Įkraunama...
Įkraunama...

Planinė cezario operacija Klaipėdos mieste.

QUOTE(astaa_pasta @ 2012 07 11, 12:22)
Mano atveju - as pati norejau cezario. Uzsiminiau apie tai G. Holcmann, tai ji liepe sia tema su ja daugiau nekalbet, nes "visos pagimdo, tai ir tu pagimdysi, ir vaikeliui geriau". Tuomet susiradau gydytoja, kuri be jokiu klausinejimu atliko cezari. Esu tikrai jai dekinga  ax.gif
Jusu atvejis kiek kitoks, tad nezinau - galbut Jums pavyks gauti siuntima is G. Holcmann. Sekmes smile.gif

Gal galite paminėti tos gydytojos pavardę? Iš anksto labai ačiū
Atsakyti
QUOTE(sonacike1 @ 2012 07 16, 16:22)
Gal galite paminėti tos gydytojos pavardę? Iš anksto labai ačiū

Gal kas žinote Ingos Gruzdienės tel. nr? Kad būtų galima susitikti, pasikalbėti?
Atsakyti
Sveikos visos. Esu naujoke pas Jus, todel lauksiu jusu patarimu. Mano nestumas ko gero tik 5 savaiciu, na ryt eisiu echoskopijai, bus aiskiau ax.gif Buvau pasirinkus Maciulionyte, kaip savo gydytoja, nes , manau, bus del akyciu planinis CP, todel po tiek geru atsiliepimu nedvejojau. Deja, paskambinus i VK pasake, kad tris menesius pacienciu ji nepriims doh.gif o seimos gydytoja pasake, kad gydytoja turiu pasirinkt ir buti itraukta i iskaita iki 12 savaites. ka merginos rekomenduotumet dar? Ar pasirinkti tik kita priziurincia gydytoja, o pvz.gimdyti pas Maciulionyte susitarus? Ar galimas toks variantas? Labai lauksiu Jusu pasiulymu, nes esu pasimetus, atrodo savaites lekia nenumaldomai, o visur ir eilutes bus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astaa_pasta @ 2012 07 11, 08:22)
Mano atveju - as pati norejau cezario. Uzsiminiau apie tai G. Holcmann, tai ji liepe sia tema su ja daugiau nekalbet, nes "visos pagimdo, tai ir tu pagimdysi, ir vaikeliui geriau". Tuomet susiradau gydytoja, kuri be jokiu klausinejimu atliko cezari. Esu tikrai jai dekinga  ax.gif
Jusu atvejis kiek kitoks, tad nezinau - galbut Jums pavyks gauti siuntima is G. Holcmann. Sekmes smile.gif

Sveikos merginos. Iskilo toks klausimas. O jeigu tau priziurintis gydytojas neduoda siuntimo CP ( kaip siuo atveju Holcmann), bet tu vistiek jo nori arba del savo skaudzios patirties ir isgyvenimu nori, kad butu CP, tai kaip tada? Eini, tariesi su daranciu daktaru ir jis be siuntimo daryti CP padarys ji?
Papildyta:
QUOTE(Mopsyte @ 2012 09 01, 16:43)
Sveikos merginos. Iskilo toks klausimas. O jeigu tau priziurintis gydytojas neduoda siuntimo CP ( kaip siuo atveju Holcmann), bet tu vistiek jo nori arba del savo skaudzios patirties ir isgyvenimu nori, kad butu CP, tai kaip tada? Eini, tariesi su daranciu daktaru ir jis be siuntimo daryti CP padarys ji?

Parasiau klausima bet ziuriu kaip ir atsakymas yra .....
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2012 09 01, 16:44)
Sveikos merginos. Iskilo toks klausimas. O jeigu tau priziurintis gydytojas neduoda siuntimo CP ( kaip siuo atveju Holcmann), bet tu vistiek jo nori arba del savo skaudzios patirties ir isgyvenimu nori, kad butu CP, tai kaip tada? Eini, tariesi su daranciu daktaru ir jis be siuntimo daryti CP padarys ji?
Papildyta:

Parasiau klausima bet ziuriu kaip ir atsakymas yra .....


