Įkraunama...
Įkraunama...

Noreva - LED priemonės

na as ji naudoju i vakare, tai neiisausina, oda resiriebaluoja, o siaip kaip naudojau 2 kartus per diena po valanda laikydavau tai visai neiisausino, na o sebamed muilo uzteko viena karta ir oda nezinia kaip issausedavo. net reikejo naudoti drekinamaji geli(mano oda riebi), o tas gelis svelnus ilgam uztenka, kvepia maloniai. o efektai nzn, kolkas naudoju tik 2 sav.
Atsakyti
ka po valanda laikydavai? prausikli blink.gif ar geli, krema?
Atsakyti
cia kaip kada, prausikli, na gal karta per savaite ar pan.
Atsakyti
o kremu is actipur patepus veida po to nuvalyti reikia? o galima ir geli ir krema naudoti kartu.. nu nesumaisant tiesiog viena po kito tepant.. ?? ax.gif as vaistineje skaiciau ju aprasymus ir nu nesupratau ten.. kremuka raso tepti ryte ir vakare nuvalius oda, o geli raso kad taip pat reikia tepti ryte ir vakare nuvalius oda.. tai db pasimeciau.. verysad.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šiaip tai pasirenkti ką naudoji: arba gelį, arba kremą. Kremas geriau žiemą, jis vis tik sunkesnis už gelį. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man siandien dermatologe rekomendavo vakarais Actipur valomaji geli r, po to teptis Actipur geliu nakciai, o rytais nusiprausti tik vandenuku ir teptis krema....bet jau ziuriu, kad kaina bus nemaza ju.... nors is ties ji nei is arti apziurejo tu spuogu mano nei ka...pasiule antibiotiku, bet as jau ju tiek isgerusi, akd atsisakiau...nebent sitas priemones nusipirksiu.... o Jums sios priemones padejo? rolleyes.gif
Atsakyti
Man jos padėjo, kaip ir dermatologė minėjo, gan greitas poveikis ir teigiami rezultatai. Kaina yra nemaža, vat Europoje ji per pus mažesnė, galvoju reikia sumąstyt ką nors g.gif mano sesutė Prancuzijoje gyvena, reiktų jos užklaust g.gif
Atsakyti
na as irgi naudojau zeniac priemones. Bet man jos padejo tik tiek, kad oda tapo sviesesne, bet kaip spuogai ir raudonos demes buvo, taip ir liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemonaaa: 12 liepos 2007 - 12:56
Zeniac priemoniu yra pirkti Universitetineje vaistineje ir Antakalnyje berods spanguoliu vaistine. Brangoka linija, bet mano odytei tai ziauriai gerai tinka (kosmetologe rekomendavo). Dabar svarstau gal dar pirkti geli (tepciau ant labiau matomu spuogu nakciai) ir tos linijos. Skaiciau raset kad jum 30ml ilgai uztenka ...man tik 1,5men. Prausimosi geliio tai labai ilgai uztenka , jo ten 200 ml tai jau laaabai ilgai naudoju , nors saziningai ryte vakare naudoju smile.gif
Atsakyti
Aš bandžiau Zeniac prausimosi gelį - rekomendavo dermatologė - tai nieko ypatingo, ypač turint omenyje kainą unsure.gif O va kremukas Zeniac LP Soin Purifiant visage, išlaikantis veidą matiniu, tai labai patiko thumbup.gif Tik va vasarą ir saulėtą pavasarį sakė jo nenaudoti, nes turi AHA rūgščių, o jų saulėje negalima.
Vasarai rekomendavo Actipur priemones, na bet aš jų kol kas dar neišbandžiau.
Atsakyti
Jei yra naudojama priemonė su AHA, tai reikia tepti ir apsaugą nuo saulės, tad ir vasarą galima naudoti. Bent man taip rekomendavo. ax.gif
Atsakyti
kita dermatologe rekomedavo zeniac geli, kompeksiskai gerai gydo su antibiotikais...man visai jis patinka, tokia svelni oda buna, ir perfem neissausina....nors kainele tai irgi... doh.gif
tik dabar galvoju kuo actipur linija skiriasi nuo zeniac?
Atsakyti