Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

kepiau varskecius, ziauriai nekepe, virsus dege, o vidus nekepe, nors ugnis buvo labai maza. ar gali taip buti kd del riebesnes varskes?
Atsakyti
Sonatina, ar galima Braškinius keksiukus kepti su atšaldytomis braškėmis (prieš užšaldant, aš sumaišiau su cukrumi ir plakiau kombainu, tai atšalus, gaunasi daugiau nei braškės, o braškių sirupas su braškėmis) g.gif
Atsakyti
Dėkui, Sonatina, už naujus skonio pojūčius 4u.gif Šeimynai labai patiko žuvis prancūziškai, balandėlių apkepas(įvertintas kaip "super"). Ir varškės tinginį jau porą kartų dariau thumbup.gif Dabar ruošiuosi cukijas doroti: sriubą ir blynelius bei pyragą smile.gif
Atsakyti
Atleiskite, tiesiog nespėju atsakyti...
Vaikai serga, dar darbais užsikasusi... Gal vakare iš namų spėsiu smile.gif
Atsakyti
Aš vis tęsiu receptų perkėlimą į Word'a, ir pastebėjau, kad man neatidaro Pyrago su mėlynėmis (kažkaip pan. skamba pavadinimas). Gal kitom atidaro? O jei jis ištrintas iš duombazės, gal kuri turi užsisaugojusi ir gali pakartotinai įdėt?
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 10, 14:31)
Atleiskite, tiesiog nespėju atsakyti...
Vaikai serga, dar darbais užsikasusi... Gal vakare iš namų spėsiu smile.gif

sveikatos ir tau ir tavo vaikams 4u.gif

mes juk turim labai daug dar neišbandytų receptų...

šiandien buvau parduotuvėj, tai prisiminiau, kad kažkur reikės apelsinų marmelado ir šokolado (parašyta, kad šokoladas skirtas kepti g.gif ) tai paėmiau biggrin.gif greit išnešiu viską iš parduotuvės pakeliui doh.gif

QUOTE(Katu @ 2006 11 10, 14:38)
Aš vis tęsiu receptų perkėlimą į Word'a, ir pastebėjau, kad man neatidaro Pyrago su mėlynėmis (kažkaip pan. skamba pavadinimas). Gal kitom atidaro? O jei jis ištrintas iš duombazės, gal kuri turi užsisaugojusi ir gali pakartotinai įdėt?

aš perkėliau, bet netyčia kai kurių receptų ištryniau, tarp jų ir šito pyrago ax.gif jei palauksi (ar neįkels niekas) tai aš pirmadienį nuskanuosiu ir įmesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 11 09, 22:25)
Aš tai visada prieš kepdama tiesiu sviestinį popierių ir iškepus suimu tą popierių už kraštų ir gražiai iškeliu  ax.gif  Nauda dviguba: pyragai gražūs, nesutrupėję ir prie formos neprikepa  thumbup.gif

Prikepti tai jis man visai neprikepė ir kuo puikiausiai galėčiau iškelti,tik va kad per visur su rankomis neaprėpsi,tai ir sutrūkinėjo verysad.gif o apie popierių tai nepamasčiau. aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 08 16, 20:10)
Na, jei nenorit nebandytų kukurūzų receptų, siūlau ką tik išbandytą pyrago receptą...  tongue.gif

user posted image

Pyragas su mėlynėmis

400 ml (~ 200 g mėlynių)
100 ml pieno
100 ml grietinės (galima pakeisti kremine varške)
1 kiaušinis
50 - 100 ml cukraus
1 v. š. vanilinio cukraus

Neaukštos pyrago formos dugną ir sieneles iškloti bet kokia mėgiama tešla (mieline, trapia ir pan.). Dugną galima lengvai pabarstyti krakmolu ar sausainių trupinukais. Suberti mėlynes ir užpilti grietinės, pieno, kiaušinio ir cukraus plakiniu. Kepti iki 200° C įkaitintoje orkaitėje 30 min.

P. S. tešlą padariau pagal šį receptą... Labai paprasta ir skanu smile.gif


ax.gif man atidarė to pyrago receptą 4u.gif
Atsakyti
As vakar kepiau pyraga su kriausemis bigsmile.gif labai skanus isejo ir trapus biggrin.gif tik kita karta pabandysiu vietoj kriausiu deti obuoliu ax.gif , nes nelabai kriauses megstu ax.gif , bet pyragas tikrai labai pavykes isejo, sveciams be galo patiko bigsmile.gif . Dekui Sonatina 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai va padėjau savo receptų kygutes į spintą ir atsispausdinau Sonatinos receptus.Vėl gaminau beliašus,tai net anyta gyrė sakė kad tokių nėra minkštų valgiusi.Vyras šypteli ir pasako tai ką vėl prie kompo sėdėjai.Grįžo į namus harminija ir naujovės.Gydik Sonatina vaikučius ir sėkmės tau.Nesijaudink mes dar turime nebandytų receptų. wub.gif
Atsakyti
Sonatina, o koki saldu cili padaza tu naudoji? g.gif
Atsakyti
Sonatina, sveikatėlės jūsų šeimynai 4u.gif

O aš toliau tęsiu gaminimą a la Sonatina blush2.gif .
Šiandien kepiau pyragą "Dunojus", dalį dariau su dešrelėmis, dalį su kumpiu, tai su vyru visą ir suvalgėm blush2.gif , tešlos išėjo pakankamai daug, tai iš likusios padariau bandeles su obuoliais. Sakiau sekmadienį tokiu pačiu principu, kaip pyragas "Dunojus" padarysiu su razinomis ir obuoliais. Dalį rutuliukų tokių, dalį tokių rolleyes.gif . Ačiū už puikų receptuką mirksiukas.gif .
user posted imageuser posted image
Atsakyti