Įkraunama...
Įkraunama...

Žaizdelė gimdos kaklelyje

QUOTE(lepute @ 2005 01 10, 13:36)
Dorado, kaip suprantu tau pridegino su narkoze? O del ko dare narkoze? Oi, kaip as bijau, nes kita savaite einu operuotis savo zaizdele. Niekaip negalejau ryztis anksciau, nors ir dabar taip bijau, kad ....
Ir dar noriu paklausti kur tu gydeisi ir pas koki ginekologa? Ir kokioje ligonineje ar kur tau dare prideginima?


lepute,isties tau nereikia bijoti.Neskaudes.As irgi drebejau,bet man niekas nepasake,kad neskaudes.Bijot reiktu,jei delstum operuot.Sekmes tau!
Ar zinai,kad reikia iskart po menesiniu?As turejau siuntima is gydytojos,kuri ir operavo.
Atsakyti
As siauliete, tai net nezinau ar pagelbes, jei pasakysiu ginekologe ( na nebent ir tu is Siauliu)

Ar ten vadinama narkoze, ar kaip kitaip tai net nezinau - labai jau trumpai as ten miegojau.

Beje man gyd. liepe atvaziuot pora dienu iki sirgimo...o ne po sirgimo... Kad tiksliai zinociau tas dienas geriau KT ir dabar dar gersiu kuri laika.

Man tai nekiek nesuskaudejo iki sios dienos ( o jau bus savaite). Tik negalma sunkiai kiloti ir myletis rolleyes.gif


Nebijok!



Ai dar apie kaina klauset, tai kol kas nieko nemokejau, sake, kad po gydimo pateiks saskaitele... Tada ir parasysiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorado: 12 sausio 2005 - 17:35
Dorado, tai parekomenduok man gyd. siauliete (-i). Kaip man sake turiu laaaabai negrazia ir dideeele zaizdele, tik savais daktarais nepasitikiu ir gydytis jau pas juos nebenoriu, per daug jau jie nerupestingi ir pridarantys kliurku visokiu mad.gif Noreciau kur Klaipedoj ar Siauliuos pas protinga daktara pasigydyt doctor.gif
Atsakyti
Prideginimas,matyt,yra kita operacija nei elektrokonizacija,nes si tikrai daroma iskart po mmm,jei atvaziuoji per velai,issiuncia namo ir liepia atvaziuot kita karta.
Visgi smagu,kad po tokiu operaciju neskauda smile.gif Ir baisiu ligu isvengi.
Atsakyti
Sveikos!
Gal kuri nors žinote, kur galima gauti vaistų žaizdelės gydymui SOLCOGYN ( originalus pav.). Šitų vaistų dabar į Lietuvą neveža, nes kažkokios problemos su jų registracija.Tai nereiškia, kad jie blogi, tiesiog pirkėjų ( vaistinių) ir pardavėjų ( tiekėjų) nesusiderėjimo problemos.
Atsakyti
QUOTE(smila @ 2005 01 13, 16:15)
Sveikos!
Gal kuri nors žinote, kur galima gauti vaistų žaizdelės gydymui SOLCOGYN ( originalus pav.). Šitų vaistų dabar į Lietuvą neveža, nes kažkokios problemos su jų registracija.Tai nereiškia, kad jie blogi, tiesiog pirkėjų ( vaistinių) ir pardavėjų ( tiekėjų) nesusiderėjimo problemos.


Pries kaledas ju gavau alytuje, nors pati is vilniaus. Vilniuje ir Kaune neturejo, reikia ieskoti rajoninese vaistinese, kur uzsilike. LAbai gaila, kad del tokiu nesamoniu dingsta vaistai. Jie labai efektyvus, kaip sake mano ginekologe, net ir 'didele ir negrazia' zaizdele uzgydo is karto ir jau kita diena galima testi iprasta (ir lytini) gyvenima.


Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2005 01 12, 18:02)
Dorado, tai parekomenduok man gyd. siauliete (-i). Kaip man sake turiu laaaabai negrazia ir dideeele zaizdele, tik savais daktarais nepasitikiu ir gydytis jau pas juos nebenoriu, per daug jau jie nerupestingi ir pridarantys kliurku visokiu  mad.gif  Noreciau kur Klaipedoj ar Siauliuos pas protinga daktara pasigydyt  doctor.gif


As gydausi pas gyd. J.Kazlauskiene. Tilzes gatveje turi privatu savo kabineta.

