Įkraunama...
Įkraunama...

Artimosios-tolimosios žibintų šviesos

QUOTE(Eni @ 2007 03 23, 19:20)
...o jau tada tegu džiaugiasi tongue.gif

Ar žinote, kad pažeidžiate kelių eismo taisykles? Kad dėl jūsų "keršto" gali įvykti avarija, gali nukentėti visiškai niekuo nekalti žmonės? Čia tas pats, kad jei vienas vairavo girtas ir atsimušė į jūsų mašiną, tai nuo dabar jūs taip pat važinėsit "ikalus" - o gal pavyks atsimušti į skriaudėją....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 23 kovo 2007 - 19:34
QUOTE(Medinis @ 2007 03 23, 20:24)
Ar žinote, kad pažeidžiate kelių eismo taisykles? Kad dėl jūsų "keršto" gali įvykti avarija, gali nukentėti visiškai niekuo nekalti žmonės? Čia tas pats, kad jei vienas vairavo girtas ir atsimušė į jūsų mašiną, tai nuo dabar jūs taip pat važinėsit "ikalus" - o gal pavyks atsimušti į skriaudėją....


na visa laime, kad tuo metu nebuvo nei vienos masinos.. nu atsiprasau, tai as vos avarijos per ji nepadariau, jei asilas uz vairo, absoliuciai nieko nemaciau ir jis neregavo i signalus.. isijunge sau ilgas ir vaziuoja kaip ponas, o man ka daryt i griovi sukt.. lai kita karta zino.. kelyje nerizikuoju kitais zmonemis, ir jam pasiseke, nes tamsus kelias greitai baigesi, taciau kita karta tijrai zinos, taciau jis net neatsiprase.. argi ne kiaule... jei as buciau per ji avarija padarius, tai ji ginanciu butu mazai
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 03 23, 18:50)
tai va man buvo taip pries 3men  kad autostrada vaziavau vakare, kai jau tamsu ir taip sakant is galo vaziavo masina su ilgom sviesom, nu taip spinigo i veidrodeli, ir mirksinau ir stabdziau, ir draugas jam mojavo, nu nieko. nu susinervinau, beveik sustojau auitostradoj, palaukiau kol jis mane aplenke ir parodziau is kur kojos dygsta. nu apsoliuciai per ji as kelio nemaciau...  gal per daug ziopliu keliuose, bet cia jau proto problemos...

Seip veidrodukai tie turi toki navarota smile.gif nu jei prireiks panasiu atveju. Yra toks atsikisimas kuri reikia paspausti i stiklo puse ir zibinimo kaip nebuta. Belieka tik zibinimas per soninius, ale ta jau kentet galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 03 23, 19:24)
Ar žinote, kad pažeidžiate kelių eismo taisykles? Kad dėl jūsų "keršto" gali įvykti avarija, gali nukentėti visiškai niekuo nekalti žmonės? Čia tas pats, kad jei vienas vairavo girtas ir atsimušė į jūsų mašiną, tai nuo dabar jūs taip pat važinėsit "ikalus" - o gal pavyks atsimušti į skriaudėją....

