Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

Nu ka ryt manes laukia valstybinis teorijos doh.gif Ir bijau ir ne tongue.gif
Atsakyti
turiu prasyma, gal kas besimokydamas turejo schemutes ar seip nete buvo atrades kaip taisyklingai prisiparkuoti?
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 02 14, 22:59)
Nu ka ryt manes laukia valstybinis teorijos  doh.gif Ir bijau ir ne tongue.gif

parasyk kaip sekesi?ir ar labai skyresi nuo zebre easnciu?as sestadieni laikau g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 02 15, 11:49)
parasyk kaip sekesi?ir ar labai skyresi nuo zebre easnciu?as sestadieni laikau g.gif


butinai parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sėkmės,kaip gaila,kad esu ištrynusi tuos techninius dalykus,tikrai nepagalvojau,kad dar kažkam gali prireikti.Aš buvau radus internete ,kažkokiame visų vairuoti besimokančių puslapyje.
Atsakyti
valio islaikiau siandie 9 teorija 4u.gif padariau viena klaida.. biggrin.gif visai nesunku kai moki..galjau ir tos vienos nepadaryti..nes is pradziu buvau gerai atsakius, bet kai perziurinejau..persigalvojau doh.gif nu dabar sutelksiu visa demesi vairavimui 4u.gif
Atsakyti
pagal kokia programa bilietus sprendei? ar tiesiog knygele gerai mokejai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 02 17, 12:20)
valio islaikiau siandie 9 teorija 4u.gif padariau viena klaida.. biggrin.gif visai nesunku kai moki..galjau ir tos vienos nepadaryti..nes is pradziu buvau gerai atsakius, bet kai perziurinejau..persigalvojau doh.gif nu dabar sutelksiu visa demesi vairavimui 4u.gif


Tai mudvi kartu laikem 4u.gif Ir abi islaikem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 17, 17:21)
Tai mudvi kartu laikem 4u.gif  Ir abi islaikem thumbup.gif

sveikinu abidvi drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2007 02 15, 12:07)
butinai parasysiu  mirksiukas.gif


Kaip sekėsi?

QUOTE(gaudri @ 2007 02 17, 11:20)
valio islaikiau siandie 9 teorija 4u.gif padariau viena klaida.. biggrin.gif visai nesunku kai moki..galjau ir tos vienos nepadaryti..nes is pradziu buvau gerai atsakius, bet kai perziurinejau..persigalvojau doh.gif nu dabar sutelksiu visa demesi vairavimui 4u.gif


Sveikinu! thumbup.gif Dabar vienu vargu mažiau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu mirksiukas.gif Liko pats baisiausias dalykas - vaziavimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2007 02 17, 16:05)
pagal kokia programa bilietus sprendei? ar tiesiog knygele gerai mokejai?  4u.gif

Na as labai daug sprendžiau vairavimo mokykloje, pagal ta ju naują programą KET7, o prieš egzą tai tam puslapyje vairavimomokyklos.lt, knygutę buvau vieną kartą skaičius, dar kai kuriuos skyriukus paskaičiau prieš egzą.. 4u.gif ejau laikyti su atestatu, nes man dar 5 vairavimai like..bet vat su vairavimu blogiau blink.gif verysad.gif


QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 17, 18:21)
Tai mudvi kartu laikem 4u.gif  Ir abi islaikem thumbup.gif


Nu cia geras bigsmile.gif gaila kad nesusipazinom..sveikinu ir tave..labai smagu 4u.gif
QUOTE(ingakalnis @ 2007 02 17, 20:45)
sveikinu abidvi  drinks_cheers.gif  4u.gif

Labai, labai aciū 4u.gif
Atsakyti