Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 30, 19:42)
doh.gif  doh.gif  nekas..
Aš tai nervinuosi dėl praktikos, vis mokytojai neįtinku, reikalauja iš manęs neaišku ko, gal pamiršo, kad dar mums tik III kursas, reikia priminti gal  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif



Gavau 7 iš retorikos...gal ir neblogai blush2.gif

Na žinai,3kursas... (kad dar mums tik III kursas) nemanau,kad jis yra TIK...jau reikėtų nemažai iš savęs reikalauti ir nepykti,kai kiti tiek reikalauja iš tavęs. Juk nori,kad būtų normaliai paruošti studentai..
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2010 01 13, 15:28)
as esu baigus ugdymo sociologiją (politinės sociologijos šaką)  4u.gif
kaip kas rašė, kad mokytis VPU 2x2  bigsmile.gif  tikrai taip nėra  doh.gif pati baigiau bakalauro ir magistro studijas, tai galėčiau pabrėžti, jog magistratūrą studijuoti nėra jau taip legva, nemažai ir rimtai reikėjo ruoštis seminarams, nes dėstė labai rimti prof., prieš kuriuos negalėjau nusišnekėti, o apie magistro rašymą ir vaikymą patylėsiu rolleyes.gif Žodžiu sėkmės ir jeigu reikia kokios medžiagos minėta tema, gal galėsiu pagelbėti, nes dar neaštryniau savo archyvų  mirksiukas.gif


kaip puiku, kad atsirado bendražygė 4u.gif įdomu sužinoti, kur atlikote praktiką ir kokie iš jos įspūdžiai? ar pavyko darbą rasti pagal specialybę?
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 30, 22:25)
Gavau 7 iš retorikos...gal ir neblogai  blush2.gif     

Na žinai,3kursas... (kad dar mums tik III kursas)  nemanau,kad jis yra TIK...jau reikėtų nemažai iš savęs reikalauti ir nepykti,kai kiti tiek reikalauja iš tavęs. Juk nori,kad būtų normaliai paruošti studentai..


Sveikinimai biggrin.gif 4u.gif
Na gal ir ne TIK, bet pirmą kartą sumąstė LF studentus leisti į praktiką III kurso, tai manau reikalavimai dar šiek tiek turi skirtis nuo IV kurso studentų g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 01 31, 12:44)
Sveikinimai  biggrin.gif  4u.gif
Na gal ir ne TIK, bet pirmą kartą sumąstė LF studentus leisti į praktiką III kurso, tai manau reikalavimai dar šiek tiek turi skirtis nuo IV kurso studentų  g.gif



Na gal ir turėtų smile.gif aš tai pirmam kurse ėjau į praktiką,bet tik stebimąją...tai ten `dzin` visai biggrin.gif
O kiek laiko tau praktika bus ?
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 01 31, 17:23)
Na gal ir turėtų smile.gif  aš tai pirmam kurse ėjau į praktiką,bet tik stebimąją...tai ten `dzin` visai biggrin.gif 
O kiek laiko tau praktika bus ?


Dar liko 3 savaitės smile.gif va ateinančią savaitę vesiu įskaitines pamokas, tuomet savaitę pailsėsiu ir tada paskutinę savaitę vesiu visas pamokas lietuvių kalbos savo 10tokams biggrin.gif
O šiaip praktika nuo sausio 4 dienos jau wink.gif
Na mums stebėjimas irgi buvo, bet tik pirmas dvi savaites, paskui jau vesti reikia pamokas wink.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites,as taip pat esu buvusi vpu studente.noriu paprasyti jusu pagalbos,man tai labai svarbu.siuo metu studijuoju kitame universitete ir man gali uzskaityti viena dalyka,tik beda tame,kad reikia atnesti programa dalyko,kuri mokiausi vpu,o mums ten duodavo destytojai atsisviesti ja,nesuprantu kodel nera dalyku vpu tinklapyje.man reiketu taikomosios matematikos programos,gal kuri studijuojate socialinius mokslus ir turite ta programa,nes nebezinau kur daugiau beieskoti.buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 03, 19:40)
Sveikos,mergaites,as taip pat esu buvusi vpu studente.noriu paprasyti jusu pagalbos,man tai labai svarbu.siuo metu studijuoju kitame universitete ir man gali uzskaityti viena dalyka,tik beda tame,kad reikia atnesti programa dalyko,kuri mokiausi vpu,o mums ten duodavo destytojai atsisviesti ja,nesuprantu kodel nera dalyku vpu tinklapyje.man reiketu taikomosios matematikos programos,gal kuri studijuojate socialinius mokslus ir turite ta programa,nes nebezinau kur daugiau beieskoti.buciau labai labai dekinga 4u.gif


