Įkraunama...
Įkraunama...

Artimosios-tolimosios žibintų šviesos

QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 02, 15:01)
Na yra dar musu Lietuvelei daug netolerantisku zmoniu,kuriem atseit geriau taip matosi,kai su ilgom vaziuoja.O apie kitus nepagalvoja.

Deja yra bash.gif ir kaip su jais kovot? box.gif

QUOTE(scorpioneeee @ 2006 11 02, 15:19)
na tai tokie vairuotojai tik apie save ir tegalvoja, arba sustoja visury kelio net avarinio neįsijungę ir masto, ką toliau daryt, negalvodami kad eismą stabdo, tik kaip jam geriau, čia jau reikia pačius žmones keisti...

ale kaip juos keist, kad grabo lenta anų neištiesins schmoll.gif

Tiesą sakant lietuviai iš visų mano matytų šalių bjauriausiai elgiasi kelyje schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 02 lapkričio 2006 - 23:59
QUOTE(Eni @ 2006 11 03, 00:55)


Tiesą sakant  lietuviai iš visų mano matytų šalių bjauriausiai elgiasi kelyje  schmoll.gif


Pirmiausiai reikia, kad jie patys norėtų keistis, nes per prievarta niekaip nepakeisi, nes jie mano: 1)kad gerai vairuoja ir elgiasi kely 2) netramvajus - apvažiuos... Ir pakeisk gi jų nuomonę. O dar baisiau, nu sorry, kad varau ant moteriškos lyties, bet kokių 60metų ir daugiau babuliokai vairuoja, neturi jau reakcijos, o kely tampa kliūtimi... doh.gif
Atsakyti
Na taip ir net nezinia,kaip su jais kovoti g.gif O jei dar ka pasakai tokiem ,tai ne tik,kad akis issproglins,bet dar ir nesupras.O kiek tokiu,kurie specialiai masinas bando pakisineti ar vazineja naglai,uzlenda pvz,staigiai pries pat nosi.Na mano vyras yra tokius kelis pamokes,tai nors tie keli gal bijos kita karta taip daryti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 03, 11:59)
Na taip ir net nezinia,kaip su jais kovoti g.gif O jei dar ka pasakai tokiem ,tai ne tik,kad akis issproglins,bet dar ir nesupras.O kiek tokiu,kurie specialiai masinas bando pakisineti ar vazineja naglai,uzlenda pvz,staigiai pries pat nosi.Na mano vyras yra tokius kelis pamokes,tai nors tie keli gal bijos kita karta taip daryti thumbup.gif


Nu bet kaip tokius pamokyti? ivažiuot į šoną? nu kas iš to? Pačiam po to kiek vargo su visasi draudimais ir remontais...
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 10 29, 03:13)
Pradėjus anksčiau temti ir bevažinėdama sutemus, pastebėjau, kad daug vairuotojų mieste važinėja su įjungtomis tolimosiomis žibintų šviesomis.
Ar jūsų tai nenervina, kaip elgiatės tokiu atveju?
Nesuprantu ar žmonės nesupranta, kad apakina kitus, ar specialiai taip daro?
Manau, kad specialiai, nes jeigu kas netyčia įjungė, tai pamirksinus jam tolimosiomis - tuoj pat perjungia, bet tokių deja vienetai  schmoll.gif


Tikrai nesu pastebėjus, kad tokių chuliganų būtų unsure.gif O važinėju tikrai daug rolleyes.gif
Atsakyti
dabar kai pasakysiu tai pradesit mane moralizuoti blush2.gif ax.gif
mieste zinoma as nevazineju su ilgom sviesomis blink.gif juk kai gatves apsviestos tai ir taip viskas matosi, bet va uzmiestyje blush2.gif tai kai buvo slapiau ir daug purvo kai faros apsinese taip kad nei metro nesimato doh.gif tai tada isijungiu ilgas sviesas. na bet nepastebiu kitu reakcijos tai suprantu kad mano tipo ilgosios sviesos nemaiso ax.gif
Atsakyti
na kaip cia pasakius.. Autostradoj as pastebiu nemazai tokiu su ilgom sviesom, bet labai daznai jiems nepazibinu..nes prieky manes yra vaziuojanciu, kuriuos tos mano sviesos gali apakint (nes ijungus ilgas pas mane trumpos neissijungia..zodziu, kala is peties biggrin.gif ), tuo labiau gali neteisingai interpretuot (gal as zibinu ,akd jie trauktusi is kelio).
Ana vakara kovojau su vienu, kuris man is galo su ilgom vaziavo (kai tik priespriesais nera vaziuojanciu, tuoj isijungia ilgas nepagalvodamas, kad trukdo man). Jungiau priesrukines. Anam nedaejo doh.gif tada tiesiog nusispjoviau, nebevaliau galinio lango (jis labai greit uzsinese) ir taip man nebetrukde.
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 29, 18:19)
Ana vakara kovojau su vienu, kuris man is galo su ilgom vaziavo (kai tik priespriesais nera vaziuojanciu, tuoj isijungia ilgas nepagalvodamas, kad trukdo man). Jungiau priesrukines. Anam nedaejo  doh.gif

jo ir tokiu pilna doh.gif as tada leidziu, kad mane aplenktu ir ijungiu tolimasias biggrin.gif - tegu dziaugiasi savo paties metodais bash.gif
Atsakyti
Jeigu faros apsinesusios ir isijungus artimasias sviesas nelabai sviecia, tai reiktu ne tolimasias jungtis, o tiesiog nusivalyti faras!!!

