Įkraunama...
Įkraunama...

Planinė cezario operacija Klaipėdos mieste.

QUOTE(Tirtir @ 2012 01 20, 15:19)
Tiesiog uzsiregistruokit konsultacijai, kiek zinau ji dirba privaciam kabinete Baltmedikoje, Kanto gt., taip pat konsultuoja gimdymo namu konsultacijoje.

Oi labai aciu uz info, bet mes jau namie, jau visos savaites didumo smile.gif , tiesa musu bernuzelis gime jau galiunas budamas - 4650kg thumbup.gif , toks labai dideliais zandukais, pradzioj net akyciu nesimate biggrin.gif .
Mus seke kita gydytoja, o CP dare I. Gruzdiene thumbup.gif , isanksto buvo numatyta CP operacija, nes turiu problemeliu su sirdele ir pilvelyje uzaugo nemazas vyrukas wub.gif wub.gif wub.gif .
Atsakyti
Aš t.p. ieškau info apie gydytojus, nes belandį tex daryti cezarį. Labai įdomu ką turite omeny "susitarti"? Ar visais atvejais kalbate apie solidžių sumų pažadėjimą? 4u.gif Mano pirmo vaikelio operacija "nekainavo", buvo neplaninė, o dabar laukia planinė.
Jau reikia pasirinkti gydydoją, gal turite konkrečių patarimų? blush2.gif ax.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomamyte @ 2012 02 18, 16:51)
Aš t.p. ieškau info apie gydytojus, nes belandį tex daryti cezarį. Labai įdomu ką turite omeny "susitarti"? Ar visais atvejais kalbate apie solidžių sumų pažadėjimą? 4u.gif  Mano pirmo vaikelio operacija "nekainavo", buvo neplaninė, o dabar laukia planinė.
Jau reikia pasirinkti gydydoją, gal turite konkrečių patarimų?  blush2.gif  ax.gif  g.gif

man taip pat priklause CP. Jus galit ir nesirinkti gydytoju, planine isoperuos budintys gydytojai, nekainuos. Mes pasirinkom Gruzdiene, tiesiog norejom didesnes prieziuros ir ramybes. Tik tariantis galit issirinkti gydytoja. Susitarus, ji atvaziuoja kada tik reikia. Dar galit rinktis is budinciu gyd., bus pigiau. Mes likom patenkiti ne tik operacija, tiesiog gauni is gydytojo daug info.(labai issamios) pries operacija ir po jos, nereikia vargti interne ( kur paraso ir nesamoniu ) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomamyte @ 2012 02 18, 16:51)
Aš t.p. ieškau info apie gydytojus, nes belandį tex daryti cezarį. Labai įdomu ką turite omeny "susitarti"? Ar visais atvejais kalbate apie solidžių sumų pažadėjimą? 4u.gif  Mano pirmo vaikelio operacija "nekainavo", buvo neplaninė, o dabar laukia planinė.
Jau reikia pasirinkti gydydoją, gal turite konkrečių patarimų?  blush2.gif  ax.gif  g.gif



QUOTE(TOPP1 @ 2012 02 19, 14:07)
man taip pat priklause CP. Jus galit ir nesirinkti gydytoju, planine isoperuos budintys gydytojai, nekainuos. Mes pasirinkom Gruzdiene, tiesiog norejom didesnes prieziuros ir ramybes. Tik tariantis galit issirinkti gydytoja. Susitarus, ji atvaziuoja kada tik reikia. Dar galit rinktis is budinciu gyd., bus pigiau. Mes likom patenkiti ne tik operacija, tiesiog gauni is gydytojo daug info.(labai issamios) pries operacija ir po jos, nereikia vargti interne ( kur paraso ir nesamoniu )  smile.gif



Iš tiesų, tai jei dėl medicininių priežasčių (ne vien tik dėl pačios noro) priklauso planinis CP, tai, turint nėštumą prižiūrinčio gydytojo siuntimą, vykti į gimdymo namus ir priėmime pildant dokumentus, galima tiesiog oficialiai pasinaudoti paciento teise ir ties punktu "Ar renkatės gydytoją?" atsakyti "Taip" ir įrašyti norimo gydytojo pavardę (žinoma, jis (ji) turi dirbti Nėštumo patologijos skyriuje). Šis gydytojas savo pamainos metu suplanuos ir atliks operaciją. Tikrai nereikia bijoti, jumis bus visiškai pasirūpinta, atlikti visi būtini tyrimai ir suteikta visa reikalinga informacija. O jau po visko, jei bus noras, galėsite atsidėkoti gydytojui. Nenoriu įžeisti tų, kurios mano kitaip, bet tikrai neverta tartis iš anksto ir mokėti apvalios sumos "dėl priežiūros ir ramybės" 4u.gif, rašau iš patirties (dvigubos ax.gif ), lygiai taip pat buvo rūpinamasi ir tomis, kurios tarėsi, ir kurios ne ax.gif Tuos pinigėlius geriau išleiskite savo vaikučiams wub.gif
Atsakyti
Taip galima rinktis is patologiniam dirbanciu gydytoju : Globienes, Juknevicienes ar Raubos. Deja as is ju nei vieno nenorejau. O is sesers karcios patirties ( gimde pries metus ), pasirinko Rauba ( pagal pasirinkta gydytoja anketoje), tai jis taip pamasazavo, pamankstino kakleli (skausmas neapsakomas) savo pamainos metu, kad prasidejo veikla ir isejo namo, o operavo budinti Saudvitiene - tai kur tas pasirinktas daktaras!!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lime @ 2012 02 19, 18:56)
Nenoriu įžeisti tų, kurios mano kitaip, bet tikrai neverta tartis iš anksto ir mokėti apvalios sumos "dėl priežiūros ir ramybės" 4u.gif, rašau iš patirties (dvigubos  ax.gif ), lygiai taip pat buvo rūpinamasi ir tomis, kurios tarėsi, ir kurios ne  ax.gif Tuos pinigėlius geriau išleiskite savo vaikučiams wub.gif

