Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pirkti berniukui mergaitiškus žaislus?

turim lėlę leliką (kuri atsirado po brolio gimimo), turi visą barbės šeimną - mama, tėtė ir vaikas. Buvo užėjęs tarpsnis, kai labai žaidė. Dabar jau nustojo. Nematau čia nieko blogo.
Atsakyti
QUOTE(Raja28 @ 2008 12 21, 13:51)
o as tikrai nepirkciau leles , pas draugiu gali pazaisti o specialiai nepirkciau, poto kaip mano vyras uzaugintas ant leliu nekes motinos ir kompleksuos, nes mano manymu vyras turi buti vyras o ne mergaite, reikia ugdyti vyro savarankiskuma, drasuma, atsakinguma, darbeliu iv. mokejima, o ne uz sijono stoveti.
aisku gerai kai vyras svelnus..........bet pats dabar pyksta, kad truksta drasos ir ryzto, nes buvo aukletas buti nuolankiu, zaisti su lelytem, virt kosytes.......

Labai protigas atsakymas drinks_cheers.gif Net nustebau, kad yra mamyciu perkanciu berniukams leles, bet tokios mamytes veliau tegu nesistebi, kad vis daugeja subobejusiu vyru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 12 15, 17:33)
Labai protigas atsakymas drinks_cheers.gif Net nustebau, kad yra mamyciu perkanciu berniukams leles, bet tokios mamytes veliau tegu nesistebi, kad vis daugeja subobejusiu vyru mirksiukas.gif

o jusu sunus turbut su automatais zaidzia biggrin.gif tokiu mamu deka ir auga " nesubobeje" erzilai , bobas, tame tarpe ir mameles kumsciu pamokantys doh.gif

QUOTE
reikia ugdyti vyro savarankiskuma, drasuma

o mergaitei siu savybiu ugdyt nereikia? tegu buna pereksle, kaip lietuvoj iprasta doh.gif
Atsakyti
Tos, kurios sakot, kad subobeja berniukai, tai man paciai idomu ar Jusu vaikas nezaidzia su "kitai lyciai skirtais" zaislais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESutiene: 15 gruodžio 2010 - 22:16
QUOTE(Nada... @ 2010 12 15, 22:01)
o jusu sunus turbut su automatais zaidzia biggrin.gif tokiu mamu deka ir auga " nesubobeje" erzilai , bobas, tame tarpe ir mameles kumsciu pamokantys doh.gif 
o mergaitei siu savybiu ugdyt nereikia? tegu buna pereksle, kaip lietuvoj iprasta doh.gif

Nusisnekejai ziauriai, jei taip suprantat vyriskuma, uzjauciu jus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ESutiene @ 2010 12 16, 00:15)
Tos, kurios sakot, kad subobeja berniukai, tai man paciai idomu ar Jusu vaikas nezaidzia su "kitai lyciai skirtais" zaislais smile.gif

Tikrai ne nezaidzia schmoll.gif biggrin.gif Mano sunus puikus vyras, jis suauges turi seima augina suneli, nesu su savo sunumi net susibarusi net paauglysteje, musu santykiai puikus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiki Puiki: 16 gruodžio 2010 - 00:24
Atsimenu draugų berniukas labai noriai žaidė su lėle, kadangi pati dar žaisdavau,tai buvau jam vieną paskolinus, pažaidė vaikiukas ir atsibodo, niekas jam ir nebekišo. Matyt tik įdomu buvo kaip aš žaisdavau tai ir jis taip norėjo.
Papildyta:
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 12 15, 18:33)
Labai protigas atsakymas drinks_cheers.gif Net nustebau, kad yra mamyciu perkanciu berniukams leles, bet tokios mamytes veliau tegu nesistebi, kad vis daugeja subobejusiu vyru mirksiukas.gif

Kuom jie subobėja,kad poros metų būdami,pora dienų patąso lelytę?
Jei gims mergaitė reiks,žiūrėt,kad nepakliūtu kokia kaladėlė į rankytę, paskui dar suvyriškės ar statybininkė bus.
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 12 16, 02:32)
Atsimenu draugų berniukas labai noriai žaidė su lėle, kadangi pati dar žaisdavau,tai buvau jam vieną paskolinus, pažaidė vaikiukas ir atsibodo, niekas jam ir nebekišo. Matyt tik įdomu buvo kaip aš žaisdavau tai ir jis taip norėjo.
Papildyta:

Kuom jie subobėja,kad poros metų būdami,pora dienų patąso lelytę?
Jei gims mergaitė reiks,žiūrėt,kad nepakliūtu kokia kaladėlė į rankytę, paskui dar suvyriškės ar statybininkė bus.

Labai svarbu ir amzius vaiko, jei broliukas patampe sesers lelyte, ar ten panorejo karta pamaitinti tokia tarkim idomia lele kaip BABY ALIVE, tai cia manau nieko tokio schmoll.gif Bet jei berniukas su lele zaidzia pastoviai kaip mergaite, ir dar mamyte lele po kaledine eglute padeda, manau nereiketu schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 12 16, 02:39)
Labai svarbu ir amzius vaiko, jei broliukas patampe sesers lelyte, ar ten panorejo karta pamaitinti tokia tarkim idomia lele kaip BABY ALIVE, tai cia manau nieko tokio schmoll.gif Bet jei berniukas su lele zaidzia pastoviai kaip mergaite, ir dar mamyte lele po kaledine eglute padeda, manau nereiketu schmoll.gif .

Kaip kalėdine dovana lėlė berniukui manau būtų tikrai persistengta, paskui vaikas gali gal susimaišyti.
Na ir šiaip maniau,kad jūsų nuomonė buvo ir kategoriškai prieš tą "patampymą",taigi atsiprašau jei grubokai išsireiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 12 15, 17:33)
Labai protigas atsakymas drinks_cheers.gif Net nustebau, kad yra mamyciu perkanciu berniukams leles, bet tokios mamytes veliau tegu nesistebi, kad vis daugeja subobejusiu vyru mirksiukas.gif

Visgi, manau, kad tas subobejimas daugiau nuo charakterio ir igimtu savybiu, nei nuo zaislu vaikystej priklauso...
Aisku, negerai, kai berniukas vien lelem tesidomi iryra tam skatinamas.. doh.gif . Taciau, kol eina i darzeli (iki paruosiamos gr.) ir vezimukus lauke su mergaitem pastumdo, namuose turi kokia lele ir ja pamaitina ar perrengia kartkartem, ar kol maziukas indus nori suplaut ar puodais pabarskint - tai dar ne auklejimas, kad ,,subobtu". Viskas su amzium praeina...
As vaikystej labai norejau turet masinu - tiesiog idomi man ju veikla buvo. Taip pat didziausias noras konstruoti, kad ir su varzciuku konstruktorium, nes kitokio namuose nebuvo... Bet visa tai ne trupucio neitakojo mano noro zaisti su lelem, gali gale specialybes, moterisku pomegiu ir vyriska nuo to nepasidariau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 12 16, 03:57)
Kaip kalėdine dovana lėlė berniukui manau būtų tikrai persistengta, paskui vaikas gali gal susimaišyti.
Na ir šiaip maniau,kad jūsų nuomonė buvo ir kategoriškai prieš tą "patampymą",taigi atsiprašau jei grubokai išsireiškiau  4u.gif

Na nemanau kad grubokai, isreisket savo nuomone ir tiek, viskas gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2010 12 16, 09:56)
Visgi, manau, kad tas subobejimas daugiau nuo charakterio ir igimtu savybiu, nei nuo zaislu vaikystej priklauso...
Aisku, negerai, kai berniukas vien lelem tesidomi iryra tam skatinamas.. doh.gif . Taciau, kol eina i darzeli (iki paruosiamos gr.) ir vezimukus lauke su mergaitem pastumdo,  namuose turi kokia lele ir ja pamaitina ar  perrengia kartkartem, ar kol maziukas indus nori suplaut ar puodais pabarskint - tai dar ne auklejimas, kad ,,subobtu". Viskas su amzium praeina...
As vaikystej labai norejau turet masinu - tiesiog idomi man ju veikla buvo. Taip pat didziausias noras konstruoti, kad ir su varzciuku konstruktorium, nes kitokio namuose nebuvo... Bet visa tai ne trupucio neitakojo mano noro zaisti su lelem, gali gale specialybes, moterisku pomegiu ir vyriska nuo to nepasidariau  biggrin.gif .

Viskas yr tvarkoj, jei berniukas tik siaip va su ta lele patampo, ten su vezimeliu, kai tarkim sese nemato, pavazineja biggrin.gif Bet, kai berniukas su lele, na kokiu 4,5, metuku budamas zaidzia kaip mergaite, patikekit nera gerai schmoll.gif As zinau daug pavyzdziu, kai netinkamas tevu, o ypac mamyciu ssuneliu auklejimas, turi ateity net skaudziu pasekmiu, zinoma labai daug kas priklauso ir nuo prigimties, vaiko charakterio, genu, bet auklejomas turi irgi labai didele itaka vaiko psichikos formavimuisi.

Bobisko charachterio vyras nera toks jau ir blogas dalykas , schmoll.gif Buna ir rimtesniu problemu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuiki Puiki: 16 gruodžio 2010 - 20:25
nu pavaro kai kurios tai griūk nesikelk laugh.gif
Atsakyti
Nieko čia siaubingo nematau. Aš asmeniškai nuo pat mažų dienų neleisdavau mamai auginti man plaukų, visos lėlės būdavo sulaužytos, pripažindavau tik šautuvėlius ir mašinytes. Tiesa, ir tėčio uodegytė visada buvau. Na ir ką, lipa 30 metų ant nosies, lesbiete nepatapau. Tik kas liko iš anų laikų, kad nekenčių visokių sijonų ir fiti miti, kol mokiaus šulioj nekęsdavau darbų pamokų, visada pavydėdavau bernams. Ir dabar linkstu link technikos ir labai labai nekenčiu bobiškų plepalų biggrin.gif Tiesa, mano pagrindiniai draugai yra buvo ir bus vyrai!
Dabar visai nesigailiu, kad tėvai nebandė manęs perlaužti ir padaryti pagal kažkokias normas, vaikus irgi auginsiu panašiu principu.
Atsakyti