Mane labai erzina tie, kurie nesugeba persijunginet sviesu!! As sau sakau: "Nepyk ant ju, jie vargsai, turbut neturi supratimo kaip tas lempas persijungt!" lotuliukas.gif Daugelis nezino ir kaip posukius isijungt tongue.gif

Bet mane labiausiai erzina tie, kurie mieste vazineja su priesrukiniais!! Maza to, dar ir artimasias sviesas tuo pat metu sugeba isijungt!! blink.gif

Pas mane, pvz. ijungus priesrukinius artimosios sviesos automatiskai i stovejimo persijungia, bet, kadangi LT dauguma automobiliu senesni, nei 10 m, tai nera ko noret...
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 01 29, 17:27)
dabar kai pasakysiu tai pradesit mane moralizuoti  blush2.gif  ax.gif
mieste zinoma as nevazineju su ilgom sviesomis  blink.gif juk kai gatves apsviestos tai ir taip viskas matosi, bet va uzmiestyje  blush2.gif  tai kai buvo slapiau ir daug purvo kai faros apsinese taip kad nei metro nesimato  doh.gif tai tada isijungiu ilgas sviesas. na bet nepastebiu kitu reakcijos tai suprantu kad mano tipo ilgosios sviesos nemaiso  ax.gif




Užmiesty jeigu matai,kad priešinga eismo juosta atvažiuoja mašina-būtina persijungti į artimąsias(ir jei paskui ką nors važiuoji-taip pat).Neturi teisės apakinti kitų,tuo gali sukelti avarinę situaciją.
Papildyta:
QUOTE(Stella0605 @ 2007 02 08, 12:49)
Jeigu faros apsinesusios ir isijungus artimasias sviesas nelabai sviecia, tai reiktu ne tolimasias jungtis, o tiesiog nusivalyti faras!!!

Mane labai erzina tie, kurie nesugeba persijunginet sviesu!! As sau sakau: "Nepyk ant ju, jie vargsai, turbut neturi supratimo kaip tas lempas persijungt!"  lotuliukas.gif Daugelis nezino ir kaip posukius isijungt  tongue.gif

Bet mane labiausiai erzina tie, kurie mieste vazineja su priesrukiniais!! Maza to, dar ir artimasias sviesas tuo pat metu sugeba isijungt!!  blink.gif

Pas mane, pvz. ijungus priesrukinius artimosios sviesos automatiskai i stovejimo persijungia, bet, kadangi LT dauguma automobiliu senesni, nei 10 m, tai nera ko noret...




Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na taip suprantu kad faras reikia nusivalyti bet kai vaziuoji ir is po masinu tasko purvus juk nestosi kas kelis kilometrus ir nesivalysi ju, bet jei masina priesais vaziuoja tai nesijungiu niekada ilguju zibintu nes ji apsviecia kelia biggrin.gif Beto jei labai apsinesa tai nusivalau nes ne kas buna kai uzpakali vaziuojanti masina apsviecia labiau nei mano masina kad net matosi seselis. Dabar tai gerai kadangi kelio danga sausa tai neapsinesa
o del pries rukiniu tai ir as nemegstu juk net keliu eismo taisykles draudzia jomis vazineti kai nera krituliu ir ruko
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 29, 18:19)
Ana vakara kovojau su vienu, kuris man is galo su ilgom vaziavo (kai tik priespriesais nera vaziuojanciu, tuoj isijungia ilgas nepagalvodamas, kad trukdo man). Jungiau priesrukines. Anam nedaejo  doh.gif tada tiesiog nusispjoviau, nebevaliau galinio lango (jis labai greit uzsinese) ir taip man nebetrukde.

Tokiu atveju, kai is galo vaziuoja su ilgomis reikia truputeli pastabdyti masina. (siek tiek atitrukos nuo vaziuojancios, neuzstabdant po nosimi lotuliukas.gif )Greitkelyje, dauguma vairuotoju ta pastaba zino, kaip ir furos rodydamos posuki, kad gali lenkti.
Manau dauguma vazynejanciu su ilgomis sviesomis ir ju neperjunginedami, reciau vairuoja auto, uzsimirsta arba nuovargis kaltas. Cia as taip manau g.gif
Atsakyti