Įkraunama...
Įkraunama...

Eveline

QUOTE(kleckis @ 2013 11 14, 15:47)


Tiesa, DontStop, kiek tu naudoji kremų,kad šitiek skirtingų serijų išbandžius?!  blink.gif  Aš vieną įpakavimą na gal kokį pusmetį ,kartais ir ilgiau,kol sutepu, o tu kas kelias savaites vis apie naują parašai!  doh.gif

Kelias savaites ir naudoju vieną įpakavimą, o vienu metu turiu ne daugiau kaip vieną tos pačios paskirties produktą ax.gif Kalbant apie anticeliulitinį serumą, tai kai turiu (nes naudoju nereguliariai, kursais, taip sakant), tepuosi 1-2 kartus dienoj ir gan didelį plotą: nuo kelių iki papų blush2.gif ir ties pažąstim dar (kur kaupiasi virš liemenėlės tokie riebalų "rulikai" doh.gif ), tai ir susinaudoja greitai, neužsistovi smile.gif
Atsakyti
kokį kremą rekomenduotumėt riebiai/mišriai veido odai nuo 30 metų? gal net geriau ne kremą,užtektų kokio serumo? g.gif bijau,kad nebūtų per riebus kremas,nes kiek teko anksčiau lenkiškos serijos Lirene, AA mišriai odai buvo per riebūs vis tiek...
Atsakyti
Ar jau išbandėt kas šį:
user posted image
Kažin ar veikia?
Atsakyti
Šiandien įsigijau 4u.gif
user posted image
Sudėtis: Aqua/water, Hyaluronic acid, Sodium Hyaluronate
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _elena_: 04 gruodžio 2013 - 16:13
QUOTE(_elena_ @ 2013 12 04, 16:59)
Šiandien įsigijau  4u.gif
[url=http://s164.photobucket.com/user/elissima/media/76Qnht30s1_zps476c6a5f.jpg.html]user posted image


Kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2013 12 05, 00:21)
Kokia kaina?


Apie 20 Lt, gruodzio men 30 proc visai Eveline produkcijai Martinose nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(_elena_ @ 2013 12 04, 16:59)
Šiandien įsigijau  4u.gif
user posted image
Sudėtis: Aqua/water, Hyaluronic acid, Sodium Hyaluronate


įdomu kokie atsiliepimai? nelabai įžiūriu, kokiai vietai ta priemonė? kam naudojate ir pan. ar patiko iš vis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 12 15, 02:27)
įdomu kokie atsiliepimai? nelabai įžiūriu, kokiai vietai ta priemonė? kam naudojate ir pan. ar patiko iš vis  biggrin.gif

Aš turiu atsiliepimą smile.gif
Pagal instrukciją šį gelį reikia tepti arba 1-3 kartus per savaitę, arba savaitę laiko kasdien. Pasirinkau antrą variantą. Tepiausi "problemines sritis": kaktą, paakius ir lūpų kampučius. Ryškiausią poveikį matau kampučiuose, raukšlės beveik išsilygino. Paakiuose vos įžiūrimas rezultatas. Kakta liko be pokyčių.
Gelis lengvai įsigeria, bet iškart traukia odą, būtina tuoj pat teptis kremu. Man net norėjosi kokio riebesnio, nei naudoju įprastai. Pagal aprašymą ant pakuotės serumas turėtų giliai drėkinti, bet man toks jausmas, kad sausina unsure.gif

Reziumuojant: aš jau atsižaidžiau, perleidžiu mamai blush2.gif Abstrakčiai "nuo raukšlių" man šiai dienai labiausiai patinka vienkartinės kaukės Domašnij kosmetolog, kurios veikia nors ir labai laikinai, bet tikrai stipriai. Eveline serumas kažin kokio dramatiško poveikio raukšlėms nepadarys 4u.gif
Atsakyti
dėkui, dontstop, truputį ne į temą - bet kokia būtent kaukė, kur perkat, kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2013 12 16, 00:55)
dėkui, dontstop, truputį ne į temą - bet kokia būtent kaukė, kur perkat, kokia kaina?

Turiu omeny kaukę Domašnij kosmetolog, Botokso efektas, perku Eurokose, kaina spie 5 lt (užsiperku per nuolaidas daugiau), čia mano atsiliepimas apie ją 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kur sia priemone butu galima rasti pajurio gale?
user posted image
Beje, niekaip nesuprantu kuom sios dvi priemones skiriasi? Gal yra isbandziusiu, kuri efektyvesne? Man daug aktualiau susitvarkyti su pilvuku, nei su sedmenimis ax.gif .
user posted image ar user posted image
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2014 03 05, 11:40)
Merginos, kur sia priemone butu galima rasti pajurio gale?

Beje, niekaip nesuprantu kuom sios dvi priemones skiriasi? Gal yra isbandziusiu, kuri efektyvesne? Man daug aktualiau susitvarkyti su pilvuku, nei su sedmenimis ax.gif .

Kai buvau Klaipedoje, tai pirkau kazkurioje is Martinu.

Jusu dvieju nurodytu priemoniu nebandziau. Man rodos pirma (raudona), skirta juosmeniui, pilvui ir slaunim; antra (violetine) - tik slaunim.
Gal dar atsiras mergaiciu, bandziusiu sias priemones, tai pasidalins patirtim. 4u.gif
Atsakyti