Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės vairuoti kartu

QUOTE(gaudri @ 2007 02 18, 13:46)
Na as labai daug sprendžiau vairavimo mokykloje, pagal ta ju naują programą KET7, o prieš egzą tai tam puslapyje vairavimomokyklos.lt, knygutę buvau vieną kartą skaičius, dar kai kuriuos skyriukus paskaičiau prieš egzą.. 4u.gif ejau laikyti su atestatu, nes man dar 5 vairavimai like..bet vat su vairavimu blogiau blink.gif  verysad.gif
Nu cia geras bigsmile.gif gaila kad nesusipazinom..sveikinu ir tave..labai smagu 4u.gif

Labai, labai aciū 4u.gif


Islaikysim ta vairavima kaip nors 4u.gif Nors man pabuvus regitroj dar baisiau pasidare matant kiek neislaiko... verysad.gif
P.S. O kurioj vietoj tu sedejai/laukei teorijos egzamino? ax.gif
Atsakyti
nu islaikysim kaip nors 4u.gif kartu viska galim biggrin.gif o kaip tau sekasi?kada egzaminas nusimato?as tai kovo17 uzsirasiau g.gif
P.s sedejau toleliau nuo teorijos duru..netoli kavos aparato..na as tokia labai auksta biggrin.gif o egze prie pirmo kompo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 02 18, 20:20)
nu islaikysim kaip nors 4u.gif kartu viska galim biggrin.gif o kaip tau sekasi?kada egzaminas nusimato?as tai kovo17 uzsirasiau g.gif
P.s sedejau toleliau nuo teorijos duru..netoli kavos aparato..na as tokia labai auksta biggrin.gif o egze prie pirmo kompo 4u.gif


Tai Tu ta auksta sviesiaplauke kogero 4u.gif ax.gif blush2.gif
As antradieni vaziuosiu papildoma vaziavima, o treciadieni egzaminas.. Jei tik sveikata leis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 18, 20:15)
Tai Tu ta auksta sviesiaplauke kogero 4u.gif  ax.gif  blush2.gif
As antradieni vaziuosiu papildoma vaziavima, o treciadieni egzaminas.. Jei tik sveikata leis ax.gif

vau geras 4u.gif tai jau greitai..svarbiausia kuo daugiau ramybes..gerai isimiegok..jai nesiseks uzmigti valerijono ikalk mirksiukas.gif viskas bus gerai mergyte 4u.gif pasitikek savimi..as tik nesuprantu ten vaziavimui skira pusvalandis..kur ten toli per ta pusvalandi gali nuvaziuoti..o dar su aikstele.. g.gif
P.s na as sviesaplauke..su zaliu paltuku buvau..tai gal ten ir as lotuliukas.gif uzsimeigojus gerokai buvau..nes net nesusigaudziau kur uz ta egza reikia susimoketi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 02 18, 22:49)
vau geras 4u.gif tai jau greitai..svarbiausia kuo daugiau ramybes..gerai isimiegok..jai nesiseks uzmigti valerijono ikalk mirksiukas.gif viskas bus gerai mergyte 4u.gif pasitikek savimi..as tik nesuprantu ten vaziavimui skira pusvalandis..kur ten toli per ta pusvalandi gali nuvaziuoti..o dar su aikstele.. g.gif
P.s na as sviesaplauke..su zaliu paltuku buvau..tai gal ten ir as lotuliukas.gif uzsimeigojus gerokai buvau..nes net nesusigaudziau kur uz ta egza reikia susimoketi lotuliukas.gif


Maciau Tave, kai informacijoj dokumentus pateikei mirksiukas.gif Ot buna sutapimu ax.gif
Ryt papildomas vaziavimas, tai ziuresiu kaip seksis.. Bet betkokiu atveju nusprendziau eit treciadieni i egza.. Ir vistiek atrodo, kad uz Tave anksciau nepavyks islaikyt lotuliukas.gif
Kaip as suprantu, egzamino laikas priklauso nuo marsruto.. Yra kur 10 - 15 min berods ax.gif Neziurejai lentoje?
Atsakyti
Aš jau čia esu rašius apie egzamino laiką, bet pasikartosiu. Jis tikrai netrunka 30 min ir net ne 45 min, kaip man registracijoje žadėjo. Aš važinėjau visą valandą. Na, matyt, čia daug priklauso nuo aišktelės, nes joje man prie kiekvieno pratimo teko palaukti. Tad žiūrėkit, kaip jums pasiseks, jei būsit pirmos laikančios ir išlaikysit aikštelę į miestą išvažiuosit anksčiausiai iš visų. Na, tuomet, gal ir laikysit egzą žadėtąsias 45 min. mirksiukas.gif Be to, jei jums dar klausimus uždavinės, tai vėl gaišis laikas. Be to, klausimas, kada gi jus pagaliau paleis, nes nežinai ar egzaminuotojas tau turės daug ką paaiškint po egzo, ar iškart pasiųs į antrą aukštą. Na, žodžiu nieko svarbaus neplanuokit po egzamino, nes nežinia, kada jis baigsis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ada M @ 2007 02 19, 10:09)
Aš jau čia esu rašius apie egzamino laiką, bet pasikartosiu. Jis tikrai netrunka 30 min ir net ne 45 min, kaip man registracijoje žadėjo. Aš važinėjau visą valandą.

mastau.gif

O Kaune tikrai sutelpa į 30 min. bigsmile.gif Sunku net įsivaizduot, kad galėtų būt kitaip kai egzaminas išskirstytas kas 30 min. Niekas nevėluoja ir jau tikrai neužsitempia. bigsmile.gif Nebent įskaičiuot nusifotkinimą ir dokumentų pildymą po išlaikymo - tada taip - prasitęsia biggrin.gif
Atsakyti
na del laiko tai ta piorma karta kada neislaikiau tai uzgaisom 45min bet juk ne visa marsurta as vairavau, jeigu buciau visur pati tai tada maziausiai valanda butume vazinejesi.
o antra karta kai islaikiau tai aikstelej 10min neuzgaisau nes visur is pirmo uzvaziavimo tvarkingai ir greitai smile.gif tai su viskuom ir gatve ir aikstele apie 35min .. cia manau daug kas ir nuo kamsciu priklauso nes sestadieni buvo beveik tuscios gatves o vat ta ketvirtadieni tai furu eile ir n mokomuju kuriu tarp ju ir as biggrin.gif tai toli grazu nebuvo kur spausti...
Atsakyti
Nu va bigsmile.gif - Vilniuj nė greitėjimo nėr, o vis tiek užtrunka ilgiau. Užtat ir užtrunka, kad greitėt nemoka lotuliukas.gif


tongue.gif
Atsakyti
Katik grizau is papildomo vaziavimo, atrodo lyg ir neblogai vaziuoju g.gif Ryt pedinsiu i Regitra, o ten ir pamatysiu ka moku.. blush2.gif Bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolyte @ 2007 02 20, 15:49)
Katik grizau is papildomo vaziavimo, atrodo lyg ir neblogai vaziuoju g.gif  Ryt pedinsiu i Regitra, o ten ir pamatysiu ka moku.. blush2.gif  Bijau doh.gif

Sėkmės tau didelės. Lauksim rezultatų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydrė @ 2007 02 20, 16:22)
Sėkmės tau didelės. Lauksim rezultatų.  biggrin.gif

Aciu 4u.gif Nors as jau 95% itariu kokie rezultatai bus.. unsure.gif doh.gif
Atsakyti