Įkraunama...
Įkraunama...

Noreva - LED priemonės

QUOTE(krikstole @ 2007 10 18, 16:16)
kita dermatologe rekomedavo zeniac geli, kompeksiskai gerai gydo su antibiotikais...man visai jis patinka, tokia svelni oda buna, ir perfem neissausina....nors kainele tai irgi... doh.gif
tik dabar galvoju kuo actipur linija skiriasi nuo zeniac?



Actipur linija yra švelnesnė už Zeniac, štai po Zeniac man rekomendavo Actipur naudoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 10 19, 16:15)
Actipur linija yra švelnesnė už Zeniac, štai po Zeniac man rekomendavo Actipur naudoti  ax.gif



man ir dermatologė išrašė actipur, naktini krema ir dienai su spalva. Pradžiai galvoju pirkti tik naktini, pažiūrėt ar priims mano odyte... blush2.gif
Atsakyti


nusipirkau naktinį gelį, bet paskaičiau, kad parašyta jog tepti tik ant spuogų, o man dermatologas sakė visą veidą. Kaip jūs darot? Nes jei jis stiprus, tai visam veidui gali netikti unsure.gif Arba aš ne taip supratau ir ne tą nusipirkau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minute_: 19 lapkričio 2007 - 18:03
Aš tepiau iš pradžių visą veido odą, bet pastebėjau, kad kremukas truputį sausina, tad pardėjau tepti kremuku tik pažeistas vietas, o visą kitą su lengvu kremuku, kuris nesausina odos. mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip jums maskuoja Actipur kremas su spalvyte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 12 20, 01:21)
kaip jums maskuoja Actipur kremas su spalvyte?  4u.gif

siek tiek sausina odele, bet siaip labai geras, nes pasitepus situo kremuku ir spuogeliai kazkaip nusauseja ir nubyra ax.gif riebesnei odai turetu super tikti 4u.gif
Atsakyti
niu va matyt stsiu su zeniac'iu kluba smile.gif kosmetologe pasiule zeniac prausimosi geli tai jis man tikrai patinka ir dar dave kremo meginuka, nuo kurio oda labai graziai matine tampa.. tikiuosi ir mano inkstiru kieki sumazins, nes ju turiu daugybe sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 12 20, 00:21)
kaip jums maskuoja Actipur kremas su spalvyte?  4u.gif


Turiu Actipur, bet nepasakyčiau, kad man jis labai patinka ax.gif Maskuoja nelabai man kažkaip... Pirkau šviesų atspalvį, bet man vis tiek per tamsus šiek tiek...

Zeniac tai super thumbup.gif Aš irgi juo pasitepu reikalui esant, tik jeigu koks spuogelis atsiranda, tai padeda labai, tiesa, sausina irgi gerokai, tai drėkint reikia 4u.gif

Prausiklį galvoju įsigyt artimiausiu metu irgi, norisi pabandyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie: 06 balandžio 2008 - 22:03
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 20, 10:04)
gaivinu tema, siandien eisiu nusipirkti Actipur dienini ir naktini kremukus ir valomaja zele


Kaip naujieji pirkinukai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2008 04 08, 01:17)
Kaip naujieji pirkinukai?  bigsmile.gif

super bigsmile.gif pradzioje lyg sausino, bet tam reikalui naudoju biodermos drekinancius kremus ir atstatau pusiausvyra thumbup.gif spuogeliu nebuvo visai, tik dabar turi ateiti mm, tai keli issoko aplink smakra tongue.gif net inkstirai kazkur dingo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 04 08, 05:39)
super  bigsmile.gif pradzioje lyg sausino, bet tam reikalui naudoju biodermos drekinancius kremus ir atstatau pusiausvyra thumbup.gif spuogeliu nebuvo visai, tik dabar turi ateiti mm, tai keli issoko aplink smakra tongue.gif net inkstirai kazkur dingo  biggrin.gif


bigsmile.gif O galima būtų tikslius pavadinimus priemonių, kurias naudojat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie @ 2008 04 08, 13:55)
bigsmile.gif  O galima būtų tikslius pavadinimus priemonių, kurias naudojat?  blush2.gif


prausimosi zele tik viena is actipur, gali pabandyti biodermos zalios linijos prausikli (pavadinimo nepasakysiu, nes dabar naudoju actipur), naktine zele Gel Physio-Regulateur, dieninis kremas - Physio Creme Purifiante, biodermos drekinamieji kremai - Sensibio Light, Intensive Remoisturising and Soothing Cream ir sudirgusiai odai, kai parasuat oda - Atoderm PO Zinc
Atsakyti