Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

QUOTE(barda @ 2012 12 05, 08:06)
Kažkaip tikrai keista... Na, mano vyras irgi sako kad jam nieko nereikia, bet tai čia dėl to, kad pats nežino ką sugalvoti. O aš žinau ko jam reikia, na bent jau jis manau apsidžiaugs dovana, nes jis labai kambarines gėles myli tai aš jam nupirkau knygą apie kambarinius augalus, manau jam patiks, nes vis internete skaito apie kokį naują augalą kur mūsų namuose atsiranda smile.gif
O jūsų atveju nupirkčiau kokią valgomą dovanėlę ir žiemišką smulkmeną (kojinės/šalikas/megztinis/pirštinės...)
Tik man klausimas, kad jeigu jau pats taip galvoja kad jam nieko nereikia, kažin, ar ir jums nieko padovanoti nežada? g.gif Tada jau būtų nekas, aišku, ne dovanose esmė, bet dėmesio parodymas maža dovanėle dar niekam nepakenkė smile.gif

aham..keisto.
o as norwejau megstini-koki berodyciau- netinka.
saliko- nenesioja...
pirstiniu nenesioja
kojines- nupirksiu juodas...
nzn..jis gal ir nupirks kazka..pernai gavau kvepalu....ir gimtadieniui kvepalu. tikiuosi siemet ne kvepalai smile.gif
tai vat..nenoriu buti ozka- ir taip nieko nedovanoti is to pykcio...
eh....gal sakau ta buteli koki (nes saldumynu nevalgo).....ir kojines...
eh...sad.gif o taip noreciau megstini koki nupirkti- nes su tuo paciu vaiksto metus. Ir sako- man jis patinka!!!! doh.gif verysad.gif unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 05, 10:40)
Siūlau, vis dėl to tarp tų laikraščių kažką paslėpti. Tegu pradžiai pasinervina. O happy endas visoms pasakoms privalomas  mirksiukas.gif

paslepsiu kojines gal tada biggrin.gif
nu negaliu....kaip mane pyktis apemes...bet tikrai nelysiu i s....rdi....
nenori-nereikia- uztai kazka reikia tokios..kad TIKRAI tiks...
viskis ar brendis...nepamaisys gal..
aisku laabai brangaus nepirksiu- nes vvel sakys, kam toki brangu, jei galima ir pigesni, ir lygiai taip pat 'bjauriai skanu' smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 11:37)
aham..keisto.
o as norwejau megstini-koki berodyciau- netinka.
saliko- nenesioja...
pirstiniu nenesioja
kojines- nupirksiu juodas...
nzn..jis gal ir nupirks kazka..pernai gavau kvepalu....ir gimtadieniui kvepalu. tikiuosi siemet ne kvepalai smile.gif
tai vat..nenoriu buti ozka- ir taip nieko nedovanoti is to pykcio...
eh....gal sakau ta buteli koki (nes saldumynu nevalgo).....ir kojines...
eh...sad.gif o taip noreciau megstini koki nupirkti- nes su tuo paciu vaiksto metus. Ir sako- man jis patinka!!!!  doh.gif  verysad.gif  unsure.gif
Papildyta:

paslepsiu kojines gal tada biggrin.gif
nu negaliu....kaip mane pyktis apemes...bet tikrai nelysiu i s....rdi....
nenori-nereikia- uztai kazka reikia tokios..kad TIKRAI tiks...
viskis ar brendis...nepamaisys gal..
aisku laabai brangaus nepirksiu- nes vvel sakys, kam toki brangu, jei galima ir pigesni, ir lygiai taip pat 'bjauriai skanu' smile.gif doh.gif

