Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 5

Sonatina ir kitos kulinarės, sorry, kad ne visai į temą blush2.gif
Gal kuri bandėt daryti naminį majonezą? Man niekaip nesigauna, vos ne valandą su pertraukom mikseriu plakiau, o vis tiek šnipštas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2006 11 16, 17:33)
Sonatina ir kitos kulinarės, sorry, kad ne visai į temą blush2.gif
Gal kuri bandėt daryti naminį majonezą? Man niekaip nesigauna, vos ne valandą su pertraukom mikseriu plakiau, o vis tiek šnipštas... doh.gif


Na, bandyk pilt daugiau aliejaus.
Jeigu tai nepadės, bandyk įsigyt galingesnį (su labai daug apsukų) mikserį.
Man majonezas išsiplaka per 3-5 min. Bet jį jau senokai dariau, nes vienas giminaitis ilgai ir nuobodžiai sirgo salmonelioze, tai nuo tada nevalgau termiškai neapdorotų kiaušinių ir visų kitų patiekalų, kur jų galima aptikti...
Atsakyti
Sonatina, šiandien išbandžiau "baltus kukuliukus" essen.gif
Laaabai skanu aciuks.gif

Štai kas man gavosi blush2.gif

user posted image

Uoj, kaip susidubliavo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ScarleTa: 16 lapkričio 2006 - 20:40
O aš dabar prisikepiau apelsininių sausainių, jau antrą kartą kepu thumbup.gif
Šiandien dariau žuvį prancūziškai, tai truputį per riebi žuvis buvo ( skorpionžuvė), kitą kartą reikės kokią liesesnę panaudoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 11 16, 14:57)
Vakar vėl kepiau Kiaušinių ir faršo vyniotinį ir omletas neprilipo thumbup.gif galiu pasakyt kodėl - nusipirkau FINO kepimo popierių, tikrai liuks  thumbup.gif

O kur tokią pirkote g.gif

QUOTE(ScarleTa @ 2006 11 16, 20:42)
Sonatina, šiandien išbandžiau "baltus kukuliukus" essen.gif

Nu kaip skaniai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Kepiau bananinį keksą, tiksliau dariau tešlą pagal receptą tik išskirsčiau į keksiukų formeles, gavosi 12 smile.gif super, labai labai patiko, ypač šilti su klevų sirupu smile.gif ačiuks:)
Atsakyti
Vakarienei valgėme Manų apkepą. Labai skanu thumbup.gif Vyras atėjo padėkoti už skanų pyragą lotuliukas.gif Keisčiausia, kad manai jame visai nesijaučia thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, o tiems baltiems kukuliukams galima naudoti jau gatavą farša? Atrodo nerealiai skaniai, reiks išbandyt kada ax.gif
Dariau kurią dieną manų apkepą... Daba galvoju g.gif man rodos, aš kažko nedėjau ten... Man jis gavosi sausokas, bet skanus (užpyliau daugiau jogurto valgydama mirksiukas.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 11 15, 15:55)
user posted image

Pikantiškas vaflių tortas


vakar dariau doh.gif visos aplinkybės buvo prieš: tik gal po 10 karto supratau, kad absoliučiai visi produktai tarkuoti, laiko išėjo žymiai daugiau pagamint, nei kokį pyragą (čia tik man - nekreipkit dėmesio, nes labai greit pagaminamas patiekalas), tada tik pastebėjau, kad vafliai ne apvalus, o stačiakampio formos doh.gif ; vienu žodžiu, kol padariau, jau nesinorėjo valgyt unsure.gif
jaučiu, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, geriau jau kepsiu ir toliau pyragus thumbup.gif

QUOTE(ScarleTa @ 2006 11 16, 20:42)
Sonatina, šiandien išbandžiau "baltus kukuliukus" essen.gif
Laaabai skanu aciuks.gif

wub.gif FANTASTIKA, kaip skaniai ir gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Nu žinau kad tūpas klausimas, ale vistiek paklausiu. O tiems baltiems kukuliams galima iš karto pirkti jau faršą, ar čia būtent reikia pirkt krūtinėlę ir sumalt? Gal čia koks nors skirtumas kurio nematau?
Nesijuokit, bet biškuti susipainiojau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos smile.gif

Čalykušu, labai džiaugiuosi, kad omletas pagaliau neprilipo smile.gif

Monica, aš majonezo nedarau pati, bet mačiau Glacee savo temoj minėjo, kad daro... Pamėgink pas ją paklausti smile.gif

ScarleTa, kukuliukai atrodo thumbup.gif Tokie įdegę, sakyčiau bigsmile.gif

laurindre, džiaugiuosi, kad sausainiai taip patinka smile.gif O su skorpionžuve aš nebandžiau - pamėgink kitą kartą tiesiog su jūsų lydekų filė smile.gif

Kaliteja, man kažkodėl atrodo, kad to Fino popieriaus yra visur, tiesiog jis nebus pats pigiausias... g.gif

laurechka, toscana, manau, kad galima naudoti ir gatavą faršą - čia tik esmė, kad mėsa sumalama kartu su sūriu ir česnakais... Bet galima sūrį smulkiai sutarkuoti, o česnaką išspausti spaudykle ir viską labai gerai sumaišyti su faršu 4u.gif

laurechka, man apkepas irgi nesigavo šlapias... Netgi nesigavo drėgnas - toks kaip pyragas ax.gif

Mama_Tania, gaila, kad nebesinorėjo valgyti... mirksiukas.gif O tai ką padarei su tuo tortu? Išmetei g.gif tongue.gif
Kad vafliai stačiakampiai, taigi jokio skirtumo - nuo to skonis tikrai nesikeičia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 17 lapkričio 2006 - 09:14
Sonatina, noreciau paklaust, ar reikia virti apie 35 minutes svogunu sriuboje 4u.gif
Atsakyti