O tas, kuris važiuoja ir ant užpakalio nachališkai lipa su savo įjungtom tolimosiom šviesom tai nepažeidinėja? blink.gif Tipo palikt viską kaip yra anot tamstos? Tegu mane akina, tada aš per tokį kiaulę avariją galiu padaryt, o tas nuvažiuos sau ramiausiai? Ir taip visą gyvenimą važinės kitus akindamas? Nu jau ne, gal bent vienas žmogelis susipras, kad taip daryti negalima, o jei nesusipras tai bent savo kailiu patirs, tai ką daro kitiems tease.gif
Atsakyti
Bijau kad nesupras... Tokie nieko nesuranta, kad ir kaip bebutu gaila...
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2007 03 23, 23:06)
O tas, kuris važiuoja ir ant užpakalio nachališkai lipa su savo įjungtom tolimosiom šviesom tai nepažeidinėja? blink.gif Tipo palikt viską kaip yra anot tamstos? Tegu mane akina, tada aš per tokį kiaulę avariją galiu padaryt, o tas nuvažiuos sau ramiausiai? Ir taip visą gyvenimą važinės kitus akindamas? Nu jau ne, gal bent vienas žmogelis susipras, kad taip daryti negalima, o jei nesusipras tai bent savo kailiu patirs, tai ką daro kitiems tease.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif geri pamastymai..
Laksto visokie "dzigitai" apsikabine barankas ir reguliuoja eisma - matai jiems per letai vaziuoji ar is vis trugdai kelyje, nors max 50 greitis. Gal ir negrazu taip elgtis, bet kartais kantrybe nebeislaiko, kai ilga kelia velkasi ir akina piktybiskai cool.gif Man taip daznai budavo, kol "70" zenkla pasikabinusi buvau - tyciojosi pastoviai: akina, aplenkia ir kerta per stabdzius (laukia kol ileksiu), pypina ir t.t. Geriausias atvejis pamenu per Kaledas buvo pries kelis metus: vaziuoju su seimyna vakare pas mama, gatves tuscios. Is paskos atskuba kazkokia masina, mane aplenkia. Greitis mano 50, na as visada is priekio pasilieku nemaza atstuma tad ramiai sau maniau, jog trugdau, skuba zmones - tegul lekia irnesakyk.gif , o jis staiga persimete i mano juosta ir kirto per stabdzius. Sakyciau mazai vietos g-vej ar ka.. blink.gif Ramiai sustojau, tas pastovejo (nusprende, kad neisdege bajeris) ir nuleke tolyn rolleyes.gif Vat tokiu tai nemegstu.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 03 24, 00:27)
thumbup.gif  lotuliukas.gif  geri pamastymai..
Laksto visokie "dzigitai" apsikabine barankas ir reguliuoja eisma - matai jiems per letai vaziuoji ar is vis trugdai kelyje, nors max 50 greitis. Gal ir negrazu taip elgtis, bet kartais kantrybe nebeislaiko, kai ilga kelia velkasi ir akina piktybiskai  cool.gif Man taip daznai budavo, kol "70" zenkla pasikabinusi buvau - tyciojosi pastoviai: akina, aplenkia ir kerta per stabdzius (laukia kol ileksiu), pypina ir t.t.  Geriausias atvejis pamenu per Kaledas buvo pries kelis metus: vaziuoju su seimyna vakare pas mama, gatves tuscios. Is paskos atskuba kazkokia masina, mane aplenkia. Greitis mano 50, na as visada is priekio pasilieku nemaza atstuma tad ramiai sau maniau, jog trugdau, skuba zmones - tegul lekia irnesakyk.gif  , o jis staiga persimete i mano juosta ir kirto per stabdzius. Sakyciau mazai vietos g-vej ar ka..  blink.gif  Ramiai sustojau, tas pastovejo (nusprende, kad neisdege bajeris) ir nuleke tolyn  rolleyes.gif  Vat tokiu tai nemegstu..  schmoll.gif

Tokius (net nezinau kaip pavainti nesikeikiant) saudyt galima gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 03 24, 00:27)
Man taip daznai budavo, kol "70" zenkla pasikabinusi buvau - tyciojosi pastoviai: akina, aplenkia ir kerta per stabdzius (laukia kol ileksiu), pypina ir t.t. 

Jo, tai baisiausiai ir nervino kol važinėjau su tuo nelemtu 70 ženklu doh.gif Pas mane tai išvažiavus iš namų greitis yra 40, ir keisčiausia būdavo tai, kad visada visi lenkia, nesvarbu ar važiuodavau 40 ar 50 doh.gif Po to pamenu vienąkart važiuoju ir kažkaip keista pasirodė, kad nieks nelenkia, o visi tvarkingai važiuoja užpakaly, o pasirodo buvau užmiršus ženklą užsidėt doh.gif taigi po to jei jau niekas nelenkia, tai žinodavau, kad ženklo neužsidėjau doh.gif Nu bet siaubas, parodo, tai visą vairuotojų "kultūrą" jei jau važiuoji su 70, tai tu lochas didžiausias ir tave reik būtinai aplenkt, nes kitaip matai nelygis, būtinai reik papypint ir dar užkišt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2007 03 24, 01:19)
Nu bet siaubas, parodo, tai visą vairuotojų "kultūrą" jei jau važiuoji su 70, tai tu lochas didžiausias ir tave reik būtinai aplenkt, nes kitaip matai nelygis, būtinai reik papypint ir dar užkišt  doh.gif

