Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

laurechka, labai smagu, kad morkų tortas patiko thumbup.gif O ko tu pergyvenai, kad miltų nereikia? bigsmile.gif Gi džiūvėsėliai tai tie patys miltai, tik jau kepti tongue.gif

sandralita, džiaugiuosi, kad improvizacija pavyko smile.gif
Atsakyti
Eilinį sykį kepiau kalakutienos su sūriu kepsnį thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute1: 30 spalio 2006 - 17:57
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 30, 11:17)
PUka, o tai trupininių pyragų apačia neiškepa, ar viršus?  Jei apačia, gal vertėtų vien tik apatinį sluoksnį pirmiausiai apkepti ~ 10 min.  O jei viršus, tai gal tiesiog bebaigiant kepti įjungti vien tik kaitinimą iš viršaus...
Na svarbu sugalvojai, kaip išsisukti, kad neriekėtų išmesti viso pyrago... doh.gif

va kokia idėja thumbup.gif ... apkepsiu biskvitą tada viską sudėsiu ... kaip obuolių - jogurto lyg ir pyragas taip kepasi. taip taip, man apačia neiškepa būtent šių dviejų pyragų, kepu visus pyragus kaitinant ir viršų ir apačią g.gif - negerai? sakau gal obuoliai labai sultingi, nes jau sulčių iš jų doh.gif doh.gif ... ačiū bandysim taip dabar smile.gif
Atsakyti
Dar kepiau keksiukus su persikais, bet truputį pritrūkau persikų, tai į likusius keksiukus įspaudžiau po gabaliuką šokolado, tai irgi gavosi thumbup.gif Ir kelis spėjau nufotkinti lotuliukas.gif
Papildyta:
O į varškinį tinginį šį kartą dėjau bananą, šviežų persiką ir konservuotus ananasus ir kaip visada gavosi puikus ir vos spėjau gabaliuką nufotkinti, nes vyras dorojo šviesos greičiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tik prieš kelias dienas atradau SONATINOS receptus. Šiandien kaip tik ieškojau, ką čia pagaminus paprasto ir greito. Pabandžiau daržoves su ryžių makaronais, nes lyg tyčia visus ingridientus turėjau, išskyrus cukiniją, bet vietoj jos panaudojau patisoną. Man visai skanu, tik vaizdelis tikrai netoks kaip nuotraukoje, todėl galvojau, kad dukra nevalgys ( vaikai pas mane tikri estetai, jei negražu, reiškia neskanu biggrin.gif ), bet valgė ir net apsilaižydama thumbup.gif thumbup.gif

Šaunuolė Sonatina thumbup.gif , ne tik skaniai gamini, fantazijos turi, bet ir gražiai patiekti moki, kas man ne visada pasiseka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 10 30, 12:53)
yuki, būtent toks (obuolių bus tiek, kiek įdėsi - jeigu dėsi maaažai, tai ir bus maaažai tongue.gif ) smile.gif  Gi ir nuotraukose matėsi smile.gif  Na nebent gali dėti daug daugiau obuolių ax.gif

jau sakiau kažkada, kad aš blondinė biggrin.gif , pirma paklausiau, paskui į nuotrauką pažiūrėjau doh.gif
vadinasi, viskas gavosi kaip ir turėjo gautis. bet man patinka pyragai su daaaug obuolių, tai pašoviau ką tik obuolių rudenį bigsmile.gif
ir troškinu burgundišką jautieną ax.gif

aš vis dar negaliu atsistebėt tavo pateikiamais receptais. norit kiniškų paplotėlių? prašom. trupininės tešlos? ne? mielinės? prašom. ką beimsi, tą ir gausi, nerealu thumbup.gif
ačiū
Atsakyti
Labas vakaras Sonatina. Žadu kepti blynelius su jogurtu. Tik va klausimas pasistojo? Kokį jogurtą naudoti; ar pilstomą, ar indeliuose. O gal neturi reikšmės kokį naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darzelis: 30 spalio 2006 - 19:17
Labas vakaras,

esu Sonatinos receptukų gerbėja.
Gal galite parodyti nuotraukėlę Šepardo pyrago, kad galėčiau įsivaizduoti kokį rezultatą turėčiau gauti ax.gif
Man lyg ir patikimiau, kai ne tik perskaitau, bet ir pamatau
Ačiū
Atsakyti
[quote=Sonatina,2006 10 30, 13:53]
agotai, o kas būtent nesigavo? g.gif Ir apie kuriuos varškėčius kalbi - kur reikia kepti orkaitėje, ar kur keptuvėje?

Kalbu apie tuos, kur reikia kepti keptuveje. Kaip pasake man MB, tai gavosi kepta varske. Nors kita diena mama dare irgi taip pat, tai gavosi labai skanus, tik gal miltu biski daugoka buvo. Man tai atrodo, kad kalta varske, nes nepasidare man vientisa mase, o liko varskes gumuleliai, o keptuveje viskas pasileido.
Atsakyti
O mano orkaitėje baigia kepti vištiena su kalafiorais.Padažą panaudojau iš kito recepto(tą baltą,kur verdasi su pienu,sultiniu ir fermentiniu sūriu).Atrodo labai thumbup.gif .Šiandien ,aišku,jau neragausiu,bet rytoj,tai pulsim naikinti.Kiaušinių-faršo vyniotinį esu darius su grybų įdaru,o rytoj kepsiu su džiovintais grybais.Labai mums patinka šitas patiekalas.
Atsakyti
Kepiau šiandien grybų pyragą... Sonatina, kai reikėjo pagrindą pakepti su pupelėm 5min, tai jis turėjo bent kiek apkepti g.gif Man tai tik sušilo ir viskas. Kai suverčiau visą masę, tai tada viskas labai skaniai gavosi... Jei jau mano Eima kažkiek pavalgė... O kas būtų, jei visą masę suverstum į nepakeptą pagrindą g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
šian dariau kopūstų apkepą su faršu, tik dariau su kalafijorais.labai skanaiai gavos, tik va kiek sausokas g.gif nors tik dabar pažiūrėjau, kad grietinėlės tai 300 ml reikėjo, o įpyliau 200 doh.gif beje dariau su Rama grietinėle patiekalams, ji ne tokia riebi.... net mano vaikis, kuris nemėgsta kalafijorų, valgė ir gyrė thumbup.gif
Atsakyti