Įkraunama...
Įkraunama...

Ką padovanot, kai "niekam nieko nereikia"?

QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 14:09)
gal kuri irgi toki turit 'saldainuka'? kaip elgiates? kaip tvarkotes su tom dovanelem...?


Na, maniškis irgi sako, kad nereikia, bet ne todėl, kad nenori kažko gauti, o todėl, kad žino finansines galimybes. Ir kad kažko tikrai reikalingo ir vertingo nenupirksiu, o kojinių ir taip nusiperka biggrin.gif O kada perku už didesnę sumą jam - jaučiasi kažkaip nepatogiai. Na, tarsi nevertas būtų geresnių dalykų doh.gif
Iš kitos pusės, man jis irgi sunkiai įtinka. Pvz.: šimtą kartų girdėjo, kad netoleruoju auskarų su tokiais kabliukais. (Man jie - kaip žvejybiniai kabliukai doh.gif Bet tai tik mano subjektyvi nuomonė) Tik prie ausies nešioju. Nu, šimtą kart tikrai girdėjo. Ir ką... Gaunu būtent tokius ia dar auksinius doh.gif Vos neapsiverkiau - daiktas, matau, brangus, o man nu visai ne prie širdies verysad.gif Nu tiesiog - kardinaliai priešingas daiktas doh.gif Ir žmogaus nenoriu įskaudint, ir nešiot negaliu. Va taip ir su vyrais gali būti. Jei mato, kad nepataikom į jų svajonių dešimtuką, tai ir sako, kad geriau jau nieko...
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 12 05, 15:26)
Arba dar sugalvojau - padovanokit jam kokią dovaną, kuria ir jūs pati galėsit naudotis  bigsmile.gif pvz kavos aparatas, ar kitas buitinis prietaisas  lotuliukas.gif

hm..galvojau, bet lyg nieko nereikia is tokiu dalyku...(gaila)....
Atsakyti
tai jus ir pasakykit ko konkreciai norit smile.gif tiesiai sviesiai kai paklausia ka dovanu dovanot smile.gif ir tiksliai apibudinkit biggrin.gif kitaip cia galima greiciau ir paciai nusipirkti
irnesakyk.gif
Atsakyti
tai ka man dovanoja- man gerai,
o kas negerai- nusperku pati smile.gif)))
na...kazkaip, ziuresiu. Turbut man svenciu liudnumas uzejas ir jautrumas. nu bet ,kad nepirksiu kazko laabai tai tikrai, As pikta- arba butelis, arba tuscia deze.... schmoll.gif g.gif

kaip saket- valgoma arba geriama smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 14:51)
tai ka man dovanoja- man gerai,
o kas negerai- nusperku pati smile.gif)))
na...kazkaip, ziuresiu. Turbut man svenciu liudnumas uzejas ir jautrumas. nu bet ,kad nepirksiu kazko laabai tai tikrai, As pikta- arba butelis, arba tuscia deze.... schmoll.gif  g.gif

kaip saket- valgoma arba geriama smile.gif)

Nupirk geriau buteli smile.gif tusscia deze nelabai grazu smile.gif kam rodyti zmogui savo pukti tokiom idejom smile.gif geriau pasakyk kaip jautiesi siuo klausimu smile.gif gal kitoks poziuris atsiras is jo puses smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 05, 16:38)
tai jus ir pasakykit ko konkreciai norit smile.gif tiesiai sviesiai kai paklausia ka dovanu dovanot smile.gif ir tiksliai apibudinkit  biggrin.gif  kitaip cia galima greiciau ir paciai nusipirkti 
irnesakyk.gif


Tai iš po tų auskarų taip ir darau biggrin.gif
Ir dar pasakau, kurioj pardėj
Kita bėda - šiemet visai nieko nenoriu doh.gif lotuliukas.gif
Bent jau materialaus
Atsakyti
vat man ir siemet atrodo nieko nereikia biggrin.gif paliksiu vyrui svarstyt paciam smile.gif kadangi tik pora kart buvo nepataikes , tai atleisiu jai si kart nepataikys biggrin.gif buvau uzsiminusi kad plancetinio noriu arba gero fotiko lotuliukas.gif bet jo tik akys padidejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 05, 15:43)
mammy1 nepykit bet man keista kad vyras nevertina ka jsu padovanojat smile.gif  mano jai ir nepatinka, bet nenoredamas manes izeisti nors apsimeta kad ,,visai nieko"  lotuliukas.gif