Labai maloni svelni gydytoja. Karta teko pakliuti pas kita, tai kaip pamakalavo TEN, tai pamaniau, kad TEN vien zaizdos blink.gif , o po to atejo maniske gydytoja, tai skirtumas apziuros buvo , kaip diena ir naktis.... smile.gif
Atsakyti
Mielos mergaites,patarkite prasau dar karteli. Ateinanti pirmadieni turiu vaziuoti jau darytis ta operaija(berods pas mane irgi vadinasi elektrokonizacija). Bijau taip, kad negaliu apsiraminti. Parasiau ginekologui A.Kildai (yra toks puslapis kur jis atsakineja i klasimus), aprasiau visa situacija savo ir kazkodel jis man patare neskubeti, ir parase geriau 9 kartus pamatuok, o 10-ta pjauk. Zinokit taip dabar pasimeciau, kad nebezinau ka daryti. Tai nusprendziau apsilankyti dar pas viena ginekologa. Bukit geros patarkite, kas jau pasidarete ta operacija. Svarbiausia ir mano daktaras labai mazai apsviete apie sia operacija. Nieko konkreciai nepasake (tik pasake, kad tokia operacija daroma ne man vienai, daug tokiu moteru), o tas nezinojimas ir veda is proto.
Atsakyti
QUOTE(lepute @ 2005 01 18, 09:33)
Mielos mergaites,patarkite prasau dar karteli. Ateinanti pirmadieni turiu vaziuoti jau darytis ta operaija(berods pas mane irgi vadinasi elektrokonizacija). Bijau taip, kad negaliu apsiraminti. Parasiau ginekologui A.Kildai (yra toks puslapis kur jis atsakineja i klasimus), aprasiau visa situacija savo ir kazkodel jis man patare neskubeti, ir parase geriau 9 kartus pamatuok, o 10-ta pjauk. Zinokit taip dabar pasimeciau, kad nebezinau ka daryti. Tai nusprendziau apsilankyti dar pas viena ginekologa. Bukit geros patarkite, kas jau pasidarete ta operacija. Svarbiausia ir mano daktaras labai mazai apsviete apie sia operacija. Nieko konkreciai nepasake (tik pasake, kad tokia operacija daroma ne man vienai, daug tokiu moteru), o tas nezinojimas ir veda is proto.


Aisku,blogiau nebus,jei nueisi pas dar viena gydytoja.As irgi taip pat dariau,nes labai blaskiausi.O kai apsisprendziau operuotis DABAR,o ne vasara,staiga apsiraminau.Ir nesigailiu,o tik dziaugiuosi.Mano onkocitologinio tyrimo rezultatas buvo LSIL,o biopsijos(ja visada daro per tokias operacijas,kuri,kaip sakiau anksciau,visiskai neskausminga,su narkoze)-HSIL,t.y.ikivezine stadija.Gydytoja sake,kad labai laiku apsisprendziau.Tai argi galejau delsti?Ir prie ko tai butu privede sad.gif
Taigi,lepute,ziurint koks tavo tyrimu rezultatas,kokie pakitimai gimdos kaklelyje-tai viska ir apsprendzia...Juolab,kad jau,kaip ir as,turi 2 vaikucius.
Pakartosiu,kad konizacija atlieka iskart po menstruaciju,kai jau nebekraujuoja.
O bijojau tai lygiai taip pat,kaip tu.Bet tik tol,kol nesupratau situacijos,kol ieskojau informacijos...kol masciau-kodel kitoms zaizdele uzsaldo,o man pjaut siulo...Todel,kad mano kaklelio pakitimai ryskus buvo ir galejo progresuot i vezi.O po operacijos galvojau-kaip keista,kad tokia lengva operacija(po jos saugot save,zinoma,reikia)apsaugo nuo baisiu ligu...
Atsakyti
Vaje,lepute,atradimas-mes gime ta pacia diena,tik metai skiriasi! Uztat ir esam tokios bailiukes,sauliskai blaskomes,ieskom tikrosios tiesos sad.gif Bet tau,kaip ir man,viskas gerai issispres smile.gif
Atsakyti
Manau, kad nueiti pasitarti reikia, juo labiau, kad ir pati abejoji. papasakosiu savo istorija. Pries 8 metus gime pirma dukra. Po jos rado nemaza zaizdele. Gydytoja, kuri mane tuo metu gyde sake nieko blogo, jei dar karta gimdysi, tai zaizdelei nieko daryti negali, nu vienu zodziu - laukiam kas bus. ir prasidejo visokie uzdegimai, kai tik nueinu tai ir vaistu pirkti reikia uz kokius 120 Lt ir taip beveik kas 4 menesiai. Po keturiu metu ta zaizda pradejo kraujuoti, ir aisku kraujavo apie puse metu (kai nueidavau pas savo gydytoja tuometine, sake, kad tai normalu blink.gif ) Elektrokonizacijai zaizda buvo per didele, taip ji sake. Persikeliau gyventi kitur ir nuejau paskita gydytoja, ta uz galvos susieme greitai i ligonine ir zaizda pjauti, jau tikra ta zodzio prasme pjauti ir nupjove visa kakleli (operacija vadinasi Stundorfo). Po operacijos praejo gal 3-4 metai ir nutariau , kad reikia antro vaiko, pastojau is karto, isnesiojau labai gerai, nors pavojus buvo neisnesioti, nes nera kam laikyti vaisiaus, bet man pasiseke smile.gif . Aisku pati gimdyti negalejau, atlikto cezario pjuvi ir stai antra sveika mergaite.
Lepute, patasitark su keliai gydytojais ir pati nuspresk ka daryti, tik nedelsk labai ilgai, o tai paskui dar kokiu didesniu problemu turesi. Stiprybes tau!!!!
Atsakyti
Na va ir aš ateinu pas su savo "žaizdele". Vakar buvau pas gydytoja, sake labai didele žaizdą, karoče vaizdelis niekoks. blink.gif Paėmė kažkokius tyrimus, jei atsakimai bus blogi reiks operuotis, jei geri - užteks užšaldymo.Antradieni 25 bus atsakymas. Dar padarė echoskopija, sake jokiu cistų , miomų nerasta.
Tai va tokios tokeles, bijau nerealiai, ai vakar ir tai bijojau labai.
Bet esu patenkinkta kad nuėjau. smile.gif
Priimkit mane į savo burį smile.gif
Atsakyti