Nebūtinai. Labai nemėgstu važiuoti iš paskos mašinai su 70 ženklu. Ir ne todėl, kad jaučiuosi viršesnis, tiesiog jaučiuosi nesaugiai - vairuotojas nepatyręs ir gali elgtis neadekvačiai situacijai.
Mano gyvenime buvo avarija, kuria sukėlė moteris (ženklo 70 nebuvo, nes vairavo svetimą mašiną) - ji tiesiog sustojo viduryje gatvės. Iš paskos važiavęs automobilis bandė išvengti susidūrimo ir ją aplenkti, vos nesusidūrė su priešais važiuojančia mašina, o man jau beliko tik gaudyti skriejantį iš užpakalinės sėdynės Medinuką ir sušvelninti jo smūgį į priekinį stiklą. Po to moteriškė aiškino, kad jai pasirodė, jog kažkas bėgo per kelią. Nei aš, nei prieš mane važiavęs vairuotojas nematėme jokių bėgančių. Kalti likome mes.
Atsakyti
Žiauru.
Man vakar irgi situacija buvo..netgi 2: viena su ereliais, kita su boba. pirmoji: greitis 50, eismas vienpusis, juostos 2. važiuoju antra juosta, nes žinau, kad pirmoj iškirsta asfalto juosta, nesinori gadint važiuokles.. Deja, antros juostos dali užėmusios mašinos (taip jau dailiai priparkuotos), aš mažinu greitį, kad neįpult į tą duobę bei šalikelėj stovinčias auto..laviruoju. Parlekia tiuninguota senutė mašinėlė pilna išvėpusių -niolikinių, jau lenks mane.. Kokia man turėtų būt gėda - mane lenkia per pirmą juostą. Kaip pasimovė gazuodami toj duobėj, tai jų mašina turėjo per pusę perlinkt. Toliau važiavo ramiai, bet nemanau, kad dėl to, jog būtų pasimokę, greičiausiai riedėjo važiuoklės remontuot smile.gif
Antra situacija už kilometro. sankryža artėja, dega žalias šviesoforo signalas, važiuoju taipogi antra juosta, nes pirmoji užkišta mikriukais. Priešais mane mašinoj moteriškė, pradeda mirksėt žalias, ana kerta ant stabdžių doh.gif kol aš nulaviruoju į pirmą juostą, jau dega geltona.. ir ką? Stovim abi, laukiam kaži ko..turbūt velykų smile.gif
Man tokie dalykai gerokai labiau kliūna nei tolimosios šviesos..gal dėl to, kad neteko su piktybiniais labai daug kartų susidurt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 03 24, 13:27)
Nebūtinai. Labai nemėgstu važiuoti iš paskos mašinai su 70 ženklu. Ir ne todėl, kad jaučiuosi viršesnis, tiesiog jaučiuosi nesaugiai - vairuotojas nepatyręs ir gali elgtis neadekvačiai situacijai.

Bet gi tokių pačių asilų pilna ir be ženklo 70 doh.gif Kaip žmonėms nedaeina, daugybė išsilaiko teises vos 18 susilaukę, mašiną įsigyja po gerų 5-10 metų doh.gif važiuoja sau be 70, bet patirties tai žymiai mažiau negu pas tą, kuris teises išsilaikė nesenai ir važiuoja su 70 doh.gif Ir šiaip tai reikia neužmiršt taisyklės, kad reikia tam tikro atstumo laikytis mirksiukas.gif tada jei prieky važiuojantis ir kirs per stabdžius, spėsi ir pats sustabdyt mirksiukas.gif


QUOTE(Medinis @ 2007 03 24, 13:27)
Iš paskos važiavęs automobilis bandė išvengti susidūrimo ir ją aplenkti, vos nesusidūrė su priešais važiuojančia mašina, o man jau beliko tik gaudyti skriejantį iš užpakalinės sėdynės Medinuką ir sušvelninti jo smūgį į priekinį stiklą.