Nereikia jokių programų. Man irgi sakė, kad atnešk, bet VPU neduoda jų. Nunešk jiems savo studentų knygelę ir pagal ją suderins tavo skirtumus. Žinau ką sakau, nes man buvo tokia situacija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 03 vasario 2010 - 19:49
QUOTE(Dorifore @ 2010 02 03, 20:48)
Nereikia jokių programų. Man irgi sakė, kad atnešk, bet VPU neduoda jų. Nunešk jiems savo studentų knygelę ir pagal ją suderins tavo skirtumus. Žinau ką sakau, nes man buvo tokia situacija.

nzn,kur jums reikejo,bet snd buvau nunesusi savo diplomo prieda su pazymiais ir netiko,reikia jai dalyko apraso,o is kur man ji traukti,jei nera vpu tinklapyje dalyku programu,nors nusisauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*ShowGirl* @ 2010 02 03, 21:59)
nzn,kur jums reikejo,bet snd buvau nunesusi savo diplomo prieda su pazymiais ir netiko,reikia jai dalyko apraso,o is kur man ji traukti,jei nera vpu tinklapyje dalyku programu,nors nusisauk doh.gif


baigiau vpu, studijuoju vgtu. Teko eit i katedra (ejau i didaktikos), padare kopijas, tada dekanatas suantspaudavo (kita karta ir be antspaudo tiko) ir tada i vgtu dekanata nesiau...
Jiems svarbu kreditu skaicius ir ar tikrai programos sutampa
p.s Dorifore, baigus studijas studiju knygele paimama ir isduodamas diplomas su priedu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledine_saule: 03 vasario 2010 - 22:21
QUOTE(Ledine_saule @ 2010 02 03, 22:16)
baigiau vpu, studijuoju vgtu. Teko eit i katedra (ejau i didaktikos), padare kopijas, tada dekanatas suantspaudavo (kita karta ir be antspaudo tiko) ir tada i vgtu dekanata nesiau...
Jiems svarbu kreditu skaicius ir ar tikrai programos sutampa
p.s Dorifore, baigus studijas studiju knygele paimama ir isduodamas diplomas su priedu...


Čia galbūt dar nuo katedros priklauso g.gif Nes man pasakė, kad nesuos, nes gali kiti unikai pasinaudot jų programom biggrin.gif Ir tikrai neprireikė jų, užteko studentų knygelės.
Papildyta:
QUOTE(Ledine_saule @ 2010 02 03, 22:16)
p.s Dorifore, baigus studijas studiju knygele paimama ir isduodamas diplomas su priedu...


bet čia kalba eina ne po baigimo, o kai po kažkurio kurso nori persivesti į kitą uniką. ar aš netaip supratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 02 04, 00:23)
Čia galbūt dar nuo katedros priklauso  g.gif  Nes man pasakė, kad nesuos, nes gali kiti unikai pasinaudot jų programom  biggrin.gif Ir tikrai neprireikė jų, užteko studentų knygelės.

Pazymi galima persikelti 2 budais:
1. Derinti tiesiogiai su destytoju, tada jis zymisi pas save, ir kai tavo grupiokai laiko egzamina, kartu iraso pazymi ir tau. Cia jau kai destytojas sumastys.. prasys popieriu ir juos analizuos, lygins, jam uzteks tik diplomo... ( Vienas destytojas perkele pazymi isgirdes priestai destciusio destytojo pavarde ir pavartes uzrasus);
2. Parasai prasyma dekano vardu, ant jo destytojas pasiraso, kad nepriestarauja ir viska kartu su visai kitais dokumentais (dalyko anotacija,diplomo priedo kopija, diplomo kopija) nesi i dekanata, kur "svarsto" ar perkelt. Surinkus viska teisingai perkelimo tikimybe 99,99 smile.gif Kai kuriuose kituose fakultetuose/universitetuose praleidzia ir be destytojo paraso ant prasymo. Tada pazymi iraso pats dekanatas, jau pasibaigus visiems egzaminams.

Dalyko anotacijos prasmes nurasinet nera, jos visos atitinkamu dalyku panasios, dauguma destytoju pazystami. Kitas dalykas, pagal anotacija turi buti ir destoma. Koks destytojas tures vienokia dalyko anotacija, o dirbs pagal kitokia? (klausimas retorinis)

Dorifore, kur tu taip perstojai, kad visi tikie atsipute?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledine_saule: 03 vasario 2010 - 22:41
QUOTE(Ledine_saule @ 2010 02 03, 22:39)
Dorifore, kur tu taip perstojai, kad visi tikie atsipute?


Aš ne taip supratau. Maniau, kad po kažkurio kurso tiesiog perstojo į kitą uniką. O ne po bakalauro baigimo į magistrą. Tokiu atveju galbūt yra taip, kaip tu sakai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 03 vasario 2010 - 22:47