Įkraunama...
Įkraunama...

Planinė cezario operacija Klaipėdos mieste.

QUOTE(Mopsyte @ 2013 01 29, 18:48)
O gal galite, be pavardziu, pasidalinti info, kiek  +/- kainuoja " planinis" cp? Aisku, cia ir nuo gydytojo priklauso, bet bent jau apytiksliai...

Teiravausi gydytojos pas kuria lankausi visa nestuma,tai ji man pasake,kad tiek cp ,tiek naturalus gimdymas 1000Lt kainuoja.
Atsakyti
Gruzdiene 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M. @ 2013 02 27, 22:06)
Teiravausi gydytojos pas kuria lankausi visa nestuma,tai ji man pasake,kad tiek cp ,tiek naturalus gimdymas 1000Lt kainuoja.



QUOTE(tinuska @ 2013 03 02, 00:26)
Gruzdiene  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

As irgi kiek klausiau gyd, 1000lt nesvabu koks gimdymas cp ar naturaliai nori. Moki uz tai kad butent tas gydytojas ir butent tada kai tu gimdai jei tai nenumatyta data butu salia. Ir nera skirtumo ar cp su siuntimu del kazkokiu problemu as tu pati nori taip , cia jau susitarimas su gyd , kad butum rami .

Gyd Gruzdiene tikrai labai maloni ir svelni gyd. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sonacike1 @ 2012 07 11, 08:15)
Sveikutės. Gal galite pasidalinti patirtimi - ar su G. Holcmann galima "žmogiškai" sutarti už siuntimą cezariui? Gimdysiu trečią - kai gimdžiau antrą ir gimdymas klaikiai sunkus, ir kaklelis nesidarė, suplyšau visa, po to turėjau dvi operacijas - kaklelio ir žarnyno. Užsiminiau jai apie tai, pakraipė galvą, sako žiūrėsim. Galvoju nutaikysiu progą ir prašysiu siuntimo. Gal kas turit patirties su šia gydytoja? Pasidalinkit cool.gif

man pirmas buvo CP del neatsidarinejancio kaklelio, kai prasiau siuntimo del CP antro, nedave, manau ir neduos, nuejau privaciai i GN, ten aiskiai pasake, kad suejus terminui reikia su siuntimu paodyti gimdymo namuose, tai dabar jau manau privales bent ta siuntima duot
Atsakyti
Merginos 4u.gif kas gimdete pas Inga Gruzdiene, turiu prasyma - gal galima i AZ jos tel.nr? Noreciau pasiskambint ir susitart del susitikimo. Noreciau su sia gydytoja tartis gimdyti smile.gif is anksto labai dekoju 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingrida N. @ 2013 02 10, 13:33)
As uz Rauba  smile.gif


as taip pat uz ji thumbup.gif Labai daug pazistamu ir puseseriu , net po 3 vaikus pas ji gimde. man jis atliko extra cezari, likau patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hedra:): 13 gruodžio 2013 - 12:42
Ne į temą, bet gal kuri nors galite į až parašyti gyd. V. Raubos mob. tel.nr. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kuri ne per seniausiai uzsisakinejote CP? Jei galit papasakokit placiau, pas ka, uz kiek ir kokia tvarka isvis norint pradet tartis? smile.gif
Atsakyti
O gal kas gimde prie Kiseliovos,kokios nuomones?
atsiprasau jeigu kartojuos,visos temos neperskaiciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos. Kreipiuosi į tas, kurios jau turėjote Cp savo noru Klaipėdoje. Aš jau su daktare susitariau, viskas paruošta, mane tik kamuoja atsiskaitymas. Apie pinigus ji nekalba, nežinau, kada duoti ir kiek. Nenoriu pamazinti. Žodžiu, jei nesunku, pasidalinkit informacija, parašykite man asmeniškai. Ačiū.
Atsakyti
Pas mane Cp bus su indikacija:) Bet tariausi kad operuotu konkreti gydytoja..kiek tokiu atveju reiktu atsidekot:):
Atsakyti
QUOTE(laukianti dukrytės @ 2015 05 13, 13:03)
Aš jau su daktare susitariau, viskas paruošta


pas ka gimdysi?

QUOTE(minne777 @ 2015 05 15, 13:10)
Pas mane Cp bus su indikacija:) Bet tariausi kad operuotu konkreti gydytoja..kiek tokiu atveju reiktu atsidekot:):


taves to paties pasiteirausiu... ax.gif jei nenori viesai, gal i AZ gali?

aciu abiem 4u.gif
Atsakyti