Įkraunama...
Įkraunama...

Noreva - LED priemonės

QUOTE(Tiffany @ 2008 04 08, 13:17)
prausimosi zele tik viena is actipur, gali pabandyti biodermos zalios linijos prausikli (pavadinimo nepasakysiu, nes dabar naudoju actipur), naktine zele Gel Physio-Regulateur, dieninis kremas - Physio Creme Purifiante, biodermos drekinamieji kremai - Sensibio Light, Intensive Remoisturising and Soothing Cream ir sudirgusiai odai, kai parasuat oda - Atoderm PO Zinc


Dėkui 4u.gif Neblogas sąrašiukas... bigsmile.gif Esu dar bandžius iš mėginuko drėkinąmąjį kremą DuoSkin Hydratant Visage, bet ypatingo įspūdžio man nepaliko... ax.gif O dabar labai noriu aš tos prausimosi žele Actipur blush2.gif
Atsakyti
as irgi isbandziau actipur serija, tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , man labai patinka, akivaizdus rezultatai anksciau nei po savaites drinks_cheers.gif . uz kokybe ir moketi negaila smile.gif . verta isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
Jau 2 savaites naudoju Zeniac losjona ir krema, dar turejau 2 prausimosi gelio meginukus. Kolkas esu labai patenkinta. Spuogeliu tikrai apzejo, veido oda pagrazejo. Tik visdar rieboka oda, bet zymiai maziau. Tiesa sitos priemones sausina oda, nes pradejo vietomis serpetoti. Tai galiu pasakyti sitos priemones man geresnes uz Acne bp5, Neutrogena, Neoglis, Boromed ir Vischy Normaderm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2008 04 28, 15:19)
Jau 2 savaites naudoju Zeniac losjona ir krema, dar turejau 2 prausimosi gelio meginukus. Kolkas esu labai patenkinta. Spuogeliu tikrai apzejo, veido oda pagrazejo. Tik visdar rieboka oda, bet zymiai maziau. Tiesa sitos priemones sausina oda, nes pradejo vietomis serpetoti. Tai galiu pasakyti sitos priemones man geresnes uz Acne bp5, Neutrogena, Neoglis, Boromed ir Vischy Normaderm.  smile.gif


kad nesausetu - siulau Biodermos Sebium drekinanti kremuka arba Sensibio Light mirksiukas.gif
Atsakyti


As savo paaugliukui men laiko spuogus tepiau - jokio efekto, man pasirode, kad spuogu tik padaugejo, puoliau skambinti draugei dermatologei.
Paklausiau apie LED, ojos atsakymas buvo "nera tokia gera, kiek isreklamuota ta kosmetika, nieko neaiskinsiu, esi nekvaila - pasiskaityk sudeti..."
Atsakyti
Mergaites, kuri priemone konkreciai kovoja su inkstirais? g.gif

Nes su "bioderma" spuogelius issigydziau - liko tik poros uzsikimsusios, kurias jau atsibodo su molio kaukemis gydyti doh.gif

Ka rekomenduotumete? bigsmile.gif
Atsakyti
Naudoju Actipur jau 3 menesiukus. Kosmetologe padare veiduko valyma ir rekomendavo pabandyti sia kosmetika - dieninis, naktinis ir prausiklis. Minejo, kad po savaiteles turetu padaugeti spuogu, nes oda is giliau turetu valytis, nepadaugejo ir kremukai nepadejo.
Manau kad man tiesiog netiko. Spuogeliai kaip kylo, taip ir tebekyla. Uzsirasiau pas dermatole, gal pades issiaiskinti priezasti del ko taip oda beria.
Net juokinga - lyg ir ne uz ilgo reikes raukslemis rupintis, o vis dar negaliu atsikratyti paaugliskai isbertos odo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(caramell @ 2008 04 28, 15:19)
Jau 2 savaites naudoju Zeniac losjona ir krema, dar turejau 2 prausimosi gelio meginukus. Kolkas esu labai patenkinta. Spuogeliu tikrai apzejo, veido oda pagrazejo. Tik visdar rieboka oda, bet zymiai maziau. Tiesa sitos priemones sausina oda, nes pradejo vietomis serpetoti. Tai galiu pasakyti sitos priemones man geresnes uz Acne bp5, Neutrogena, Neoglis, Boromed ir Vischy Normaderm.  smile.gif


Zeniac yra stipresne ir vaistininke sake, kad paprastai ji labiau skirta vaikinams. Merginom patare svelne - Actipur. Pati naudoju kremuka ir veido prausikli. Labai dziaugiuosi rezultatais. Galvojau, kad oda prades pleiskanoti, bet ne, ji kaip tik labai minkstute, svelnute tapo. O ir nebesiriebaluoja, islieka visa diena matine, net kai labai karsta, super thumbup.gif kosmetologe rekomendavo ir tikrai priemones vertos savo kainos thumbup.gif
Atsakyti
Vakar vakare pirmakart isbandziau Actipur valomaja geli ir visai patiko,nes nusiprausus juo netraukia veido kaip nuo kitu prausikliu rolleyes.gif Taip pat turiu tokio paties kremuko meginuka,bet man nuo jo oda nebuna matine (na tik kuri laika) unsure.gif ir gal galetu daugiau drekinti.... unsure.gif
Atsakyti
Vakar nusipirkau Zeniac prausikli ir lyg tai geli ar krema.. Prausiuosi ir tepu ryte ir vakare..Kol kas tikrai liuks, veidukas toks svelnus thumbup.gif Na ziuresim pagal visas prognozes turetu pradet sausinti, bet kol kas tai niekuo negaliu skustis.. Parasysiu dar veliau kaip sekasi
Atsakyti
Man tai Zeniac prausiklis nesausina, labai patinka, o vat kremukas tai sausina ir nuo jo odyta serpetoja
Atsakyti
Na, pasidalinsiu ir aš įspūdžiais smile.gif Jau 2 savaites naudoju Zeniac gelį ir Actipur kremuką. Tai oda akivaizdžiai nurimo, nebekyla spuogeliai nei užsikemša poros. Tik man džiovina odytę.. Nėra ji labai riebi, tik problematiška, ir daugiau kaktos srity. Tai pradėjau tik kaktą kremuku tepti, ir atskirus spuogelius, o visą kitą drėkinamuoju kremuku. Tai dabar viskas ok thumbup.gif Tikrai rezultatai matosi, ir greitai smile.gif
Atsakyti