Bet tai jis gal koks nuoboda? g.gif
Reik kažkaip jį išjudint, o tai visai apkerpės paskui.
ph34r.gif
Atsakyti
truputi toks...
nu as jaunesne uz ji 11 metu...
bet jam 37 bus, tai kiti vyrai kaip tik linksmi.
na jis toks...'praktiskas', kazkoks...
aiskun seimoj, rupinasi ir tttt.Bet kaip sakote- nuobodokas...
tai nzn net...
gal kuri irgi toki turit 'saldainuka'? kaip elgiates? kaip tvarkotes su tom dovanelem...?
Atsakyti
As planuoju pirkti kupona nugaros masazams, tik dar neissirinkau salono. Tokiems zmonems, kuriems, Nieko nereikia, vistiek reikia Sveikatos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 13:37)
aham..keisto.
o as norwejau megstini-koki berodyciau- netinka.
saliko- nenesioja...
pirstiniu nenesioja
kojines- nupirksiu juodas...
nzn..jis gal ir nupirks kazka..pernai gavau kvepalu....ir gimtadieniui kvepalu. tikiuosi siemet ne kvepalai smile.gif
tai vat..nenoriu buti ozka- ir taip nieko nedovanoti is to pykcio...
eh....gal sakau ta buteli koki (nes saldumynu nevalgo).....ir kojines...
eh...sad.gif o taip noreciau megstini koki nupirkti- nes su tuo paciu vaiksto metus. Ir sako- man jis patinka!!!!  doh.gif  verysad.gif  unsure.gif
Papildyta:

paslepsiu kojines gal tada biggrin.gif
nu negaliu....kaip mane pyktis apemes...bet tikrai nelysiu i s....rdi....
nenori-nereikia- uztai kazka reikia tokios..kad TIKRAI tiks...
viskis ar brendis...nepamaisys gal..
aisku laabai brangaus nepirksiu- nes vvel sakys, kam toki brangu, jei galima ir pigesni, ir lygiai taip pat 'bjauriai skanu' smile.gif doh.gif


na man panasiai, ne visai taip, bet..
maniskiui 38, man 25. Tik gerai, kad jis turi pomegiu, megsta grazius rubus ir t.t. BET...jis negaili jiems pinigu ir nusiperka sau ko tik nori (kartais ne pagal galimybes). Tiek rubus, tiek sporto inventoriu, na viska...net uzrasu knygutes. O jei nuperki jam, tai kad itiksi...mazai sansu doh.gif Galbut cia ir mano beda, kad gerai iki siol nepazistu biggrin.gif biggrin.gif

Tai siemet galvojau chalata, bet pasirodo jis mano, kad jo nesiojamas dar puikus ir tai tikrai ne pirmo svarbumo daiktas...visokie laikrodziai pinigines atkrenta.
tai meginsiu knyga apie jurininka, nes jis megsta juras, buriavima. Tada sove tokia idee fixe, bet jai reikia pasiryzti...gaublys biggrin.gif na jo svajone tureti azuolini darbo stala dideli ir t.t. Tai ant jo antikinis gaublys tiktu... ax.gif tik kolkas tas stalas ne azuolinis biggrin.gif
Dar svarsciau barzdaskute, nes kazkada galvojo, kad reiketu..bet nusipikrs pats kai reikes, pagal tai ,kokia jam atrodo gera.. tai va suku galva irgi doh.gif
Atsakyti
seemle tavo situacija sunki smile.gif kaip suprantu nesat vede...ple sunku tada doh.gif
Mano vyras ir graziu rubu megejas, nesvarbu kaina, bet svarbu kaip jis atrodo ir ar jam patinka wink.gif taip su visais daigtais smile.gif
Tai as jam dazniausiai dovanoju ispudzio dovanas smile.gif
Atsakyti

QUOTE(seemle @ 2012 12 05, 14:17)
na man panasiai, ne visai taip, bet..
maniskiui 38, man 25. Tik gerai, kad jis turi pomegiu, megsta grazius rubus ir t.t. BET...jis negaili jiems pinigu ir nusiperka sau ko tik nori (kartais ne pagal galimybes). Tiek rubus, tiek sporto inventoriu, na viska...net uzrasu knygutes. O jei nuperki jam, tai kad itiksi...mazai sansu doh.gif  Galbut cia ir mano beda, kad gerai iki siol nepazistu biggrin.gif biggrin.gif