O čia dar vienas taisyklių pažeidimas tongue.gif Jei medinukas būtų buvęs vaikiškoj kėdutėj, nebūtų reikėję jo gaudyti tongue.gif


QUOTE(zhmonijus @ 2007 03 24, 13:41)
Man tokie dalykai gerokai labiau kliūna nei tolimosios šviesos..gal dėl to, kad neteko su piktybiniais labai daug kartų susidurt

Kai apakintų kitaip pakalbėtum mirksiukas.gif
O dėl mirksinčios žalios, tai ir mane nervina, ypač kai kamščiai, o kokie nors stabdžiai, stoja vos pradėjus mirksėt ir taip dar labiau eismą užlaiko doh.gif Bet pvz. Vilniuj yra keli šviesoforai kur fotografuoja, pravažiuojančius per raudoną, bet ištikrųjų fotografuoja jau ir per mirksinčią žalią ir baudas išrašo mega_shok.gif taigi dabar ir pati stengiuos nevažiuot per tą prakekitą mirksinčią, nu aišku jeigu jau gerokai pamirksėjus būna biggrin.gif


O mane tai vakar sunervino "M" ženklu pažymėtas, vilkosi antra juosta ant 20 km/h, kai leidžiamas greitis 40 km/h doh.gif ir du kartus užgeso doh.gif Alia ant ko čia bepyksi, mokinukas kaip ir nekaltas, instruktorius kaltas user posted image

Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 03 24, 13:27)
Nebūtinai. Labai nemėgstu važiuoti iš paskos mašinai su 70 ženklu. Ir ne todėl, kad jaučiuosi viršesnis, tiesiog jaučiuosi nesaugiai - vairuotojas nepatyręs ir gali elgtis neadekvačiai situacijai.
Mano gyvenime buvo avarija, kuria sukėlė moteris (ženklo 70 nebuvo, nes vairavo svetimą mašiną) - ji tiesiog sustojo viduryje gatvės. Iš paskos važiavęs automobilis bandė išvengti susidūrimo ir ją aplenkti, vos nesusidūrė su priešais važiuojančia mašina, o man jau beliko tik gaudyti skriejantį iš užpakalinės sėdynės Medinuką ir sušvelninti jo smūgį į priekinį stiklą. Po to moteriškė aiškino, kad jai pasirodė, jog kažkas bėgo per kelią. Nei aš, nei prieš mane važiavęs vairuotojas nematėme jokių bėgančių. Kalti likome mes.

Be abejo tamsta teisus. Patirties stoka kelia pavoju. Betgi vel savaites senumo situacija. Vaziavome su dede is Kauno i Vilniu apie 20 val. Visa laime, kad vairavo jis o ne as, visgi 30 vairavimo ir apie 5 metu lenktyninko patirtis siuo atveju manau daug leme. O situacija labai paprasta. Sustojes automobilis antroje juostoje, nei avariniu nei kitokiu zibintu neijunges. Tamsu. Pamatem ji paskutine minute. Gerai, kad laisva pirmoji juosta, gerai, kad automobilis naujas, gerai, kad vairuotojo zaibiska reakcija. Issisukome mes, iskart ijungem avarini, spejo susigaudyt ir is paskos vaziave zmones. Nelaimes isvengta. Ir stovejo ten visai ne 70 zenklas ir net ne moteriske uz vairo. Sakysit sugedo. Ok, kad sugedo, bet autostradoje greiciai nemazi, tai nejaugi negalejo is inercijos nuriedeti i salikele automobilis?
Atsakyti