Įkraunama...
Įkraunama...

Bambukai

QUOTE(dija78 @ 2009 01 29, 10:31)
O ka tu patrumpini?

pati bambuka -paimu gera dali virsunes ir nupjaunu,tada jis pradeda sakotis .... Nes jei buciau netrumpinus tai jau butu antram aukste islindes,o dabar sakyciau is vieno stiebo toks gan grazus krumelis auga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

laikas nuo laiko mano bambuko lapų galai paruduoja...nesuprantu ar jam čia trūksta vandens, ar per daug g.gif O gal tiesiog saulės mažoka g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
tik neužmėtykit bambukų nuolaužom laugh.gif ar tie jūsų auginami bambukai tinka kokioms salotoms?
vakar taip galvojau, kol mėsą troškinau... galvoju, gi būna ten kažkokie padažai su bambukų ūgliais g.gif
Atsakyti
sveikos,imesiu ir as savo grazuoli.Beje ir mano bambuko lapu galai kazko ruduoja
user posted image

Jis isauges is vieno stiebo,o dabar yra jau penki....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munyte: 30 sausio 2009 - 20:52
QUOTE(Viotinola @ 2009 01 30, 11:02)
Sveikos,

laikas nuo laiko mano bambuko lapų galai paruduoja...nesuprantu ar jam čia trūksta vandens, ar per daug  g.gif  O gal tiesiog saulės mažoka  g.gif

Vaje koks grazuolis smile.gif

QUOTE(munyte @ 2009 01 30, 21:51)
sveikos,imesiu ir as savo grazuoli.Beje ir mano bambuko lapu galai kazko ruduoja
http://i304.photobuc...tosesija119.jpg[/img]

Jis isauges is vieno stiebo,o dabar yra jau penki....


Gal bambukus reikia daznai apipurksti vandeniu? Labai idomu kodel ruduoja g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 01 30, 00:20)
tik neužmėtykit bambukų nuolaužom laugh.gif ar tie jūsų auginami bambukai tinka kokioms salotoms?
vakar taip galvojau, kol mėsą troškinau... galvoju, gi būna ten kažkokie padažai su bambukų ūgliais  g.gif

Cia netikras bambukas, tai beveik tas pats kaip juka, jos l.artima giminaite, is vokieciu kalbos isvertus sis augalas reikstu ''laime nesantis bambukas'', tiesiog pavadinimas
Atsakyti
Jau 2 metus turiu bambuką, laikiau vandeny, o dabar laukiu pavasario ir pasodinsiu.
Tas mano bambukėlis "turėjo" 2 ugliukus (nežinau kaip jie tiksliai vadinasi, gal ne ugliukai.. ) Prisegu nuotraukytę.
Taigi, vienas ugliukas gerai auga, o kitas kaip buvo mažas, toks ir liko.. niu gal porą lapelių naujų atsirado per tuos 2 m. O dar pastebėjau, kad ant jo kažkokokie rudi .. (tarsi neišsivystę šaknys) Taigi pirmadienį nupjoviau tą mažesnį ugliūką ir įmerkiau į vandenį smile.gif
Tai dabar jau matau, kad leidžia šaknys Turėsiu 2 bambukus thumbup.gif
Tik vat klausimas, jau senokai pastebėjau, kad to didesnio mano bambuko ugliuko lapeliai pasidarė šviesūs, ar galite pasakyti kodėl? Stovėjo ant rytinės palangės.
4u.gif Ačiū už gerą temą
Atsakyti
QUOTE(shalunishka @ 2009 02 06, 15:56)
Jau 2 metus turiu bambuką, laikiau vandeny, o dabar laukiu pavasario ir pasodinsiu.
Tas mano bambukėlis "turėjo" 2 ugliukus (nežinau kaip jie tiksliai vadinasi, gal ne ugliukai.. ) Prisegu nuotraukytę.
Taigi, vienas ugliukas gerai auga, o kitas kaip buvo mažas, toks ir liko.. niu gal porą lapelių naujų atsirado per tuos 2 m. O dar pastebėjau, kad ant jo kažkokokie rudi .. (tarsi neišsivystę šaknys) Taigi pirmadienį nupjoviau tą mažesnį ugliūką ir įmerkiau į vandenį  smile.gif
Tai dabar jau matau, kad leidžia šaknys  Turėsiu 2 bambukus  thumbup.gif
Tik vat klausimas, jau senokai pastebėjau, kad to didesnio mano bambuko ugliuko lapeliai pasidarė šviesūs, ar galite pasakyti kodėl? Stovėjo ant rytinės palangės.
4u.gif Ačiū už gerą temą


As kazkuriame straipsnyje skaiciau, kad jei bambuko lapai svieseja, vadinasi augalui truksta maistiniu medziagu smile.gif
Atsakyti
papasakokit mergaites kaip auginti bambuka g.gif as ir turiu bambuka, jau kokie pora metu jis pas mane auga zemej, bet dabar sustojo augti verysad.gif
Atsakyti
As taip pat auginu bambuka 4 sakeles sukisau i zeme,bet nezinau jis pas mane kazkoks suvarges lpeliai mazi ir sviesiai sviesiai zalsvi ir ju labai nedaug kur ne kur prasikale,metai jis jau auga zemeje bet vaizdelis tikrai nekoks.Bndziau ir laistyt ir nelaistyt,ir tresti ir netresti, ir gazdinau ir graziai kalbejau,bet schmoll.gif .Ka as blogai darau,gal zeme prasta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 02 08, 17:32)
As kazkuriame straipsnyje skaiciau, kad jei bambuko lapai svieseja, vadinasi augalui truksta maistiniu medziagu  smile.gif



4u.gif už atsiliepimą
O kokiais vitaminais jį geriausia paliet? g.gif
Atsakyti
nezinau mergaites.As saviskio tikrai nelepinu ir patrest pamirstu ir paliet.O jei lieju tai daug prilieju jam to vandens.Siuo metu jau esu ji pamirsus,jei nepamirsiu reiktu paliet. O tresiu ir bet kuo,kai kitas geles tresiu....
Atsakyti