Tariesi su norinčiu gydytoju ir už atitinkamą sumą tau padarys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietytė @ 2012 09 02, 12:52)
Tariesi su norinčiu gydytoju ir už atitinkamą sumą tau padarys  ax.gif

Supratau ax.gif
Atsakyti
O jei atlieka cezari, nes tiesiog pati to nori tai keliu savaiciu tai daro? Ar laukia iki apytikslios gimdymo datos ar keliom savaitem anksciau daro operacija?
Atsakyti
QUOTE(Vika_KLP @ 2012 09 12, 23:09)
O jei atlieka cezari, nes tiesiog pati to nori tai keliu savaiciu tai daro? Ar laukia iki apytikslios gimdymo datos ar keliom savaitem anksciau daro operacija?


Čia jau kaip susitarsit su konkrečia gydytoja. Žinau tik tiek, kad kuo ilgiau vaikelis sėdi pas mamos pilvelyje tuo geriau (nekalbu apie pernešiojimą). Geriau laukti gimdymo datos 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Norejau paklausti del konkrecios gydytojos. Kiek dabar kainuoja susitarimas su gydytoja Maciulionyte, kad gimdyma priimtu butent ji, arba kad darytu cezario pjuvi? Del tam tikru indikaciju dar nezinau, kaip gimdysiu, naturaliai, ar ne, bet norisi, kad salia butu butent si gydytoja... Planuoju eiti bandyti su ja tartis, tik noretusi zinoti bent suma, kokios galima tiketis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhoji @ 2012 06 14, 10:14)
Gal kas turite Maciulionytes mobilaus numeri ? Noriu susitarti, o nezinau kaip ja pagauti. Vien del to registruotis konsultacijai ir moketi 100 lt nesinori sad.gif

Norite telefonu tartis, ji net nemačius jūsų? g.gif bigsmile.gif
Aš taip nedrįsčiau...
Atsakyti
O gal galite, be pavardziu, pasidalinti info, kiek +/- kainuoja " planinis" cp? Aisku, cia ir nuo gydytojo priklauso, bet bent jau apytiksliai...
Atsakyti
As uz Rauba smile.gif Mano gimdyma prieme Maciulionyte, pasirode labai grubi g.gif Bet cia tik mano nuomone ir patyrimas. As gimdziau nesusitarus, t.y kas budejo ta nakti - tas ir prieme gimdyma. Pamenu akusere Erika, labai maloni moteris wub.gif
zinau, kad pries 3metus Maciulionyte ar uz cezari ar uz paprasta prase 1000lt db nezinau ikainiu
Papildyta:
QUOTE(Lime @ 2012 02 19, 19:56)
Iš tiesų, tai jei dėl medicininių priežasčių (ne vien tik dėl pačios noro) priklauso planinis CP, tai, turint nėštumą prižiūrinčio gydytojo siuntimą, vykti į gimdymo namus ir priėmime pildant dokumentus, galima tiesiog oficialiai pasinaudoti paciento teise ir ties punktu "Ar renkatės gydytoją?" atsakyti "Taip" ir įrašyti norimo gydytojo pavardę (žinoma, jis (ji) turi dirbti Nėštumo patologijos skyriuje). Šis gydytojas savo pamainos metu suplanuos ir atliks operaciją. Tikrai nereikia bijoti, jumis bus visiškai pasirūpinta, atlikti visi būtini tyrimai ir suteikta visa reikalinga informacija. O jau po visko, jei bus noras, galėsite atsidėkoti gydytojui. Nenoriu įžeisti tų, kurios mano kitaip, bet tikrai neverta tartis iš anksto ir mokėti apvalios sumos "dėl priežiūros ir ramybės" 4u.gif, rašau iš patirties (dvigubos  ax.gif ), lygiai taip pat buvo rūpinamasi ir tomis, kurios tarėsi, ir kurios ne  ax.gif Tuos pinigėlius geriau išleiskite savo vaikučiams wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti