Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Ir mes darėme varškės tinginį, labai skanus ir gražus gavosi. Svečiams ir šeimynai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mama_Tania, labai sunku ir ką patarti... Paprastai dauguma keksiukų receptų apskaičiuoti taip, kad gaunasi 12 keksiukų arba vienas didelis keksas... Jei turėsi tik vieną 6 keksiukų formelę, visus receptus turėsi perskaičiuoti (paruoštos tešlos nepatariama ilgai lakyti, o tik paruošus iškart kepti)...
O ir kaina formų nemaža g.gif Gal verčiau tada užsisakyti iš čia... Jie gi pristato visoje Lietuvoje ir pristatymo kaina nuo 11 Lt (o gal kas nors parvežtų iš Kauno g.gif )...
O skonis tikrai nesiskirs ar kepsi mažus keksiukus, ar vieną didelį keksą ax.gif

coliuke28, labai džiaugiuosi, kad tinginys patiko smile.gif O kuo čia taip gražiai papuoštas? bigsmile.gif (aišku, vynuoges atpažįstu tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 31 spalio 2006 - 14:40
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 31, 14:30)
Mama_Tania, labai sunku ir ką patarti... Paprastai dauguma keksiukų receptų apskaičiuoti taip, kad gaunasi 12 keksiukų arba vienas didelis keksas... Jei turėsi tik vieną 6 keksiukų formelę, visus receptus turėsi perskaičiuoti (paruoštos tešlos nepatariama ilgai lakyti, o tik paruošus iškart kepti)...
O ir kaina formų nemaža g.gif  Gal verčiau tada užsisakyti iš čia... Jie gi pristato visoje Lietuvoje ir pristatymo kaina nuo 11 Lt (o gal kas nors parvežtų iš Kauno g.gif )...
O skonis tikrai nesiskirs ar kepsi mažus keksiukus, ar vieną didelį keksą ax.gif

coliuke28, labai džiaugiuosi, kad tinginys patiko smile.gif O kuo čia taip gražiai papuoštas? bigsmile.gif  (aišku, vynuoges atpažįstu tongue.gif )

ačiū tau, tikrai ir ten žiūrėjau ir pastebėjau, kad kaina žymiai mažesnė, o iki mūsų tikrai neatveš, nes laabai toli nuo Kauno gyvenam ax.gif
Atsakyti
user posted image

Korėjietiška kiaušinienė su faršu

4 kiaušiniai
250 g maltos kiaulienos
1 v. š. sojos padažo
1 v. š. kapotų česnakų
1 v. š. smulkintų svogūnų
1 a. š. sezamo aliejaus
1 a. š. ryžių acto
1/8 a. š. maltų baltųjų pipirų
2 v. š. aliejaus

Kiaušinius išplakti ir maišant iškepti. Padėti į šalį. Sumaišyti kiaulieną su likusiai ingredientais. Įkaitinti keptuvę, supilti aliejų ir apkepti kiaulieną, kol nebebus rausva. Sudėti keptus kiaušinius ir dar šiek tiek pakepinti.

P. S. labai greita, labai sotu ir skanu... Aš dar dėjau saldaus čili padažo – kažko tokio trūko... rolleyes.gif
Atsakyti
Kepu varškės kriaukleles, įdomu, kaip gausis. biggrin.gif

Jau iškepė thumbup.gif , tik gaila, kad neturėjau su kuom sutarkuoti citrinos žievelę, tai įdėjau vanilinio cukraus. Tikiuosi, kitą kartą bus dar skaniau thumbup.gif
O svarbiausia, labai greitai pasidaro thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 31 spalio 2006 - 20:07
Aciu Sonatina.
Turiu dar viena klausimeli del tu silikoniniu formu (labai jau gundo tie keksiukai:)):
kokios yra geros, o kokios ne?
Mano sesuo turi tokia, kuria galima buvo uzsakyti is tu nesiojamu reklaminiu zurnalu, bet sake, kad puse kekso paliko formoje.
Gal tik ji nemokejo naudotis?
Labai nepykite uz ikyruma, mes dar tik mokomes seimininkauti 4u.gif
O paukstiena su jogurto padazu tai tikrai yra thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mok123 @ 2006 10 31, 21:21)
Aciu Sonatina.
Turiu dar viena klausimeli del tu silikoniniu formu (labai jau gundo tie keksiukai:)):
kokios yra geros, o kokios ne?
Mano sesuo turi tokia, kuria galima buvo uzsakyti is tu nesiojamu reklaminiu zurnalu, bet sake, kad puse kekso paliko formoje.
Gal tik ji nemokejo naudotis?
Labai nepykite uz ikyruma, mes dar tik mokomes seimininkauti 4u.gif
O paukstiena su jogurto padazu tai tikrai yra  thumbup.gif  thumbup.gif



Aš asmeniškai turiu vieną formelę iš tos parduotuvės, kur Sonatina nurodė, konkrečiai šitą
ir turiu panašią Tupperware (tą, kuri yra virš temelės pavadinimo "Ištepti aliejumi formų nereikia"). Man žymiai geresnė Tupperware, nes geriau joje iškepa. Šiaip kepu abejose formose vienu metu, tai gaunasi iš normos visada tie 12 keksiukų + dar kokie du, kuriuos kepu tik popierinėse formelėse. Aišku, TW formos žymiai (kokius 3 kartus) brangesnės sad.gif Bet kitą mėnsesį lyg ir bus joms akcija, tai užsipirksiu smile.gif
Man ji geresnė tuom, kad yra kietesnė, tvirčiau įsideda į orkaitę ir kažkaip greičiau joje iškepa. Šiaip asmeniškai aš siūlyčiau pirkt didelę formą vienam keksui, o keksiukai gaunasi ir popierinėse formelėse. Aš asmeniškai tas dvi pirkau tik dėl Sonatinos įdarytos vištienos (tokie krpešeliai) ir dėl krepšelių su vaisiais. O keksiukus dažniau kepu vien popierinėse formelėse...
Kitų firmų nesu mėginusi. Girdėjau, kad kažkokiu papigiai yra maximoj, bet aš kažkaip abejoju jų kokybe blush2.gif
Atsakyti
laurindre, smagu, kad kriauklelės patiko smile.gif O kodėl neturėjau kuo tarkuoti citrinos? g.gif Gi tinka ir paprasta smulki tarka... ax.gif

mok123, mano visos silikoninės formelės yra iš čia smile.gif Tai tikrai geros kokybės itališkos formos ir man atrodo visiška beprotybė mokėti tiek pinigų už Tupperware (tik jau prašau neįsižeisti Tupperware gerbėjų :ax: )... Maksiminių formelių nebandžiau, bet tikrai nemažai merginų iš čia jomis puikiausiai naudojasi...
Man asmeniškai daug maloniau, kai keksiuko nereikia lupinėti iš popieriaus, tad tikrai džiaugiuosi silikoninėmis formelėmis smile.gif Be to tokiose silikoninėse keksiukų formelėse galima darysi įvairiausius gaminius su želatina - ir saldžius, ir nesaldžius smile.gif
O pusė kekso galėjo likti formoje, jeigu bandė jį iškrapštyti dar neataušusį... Ir prieš pirmą kartą naudojantis silikoninėmis formomis jas reikia ištepti aliejumi ar kitais riebalais...



Atsakyti
Aciu Katu uz ifo - as kaip tik ruosiausi klausti apie tas formeles, nes susiruosiau kokia nusipirkti. Bandysiu kepti keksus - niekada kekso nekepiau ax.gif

Sonatina, labai faini receptukai , aciu. Siandien kepiau kotletus us sufle kepurelemis- labai greita ir skanu! Tik porcija perpus mazinau, o "kepureliu" porcijos nesumazinau, tai gavosi viena didele kepure smile.gif Bananinius blynus irgi itraukem i savo meniu - geras skonis. galvoju, kad ir obuoliu rudeni reiktu gal ryt ikepti smile.gif o tai visos taip giria biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus vokiečių parduotuvėj yra pirkti silikoninės formos.Bet jos kaip guminės.Ar kas esat tokias naudojusios?
Atsakyti
Portuke, džiaugiuosi, kad kotletai ir bananiniai blynai patiko smile.gif Tikiuosi ir Obuolių ruduo patiks 4u.gif

Sandriuks, visos mano turimos formos ir yra kaip guminės smile.gif O kokios kitokios dar būna? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 31 spalio 2006 - 22:03
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 31, 20:58)
Sandriuks, visos mano turimos formos ir yra kaip guminės smile.gif O kokios kitokios dar būna? g.gif

blush2.gif aišku ax.gif nu aš maniau silikoninės,bet kaip skardos mirksiukas.gif Tai va nusipirkau aš kilimėlį kočiojimui ax.gif
Atsakyti