ka daryt palikt ar ismest...

Gal galit parekomenduot is kurios teslos daryt, kad butu ploni, bet ne guminiai, bet ir ne traskus...
Atsakyti
QUOTE(vajuke @ 2010 11 30, 18:47)
Dariau ceburekus pagal Giedriaus recepta is plikytos teslos, bet man gavosi kazkokia nesamone. Jie tokie kieti, traskus, fui...Viska gaminau tiksliai kaip parsyta, idomu jie tokie turi but ar man cia tiesiog nepasiseke, nes puse uzsaldziau nezinau ka daryt palikt ar ismest...

Gal galit parekomenduot is kurios teslos daryt, kad butu ploni, bet ne guminiai, bet ir ne traskus...


as pagal Giedriu darau visada..nu super gaunasi! 4u.gif minksti,su "puslelem",sultingi..mm.noriu! biggrin.gif
p.s. o plonumas priklauso ir nuo iskociojimo teslos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Lelyte...: 01 gruodžio 2010 - 01:13
QUOTE(vajuke @ 2010 11 30, 19:47)
Dariau ceburekus pagal Giedriaus recepta is plikytos teslos, bet man gavosi kazkokia nesamone. Jie tokie kieti, traskus, fui...Viska gaminau tiksliai kaip parsyta, idomu jie tokie turi but ar man cia tiesiog nepasiseke, nes puse uzsaldziau nezinau ka daryt palikt ar ismest...

Gal galit parekomenduot is kurios teslos daryt, kad butu ploni, bet ne guminiai, bet ir ne traskus...

Zinokit ir man jie neisejo, gavosi kieti galvojau skrandis sustreikuos..Iskepiau kelis, o likusia tesla ismeciau..Daug kas gyre si recepta g.gif Bandysiu kepti ceburekus kuriu tesla su varske smile.gif
Atsakyti