Tai siemet galvojau chalata, bet pasirodo jis mano, kad jo nesiojamas dar puikus ir tai tikrai ne pirmo svarbumo daiktas...visokie laikrodziai pinigines atkrenta.
tai meginsiu knyga apie jurininka, nes jis megsta juras, buriavima. Tada sove tokia idee fixe, bet jai reikia pasiryzti...gaublys biggrin.gif na jo svajone tureti azuolini darbo stala dideli ir t.t. Tai ant jo antikinis gaublys tiktu... ax.gif  tik kolkas tas stalas ne azuolinis biggrin.gif
Dar svarsciau barzdaskute, nes kazkada galvojo, kad reiketu..bet nusipikrs pats kai reikes, pagal tai ,kokia jam atrodo gera.. tai va suku galva irgi doh.gif

na va...atsipuciau- kad ne as viena tokia...
hobis- nezinau, kad kazkokiu ipatingu jis neturi. Ir jis megsta viskas issirinkti PATS, ot oziaragis...negaliu..
jis irgi megsta- bet irgi renkasi pats.
vienu zodziu...arba butelis viskio ar brendzio su juodom kojinem, arba tuscia deze...nzn...
bet pyktis nenoriu, man ir taip liudna tos sventes be artimuju....
o dovanos man patinka- ir pati noriu gauti, ir dovanoti. uztai vaikui kiek jau pripirkau....
dar suniui reikia nupirkti.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 02:09)
gal kuri irgi toki turit 'saldainuka'? kaip elgiates? kaip tvarkotes su tom dovanelem...?

Aš tokį turiu bigsmile.gif jam niekad nieko nereikia, o jei ką jam nuperku ar padovanoju - neįtinku. Kažkada įsižeidus pasakiau, kad daugiau nieko ir nebepirksiu - tai akivaizdžiai susierzino. Dabar nekvaršinu sau galvos - jei manau/matau, kad jam reikia kažkokio daikto - megstinio, maikės, šaliko ar pan. - nuperko koks man patinka ir padovanoju. scenarijus visad (na kokius 99 proc ) būna tas pats - iš pradžių raukosi, tada padeda į spintą (arba pakabina), tada kelias savaites "jaukinasi", po kiek laiko žiūriu - jau ir nešioja, jau ir gerai, jau ir tinka... thumbup.gif svarbiausia - aš sau galvos nesuku... nes kaskart einant į svečious girdėti - "kad mano šitas megstukas jau kaip ir nunešiotas... " nervai nebelaiko doh.gif

kartą savo ex (kuriam irgi nieko nereikėjo) su valentinke (atrodo) esu padovanojusi - šilkinius naktinius marškinius... sau wub.gif gi tai jam malionu mane su jais matyti wub.gif tai irgi variantas, kai renki dovaną žmogui, kuriam nieko nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo draugė_lija: 05 gruodžio 2012 - 14:31
na va.kokia Jus saunuole. matyt protingesne uz mane,kaip sakoma..
nes butent - kai reikia kur nors eiti- ta pati apranga ir nutrintas mylimas megstinis.
na pernai dovanojau megstini- tai nenesioja jis jo. Uztai ir galvoju- kad nenesios ir sekancio.
Tad nzn...nznznznznz...
Dar sausio pradzioje jo gimtadienis...!!!! tai sakiau padovanosiu atviruka, nupiesiu kelnes ir pasakysiu- dabar issirink kelnias,juodas, ir as sumokesiu. Ir viskas...kazkaip reikes priversti,. doh.gif
O del kaledu...kazkaip numushe man ta upa...taip noretusi ikasti ir tuscia deze padovanoti. Bet zinau- kad turbut bus tai kvaila....nes susigadinsiu Kaledu nuotaika pati sau...
verysad.gif
Atsakyti
mammy1 nepykit bet man keista kad vyras nevertina ka jsu padovanojat smile.gif mano jai ir nepatinka, bet nenoredamas manes izeisti nors apsimeta kad ,,visai nieko" lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tai visada pasako aciu, tipo viskas ok, bet as matau smile.gif)))
Atsakyti
Arba dar sugalvojau - padovanokit jam kokią dovaną, kuria ir jūs pati galėsit naudotis bigsmile.gif pvz kavos aparatas, ar kitas buitinis prietaisas lotuliukas.gif
Atsakyti