Įkraunama...
Įkraunama...

Eveline

Eveline žalias kūno kremas Eurokos dabar - du už vieno kainą, šiandien kaip tik pavasariui įsigijau atsargų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 03 05, 17:24)

Jusu dvieju nurodytu priemoniu nebandziau. Man rodos pirma (raudona), skirta juosmeniui, pilvui ir slaunim; antra (violetine) - tik slaunim.
Gal dar atsiras mergaiciu, bandziusiu sias priemones, tai pasidalins patirtim. 4u.gif

Atsiprasau, suklydau. ax.gif Kur raudonai paryskinau, tai bus sedmenim. 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Renata123 mirksiukas.gif . Vakar priemone nagams jau radau ir sedziu patenkinta uzsilakavus, laukiu kol sutvirtes nagai ir ims intensyviai augti biggrin.gif nail.gif. Dar isigijau anticeliuliti seruma ir pieneli makiazo valymui su hialurono rugstimi ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 03 05, 18:24)
Kai buvau Klaipedoje, tai pirkau kazkurioje is Martinu.

Jusu dvieju nurodytu priemoniu nebandziau. Man rodos pirma (raudona), skirta juosmeniui, pilvui ir slaunim; antra (violetine) - tik slaunim.
Gal dar atsiras mergaiciu, bandziusiu sias priemones, tai pasidalins patirtim. 4u.gif

Raudonas sildo (tikrai stipriai, kai kam gali nepatikti, nes degina oda - taip gerindamas kraujotaka), rozinis tokio pojucio neturi, del poveikio negaliu atsakyti, reiketu aktyviasias medziagas paziuret.
Atsakyti
QUOTE(Tiara1 @ 2014 03 06, 15:34)
Raudonas sildo (tikrai stipriai, kai kam gali nepatikti, nes degina oda - taip gerindamas kraujotaka), rozinis tokio pojucio neturi, del poveikio negaliu atsakyti, reiketu aktyviasias medziagas paziuret.

Dekui uz paaiskinima 4u.gif. Karta esu kazkoki isigijusi, kuris baisiai salde, tai net nzn kas blogiau doh.gif biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2014 03 06, 16:04)
Dekui uz paaiskinima 4u.gif. Karta esu kazkoki isigijusi, kuris baisiai salde, tai net nzn kas blogiau doh.gif  biggrin.gif .

Hehe, as irgi turejau smile.gif man irgi vienas labai stipriai salde, o anas raudonas labai stipriai silde. Nelabai galejau juos atskirai naudot, tik per kancias. Tai as sugalvojau juos abu rankoje sumaisyti ir tada teptis. Ir gaunasi toks viduriukas: nei per stipriai saldo, nei sildo. Pats tas smile.gif
Atsakyti
Subaigiau štai tokį Eveline paakių serumą nuo raukšlių

user posted image

Visumoje patiko, galbūt kada nors kartosiu. Tikrai matau anti age poveikį, raukšlės neišnyko, bet pasidarė mažiau pastebimos. Serumas gelio pavidalo, komfortiškas, nelipnus, greitai įsigeria. Užtepus galima praktiškai tuoj pat daryti makiažą, tepti šešėlius. Patogi pakuotė, gelis gerai dozuojasi, neteka, einant prie pabaigos nesunkiai išsispaudžia. Bekvapis. Drėkinimo man (sausai odai) sakyčiau, kad mažoka. Žiemą per šalčius labai jautėsi maitinimo trūkumas, norėjau papildomai nusipirkti dar kokį nors įprastą riebų paakių kremą, bet kažkaip taip ir nenusipirkau. Šis produktas labiau tinka vasarai arba derinyje su kitu kremu ( t y tepant šį serumą po kokiu nors kitu kremu). Sudėtis gera, daug drėkiklių. Parsiduoda Martinoje, kainos tikrai nepamenu, bet manau iki 10 lt. Lyginant su kitais Eveline paakių kremais, sakyčiau, kad labiau man patiko toks (serija su kakava):

user posted image 4u.gif

Bet deja jo jau nebegamina sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 08 kovo 2014 - 19:35
user posted image
akcijinė naujiena Martinoje papilkėjusiai odai,yra ir jautriai,raustančiai(prekyboje šio nepastebėjau)
user posted image
jei kas išbandysite,būtų įdomu atsiliepimai.
Atsakyti
atejau pagirti eveline lainerio akims,nu netiekejau kad buna dar pigiu geru dalyku,nors nera jis jau toks pigus apie 10 lt
http://www.myparfume...-make-up-liner/
dedu nuotrauka is interneto nes mano toks nuo pirstu susitrines kad nebesimato pavadinimo biggrin.gif naudojamas bus dar,rekomenduoju mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2013 11 07, 09:22)
Nepatiko akių pieštukas
user posted image

Bandžiau violetinį - sausas, kietas, prastai brėžia, reikia stipriai spausti, norint išgauti ryškesnę liniją ...

turiu taipat ruda doh.gif niekam tikes,atidaviau mamai
Atsakyti
O man jis kaip tik labai patinka biggrin.gif Plonai linija nusibrėžia, patinka, kad išsisuka ir minkštas, lengvai prasisklaido su kempinėle biggrin.gif

Na ir kad jau parašiau pridėsiu dar keletą atsiliepimų smile.gif

Eveline serumas blakstienoms - manau, kad tikrai davė rezultatą, aš jį naudoju prieš naktį ant blakstienų. Šiaip tiesiog nusipirkau, net nežinau kam, bet po kokių 3sav apžiūrinėjau blakstienos rodos pailgėjusios.

Eveline nagų lakai - mėgstami, labiausiai patinkantys holografic shine - gerai laikosi, įdomiai atrodo ir per daug nekrenta į akis, bet atrodo gerai. Taip pat mėgstu mini max - labai ilgai laikosi. Šiaip tiek vieną, tiek kitą keičiu tada, kai nagai nuauga ir jau reikia perlakuot arba kai spalva atsibosta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simumu: 12 kovo 2014 - 08:40
QUOTE(Tiara1 @ 2014 03 06, 14:34)
Raudonas sildo (tikrai stipriai, kai kam gali nepatikti, nes degina oda - taip gerindamas kraujotaka), rozinis tokio pojucio neturi, del poveikio negaliu atsakyti, reiketu aktyviasias medziagas paziuret.

nusipirkau raudona, pirmus pora kartu kai tepiau net nejauciau kad sildo, o siandiena tai vos vos kai kur jutau g.gif ir tai tik ant vienos kojos truputi ir pilvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 03 11, 00:35)
user posted image
akcijinė naujiena Martinoje papilkėjusiai odai,yra ir jautriai,raustančiai(prekyboje šio nepastebėjau)
jei kas išbandysite,būtų įdomu atsiliepimai.

Nusipirkau praeitą savaitę, esu šviesiaodė, tai man spalva netinka, jinai ir per tamsi ir per geltona. Vieną kartą išbandžiau ir manau daugiau nenaudosiu. Tepasi gerai, jokio nemalonaus kvapo irgi neturi
Atsakyti