Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

Uf šinadien išbandžiau energetini-itampas nuimanti masažą.
Jo idėja, kad žmogaus kūne kaupias labai daug įtampų ir jos niekur nedingsta.
Tad kvepuojant jos sukeliamos, o masazuotojas savo judesiais po truputi jas ishklaido. Uf... daabr net ausys uzkaite nuo atsipalaidavimo ir tai visishkai kazkas naujo.
Nzn net ka sakyti, tiesiai ish masazistes ranku 4u.gif
Noretusi daugiau taip padirbeti thumbup.gif
Atsakyti
kaip darote mazažus? gal pasidalinsit patirtimi? arba žinote internetinių psl kur su aprašymais ir paveiksliukais parodyta? ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Man tai irgi aktuali tema. Vasarą bandžiau kažkiek domėtis, nelabai radau naudingos info unsure.gif
Atsakyti
o knygų būtų kur mokoma atilikti masažą? smile.gif
Atsakyti
Reguliariai darausi vakuminį-anticeliulitinį. Pradžioje tikrai skauda, bet paskui nieko nebejauti.Prie visko priprantama.Celiulitas nyksta, apimtys mažėja (ne per daugiausiai, bet jaučiasi tikrai).Ko daugiau bereikia....
Atsakyti
arteja kaledos smile.gif noriu savo draugui padovanoti masazus smile.gif gal kas zino kur atliekami, kokiame salone masazai vyrams , ne erotiniai lotuliukas.gif kad butu kaune, kokios kainos... gal kas zino ka... pagelbekit.. aciu
Atsakyti
Kaip gerai, kad masazu tema atsirado, nes pavargau beieskodama biggrin.gif

Mane domina masazai Vilniuje, gal pasidalinkim patirtimi ir duokim rekomendacijas?
Atsakyti
O mane domina siauliuose ax.gif
pati sau pasidaryciau svente-pavaiksciociau i masaziukus,nes nugaros skausmas kamuoja jau senokai doh.gif
Atsakyti
Ir man labai reikėtų, ieškau Vilniuje. Parekomenduokit HELP. Salonuose kainos kandžiojasi, gerai būtų asmeniškai susitarti 4u.gif
Atsakyti
O mane domina Klaipedoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Kolkas tik ieskanciuju sarasiukas susidare.... 4u.gif

Tiesa pasakius ir man ne pro sal butu Siauliuose but iskociotai... biggrin.gif
Zinau drauge anticeliulitini masaza darydavosi, tai gal ji ir paprasta gera masaza daro. Jei suzinosiu, galesiu imest kontaktus.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai čia mačiau šeštadienio rytą (per BTV), tai kažkaip apie vyrišką kosmetiką pasakojo. Neesu tikra, bet manau, kad jie dar ir masažus daro .
SPA čia Vilnius

Sugihara kažkaip brangoka, Vilnius

Northway Vilnius

Kaune viena pažįstama eina čia

Aišku, geriausia turt paprastą masažistę, kuri neima labai daug ax.gif
Atsakyti