Įkraunama...
Įkraunama...

Artimosios-tolimosios žibintų šviesos

nesuprato, ka as su priesrukinem noriu jam pasakyt - but ir pastabdymo nesuprates..

O, jei faros tiek nenesa, kad reikia ilgu, tai gal reiketu lempeles perziuret, ar ne nuo caro bedancio laiku jos ten.. maniskes, kad ir kaip uznestos butu - prasviecia..jei neprasviecia - kiekvieno sustojimo proga butu padoru jas apsisluostyt. nemanau, kad kelione ilgesne nei 300 km be sustojimo (LT nera kur toliau vaziuot).. Taigis, ne kitu zmoniu bedos, kad Kaledu senio nosis raudona wink.gif
Aj... o zibintu aukstis reguliuojamas?
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 01 29, 18:19)
na kaip cia pasakius.. Autostradoj as pastebiu nemazai tokiu su ilgom sviesom, bet labai daznai jiems nepazibinu..nes prieky manes yra vaziuojanciu, kuriuos tos mano sviesos gali apakint (nes ijungus ilgas pas mane trumpos neissijungia..zodziu, kala is peties biggrin.gif ), tuo labiau gali neteisingai interpretuot (gal as zibinu ,akd jie trauktusi is kelio).
Ana vakara kovojau su vienu, kuris man is galo su ilgom vaziavo (kai tik priespriesais nera vaziuojanciu, tuoj isijungia ilgas nepagalvodamas, kad trukdo man). Jungiau priesrukines. Anam nedaejo  doh.gif tada tiesiog nusispjoviau, nebevaliau galinio lango (jis labai greit uzsinese) ir taip man nebetrukde.


Na as tokiais atvejais avariniu pamirksiu. 90 proc. supranta ir isjungia ilgasias smile.gif na o tie kurie nesupranta... tada taisykle duok durniui kelia, suletinu ir leidziu aplenkti smile.gif
Atsakyti
mhm... jei toks aplenkia, tai dazniausiai pasirodo, kad vaziuoja su visom priesurukinem, t.y. ir gale smile.gif Atsilus orams ne viena (tiksliai rasau, tai 100 proc pasitaike moteros) maciau su ijungtom visom visom sviesom. Ilipau - ijungiau viska, ka imanoma ijunt - vaziuoju.
Bet dar baisiau, kai jau patamsiais be sviesu isvis vaziuoja (ir mirksi, ir pats tas sviesas issijungi, bet nesupranta nors ka..dargi pyksta, ko as jam cia signalizuoju).
Atsakyti
Va va teko ir man su tokiu vaiduokliu susidurt... Lauke prietema, masina tamsi o nei viena sviesyte nedega doh.gif ir vaziuoja sau infarktus aplinkiniams varydamas biggrin.gif
Atsakyti
Tik su artimom,nes mieste kitaip neleidžiama g.gif
Atsakyti
Tolimos sviesos,manau,reikalingos tik kaimo keliukuose,kur nera pakelese stulpeliu sviecianciu,ir labai vingiuotam kely.As,pvz.,siandien vakare sulaksciau i Utena ir atgal(is Vilniaus),vaziavau su artimom ir tolimu visai nepasigedau.Tiesa,mano ar artimos,ar tolimos-abi vienodai blogai kelia apsviecia.Ir aplamai reikia ir apie kitus pagalvoti,ar neapakini kartais,ar nepamirsti persijungti lenkdama ar prasilenkdama ax.gif O ten,kur yra daugiau eismo dalyviu(mieste,pvz.),tolimu naudot negalima.
Atsakyti
nervina mane "protinguoliai", kurie atseit nieko nemato arba nesureguliuotais zibintais vaziuoja.. doh.gif gerai, kad galiniai stiklai bent tamsinti.. ne taip ziebia i akis kai is galo "pasikabina" unsure.gif tokiems tik ir norisi pasakyti, "issisiepk, gal dar labiau apsisviesi kelia" ax.gif
Nors viena karta vakare vaziavau, is galo velkasi su ilgom, as mazinu greiti, tas irgi, vilkomies apie 500m 20 greiciu taip, galu gale sustojau ir aplenke.. Vat tada ir atkersijau.. blush2.gif pasivaikiau as ji po rajona ziebdama ilgomis.. ax.gif
Atsakyti
negi (jei avariniu mirksejai ir priesrukine ijungei) zmogus nesusiprato? blink.gif Arba piktybinis, arba boba (bobas), arba tiesiog sukeltos trumpos i virsu, kad sviecia labai ryskiai... g.gif
Atsakyti
apie moteris gerai arba nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2007 03 23, 18:37)
apie moteris gerai arba nieko blush2.gif

Tada nieko.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 03 23, 19:33)
negi (jei avariniu mirksejai ir priesrukine ijungei) zmogus nesusiprato?  blink.gif Arba piktybinis, arba boba (bobas), arba tiesiog sukeltos trumpos i virsu, kad sviecia labai ryskiai...  g.gif

tai va man buvo taip pries 3men kad autostrada vaziavau vakare, kai jau tamsu ir taip sakant is galo vaziavo masina su ilgom sviesom, nu taip spinigo i veidrodeli, ir mirksinau ir stabdziau, ir draugas jam mojavo, nu nieko. nu susinervinau, beveik sustojau auitostradoj, palaukiau kol jis mane aplenke ir parodziau is kur kojos dygsta. nu apsoliuciai per ji as kelio nemaciau... gal per daug ziopliu keliuose, bet cia jau proto problemos...
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 03 23, 18:33)
negi (jei avariniu mirksejai ir priesrukine ijungei) zmogus nesusiprato?  blink.gif Arba piktybinis, arba boba (bobas), arba tiesiog sukeltos trumpos i virsu, kad sviecia labai ryskiai...  g.gif

o ko stebiesi? blink.gif Neteko tokių sutikt? g.gif Pilna tokių, nu ir ką su tokiais daryt? Darau taip kaip ir Gabe, leidžiu apvažiuot/aplenkt, o jau tada tegu džiaugiasi tongue.gif user posted image tik jeigu priešinga kryptim kas važiuoja tada išjungiu, o kai pravažiuoja vėl įjungiu user posted image
Atsakyti