Jus neizeidziate, tiesiog patirtis gali buti skirtinga. Butent del prieziuros, ramybes ir konforto verta tartis. Lyginu savo ir sesers vaiko gimima. Man nereikejo 4d gulineti pataloginiame, 3 kartus lankiausi gn pas gydytoja apziurai ir nemokamai be jokiu eiliu, o kiek skambinau kartu, del man iskilusiu klausimu ir pries operacija ir po jos, jau nepamenu. Sesers pjuvis supuliavo (tai tiesiog galima komplikacija), kreipesi i Saudvitiene, ji nukreipe i ambulatorija, siulus issitraukti vel ten pat ( eiles ir t.t). O mus Gruzdiene is karto perspejo, jei gu kas negerai su pjuviu sutvarkys ( nereikejo), ji ir siulus istrauke. Jeigu galimybes leidzia, kodel dar negimus mazyliui, as negaleciau pasirupinti saugesniu gimdymu ir geresne prieziura man ir vaikui ir isvengti nors ir retu, krastutiniu gydytoju aplaidumu atveju.Taip jeigu gamtos bus skirtos problemos, nepades jokie susitarimai, bet del gydytojo as busiu padariusi viska ir nesigailesiu. As nenoriu niekam ipirsti savo nuomones, tiesiog pasidalinau savo bendravimu su gydytoju smulkmenomis ir Dziaugsmu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomamyte @ 2012 02 18, 17:51)
Aš t.p. ieškau info apie gydytojus, nes belandį tex daryti cezarį. Labai įdomu ką turite omeny "susitarti"? Ar visais atvejais kalbate apie solidžių sumų pažadėjimą? 4u.gif  Mano pirmo vaikelio operacija "nekainavo", buvo neplaninė, o dabar laukia planinė.
Jau reikia pasirinkti gydydoją, gal turite konkrečių patarimų?  blush2.gif  ax.gif  g.gif


Mano atveju tai už mane susitarė vyras thumbup.gif , kadangi pati nemoku tartis blush2.gif Operavo Fabijonavičius su Rauba. Viskas tiesiog thumbup.gif Jei gimdysiu trečią kartą, vėl vyrą siūsiu tartis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2011 12 14, 00:50)
šiaip labai patyrę gydytojai priiminėja tokius gimdymys, tačiau aš savo sėdinčio leliuko nepatikėčiau nei pačiam geriausiam gydytojui pasaulyje, aš nenorėjau CP bet neturėjau pasirinkimo, sėdinčių leliukų mamos turi teisę rinktis ... mano neapsivertė iki paskutinės minutės ...

O mane prižiūrinti gydytoja pasakė, kad čia nieko tokio, kad pas mane pilvuko gyventojas nestuke.gif sėdi, sakė be jokių problemų GN gydytojai priiminėja gimdymus ir sėdimoj padėty...O aš taip bijau - pirmas vaikelis gimė 4,5 kg, antras prognozuoja, kad bus irgi ne mažesnis... Gal kas iš jūsų tikrai žinote, ar aš tikrai galiu rinktis, t.y. prašyti, jog jeigu neapsivers, darytų man CP? Gal man savo gydytoją reiktų pamaloninti, kad siuntimą planiniam CP duotų (esu visiškai "žalia" ir nemokša šioje srityje..) ?
Atsakyti
Gal kas turite Maciulionytes mobilaus numeri ? Noriu susitarti, o nezinau kaip ja pagauti. Vien del to registruotis konsultacijai ir moketi 100 lt nesinori sad.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal galite pasidalinti patirtimi - ar su G. Holcmann galima "žmogiškai" sutarti už siuntimą cezariui? Gimdysiu trečią - kai gimdžiau antrą ir gimdymas klaikiai sunkus, ir kaklelis nesidarė, suplyšau visa, po to turėjau dvi operacijas - kaklelio ir žarnyno. Užsiminiau jai apie tai, pakraipė galvą, sako žiūrėsim. Galvoju nutaikysiu progą ir prašysiu siuntimo. Gal kas turit patirties su šia gydytoja? Pasidalinkit cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sonacike1 @ 2012 07 11, 08:15)
Sveikutės. Gal galite pasidalinti patirtimi - ar su G. Holcmann galima "žmogiškai" sutarti už siuntimą cezariui? Gimdysiu trečią - kai gimdžiau antrą ir gimdymas klaikiai sunkus, ir kaklelis nesidarė, suplyšau visa, po to turėjau dvi operacijas - kaklelio ir žarnyno. Užsiminiau jai apie tai, pakraipė galvą, sako žiūrėsim. Galvoju nutaikysiu progą ir prašysiu siuntimo. Gal kas turit patirties su šia gydytoja? Pasidalinkit cool.gif


Mano atveju - as pati norejau cezario. Uzsiminiau apie tai G. Holcmann, tai ji liepe sia tema su ja daugiau nekalbet, nes "visos pagimdo, tai ir tu pagimdysi, ir vaikeliui geriau". Tuomet susiradau gydytoja, kuri be jokiu klausinejimu atliko cezari. Esu tikrai jai dekinga ax.gif
Jusu atvejis kiek kitoks, tad nezinau - galbut Jums pavyks gauti siuntima is G. Holcmann. Sekmes smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit pasakyt, ar daro CP jei placenta priekineje sienoje?
Atsakyti