Įkraunama...
Įkraunama...

VPU studentės

QUOTE(Dorifore @ 2010 02 04, 00:27)
Čia galbūt dar nuo katedros priklauso  g.gif  Nes man pasakė, kad nesuos, nes gali kiti unikai pasinaudot jų programom  biggrin.gif Ir tikrai neprireikė jų, užteko studentų knygelės.
Papildyta:
bet čia kalba eina ne po baigimo, o kai po kažkurio kurso nori persivesti į kitą uniką. ar aš netaip supratau?  g.gif

smile.gif Showgirl kalbejo butent baigus, kaip suprantu antras bakalauras/magistras bus. Esmes del dokumentu tai labai neturetu iskraipyti smile.gif tik man labai i akis krito smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2010 02 04, 00:44)
Aš ne taip supratau. Maniau, kad po kažkurio kurso tiesiog perstojo į kitą uniką. O ne po bakalauro baigimo į magistrą. Tokiu atveju galbūt yra taip, kaip tu sakai.
Aš po 3 kursų VPU perstojau į 4 kursą KU. Arnešiau diplomą, studijų knygelę, paskaičiavo skirtumus ir sutapimus ir viskas. daug dalykų įskaitė, kurių trūko, lankiau papildomai.

rolleyes.gif labai butu idomu koks ten diplomas buvo, nes nebaigus isduodi diplomo negali, nebent pazymejima. O studiju knygele tokiu atveju jums atitiko diploma prieda (ten irgi surasyti pazymiai su kreditias, tik pavardziu nera kas deste)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledine_saule: 03 vasario 2010 - 22:50
QUOTE(Ledine_saule @ 2010 02 03, 22:45)
smile.gif Showgirl kalbejo butent baigus, kaip suprantu antras bakalauras/magistras bus. Esmes del dokumentu tai labai neturetu iskraipyti smile.gif tik man labai i akis krito smile.gif


Tai jau dabar išsiaiškinom ax.gif Tikiuosi, kad nebus jai problemų gauti tas programas. 4u.gif
Kalbu apie mokyklos baigimo diplomą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 03 vasario 2010 - 22:49
QUOTE(Dorifore @ 2010 02 04, 00:48)
Tai jau dabar išsiaiškinom  ax.gif Tikiuosi, kad nebus jai problemų gauti tas programas.  4u.gif
Kalbu apie mokyklos baigimo diplomą  ax.gif

lotuliukas.gif sitas man kazkaip is galvos isgaravo, taip, kadangi uni buvo nebaigtas, reikejo bazini issilavinima parodyt. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos VPU studentes,esu V kurse ir atleiku praktika. Gal galetumet atsiuti VPU praktikos darbus,kas turite. Pamoku planus,saianalize.labai reiketu. Is anksto aciukas.
Atsakyti
QUOTE(sandruskaite @ 2010 02 09, 15:55)
Sveikos VPU studentes,esu V kurse ir atleiku praktika. Gal galetumet atsiuti VPU praktikos darbus,kas turite. Pamoku planus,saianalize.labai reiketu.  Is anksto aciukas.



nelabai suprantu kaip ča tas 5 kursas ? bakalauras 4 metai...o magistrą jau sako 1 ar 2 magistro kursas.... ar čia kokia senesne tvarka buvo 5 kursai ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiiistė @ 2010 02 09, 14:58)
nelabai suprantu kaip ča tas 5 kursas ?  bakalauras 4 metai...o magistrą jau sako 1 ar 2 magistro kursas.... ar čia kokia senesne tvarka buvo 5 kursai ?  4u.gif

Kaip taip senesne tvarka? 5 kursas kai studijuoji neakivaizdžiai,jeigu ką mirksiukas.gif Yra dar kursai po kolegijų ir aukštesniųjų mokyklų smartass.gif
Atsakyti
Sveikos!
Labai prasau padekit su klases aukletojo darbo aptartim! Nespeju visko parasyt sad.gif
Gal kas turit is praeitu metu? Pasidalinkit prasau!
Atsakyti
QUOTE(Wilder_Wein @ 2010 02 09, 16:51)
Sveikos!
Labai prasau padekit su klases aukletojo darbo aptartim! Nespeju visko parasyt sad.gif
Gal kas turit is praeitu metu? Pasidalinkit prasau!


Tai dar laiko yra, gal spėsi wink.gif
Aš pati praktikos jokių darbų nepasidariusi doh.gif
----------------------
Gal kas galėtų kokių idėjų duoti kokia tema galėtų vykti 10tokams debatai? smile.gif siūliau patiems temą susigalvoti, bet bijau, kad ateisiu trečiadienį, o temos nebus jokios sugalvoję, tai reikės siūlyti kažką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksėna @ 2010 02 09, 16:26)
Kaip taip senesne tvarka? 5 kursas kai studijuoji neakivaizdžiai,jeigu ką mirksiukas.gif Yra dar kursai po kolegijų ir aukštesniųjų mokyklų smartass.gif




Aaaa,aišku dabar doh.gif
Atsakyti
Hi. Kam jau buvo pedagigikos ir psichologijos BE? Pasidalinkit ispudziais. Is ko ruosiates?
Atsakyti
QUOTE(Wilder_Wein @ 2010 02 20, 00:21)
Hi. Kam jau buvo pedagigikos ir psichologijos BE? Pasidalinkit ispudziais. Is ko ruosiates?

Gauni klausimus /programas is atitinkamu katedru ir ruosies. Dauguma fakultetu turi santraukas (ne spargalkes, o butent santraukas), lengviau skaityt.
Atsakyti
QUOTE(Wilder_Wein @ 2010 02 19, 22:21)
Hi. Kam jau buvo pedagigikos ir psichologijos BE? Pasidalinkit ispudziais. Is ko ruosiates?


sis egzas buvo vienas is lengviausiu ax.gif nes buvo galima tureti programa, kur viskas tiksliai surasyta i ka reikia orientuotis ax.gif
jei kam truksta medziagos, galiu paiekoti pas save ir atsiusti konspekta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Camea: 20 vasario 2010 - 20:05