O aš kitokios nuomonės. Pavyzdys iš praktikos:
Kažkada anksčiau pirkau ir megztinių, ir kelnių, bet nors ir apsimesdavo, kad patinka, liuks, bet nenešiodavo iš kart. Tik kai pribręsdavo. Ir aš supratau - jam pačiam patinka pirkti rūbus ir rūbai jam nėra svarbiausi. Tad dovanai tikrai netinka. Jam reikia kažko kitko. Tad niekada jam po to ir nedovanojau rūbų. Perku šiaip sau (bet retai smile.gif ). Štai šiandien odines pirštines su kailiuku įteikiau, nes savasias pametė ir vaikščiojo be jų doh.gif Labai apsidžiaugė, tikrai. Būčiau per Kalėdas padovanojus, nu pašokinėtų nenuoširdžiai ir tiek.
Ar jums patiktų, jeigu vyras jums pirktų kelnes, megztukus ir pan. Ir nereikia pykti, kieno vyrai neapsimetinėja.
Štai mano mama mėgsta man pirkti drabužius iki šiol lotuliukas.gif Dėl to ir tenka kas kelerius metus atiduoti kam nors po 6 maišus nepatinkančių nenešiojamų rūbų. Rūbus perkuosi sau pati, o mane lepinkite kitkuo biggrin.gif O čia pagal norus ir pomėgius...
Atsakyti
biggrin.gif as niekur ant nieko nepykstu biggrin.gif Jūros Deivė tik pasakau kas mano varpineje dedasi ir tiek smile.gif nei teisiu nei smerkiu smile.gif
Tiesa per praitas Kaledas jis man padovanoji pukini palta tai tikrai patiko thumbup.gif bet mes rubu niekada nesidovanojam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 05, 16:38)
tai jus ir pasakykit ko konkreciai norit smile.gif tiesiai sviesiai kai paklausia ka dovanu dovanot smile.gif ir tiksliai apibudinkit  biggrin.gif  kitaip cia galima greiciau ir paciai nusipirkti 
irnesakyk.gif

Kaip pirštu į akį. Prieš kelerius metus norėjau paauksuoto laikrodžio, tai rodžiau saviškiui žurnale, kad toks patinka, toks ne, todėl kad... Ir gavau tai, ko norėjau, net daugiau nei tikėjausi. O praėjusiais metams nepasakiau, ko noriu, gavau kvepalų Dior Addiction. Aaaa..., daugiau neprašysiu nustebinti. Reikia bent sritį nurodyti, ko dairytis biggrin.gif
Atsakyti
as tai esu pasakiusi nenoriu jokiu kvepalu jokiu masazu biggrin.gif ir cekiai nelabai patinka, bet kartais labai pravercia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ataka26 @ 2012 12 05, 17:56)
biggrin.gif  as niekur ant nieko nepykstu  biggrin.gif Jūros Deivė tik pasakau kas mano varpineje dedasi ir tiek smile.gif nei teisiu nei smerkiu smile.gif
Tiesa per praitas Kaledas jis man padovanoji pukini palta tai tikrai patiko  thumbup.gif  bet mes rubu niekada nesidovanojam smile.gif

Ne ne, aš supratau ir nekonkrečiai Jums taikiau, o situacijai.
Štai pati visada noriu, kad maniškis šokinėtų iš džiaugsmo, o jeigu pašoka ne taip aukštai, kremtuosi...
Ir išvis, jokia gėda paklausti, ko reikia. Maniškiui irgi toli gražu ne visada kažko reikia. Bet tada sakau, kaip prieš praėjusias kalėdas:"Atsimeni, norėjai baro gaublio, einam pažiūrėkim, tai bus tavo kalėdinė dovana". Tai tikrai buvo ne iš jo iniciatyva važiuoti žiūrėti, bet suprojektavau maršrutą, kad nuvažiuotume pakeliui be prievartos. Ir kai pamatė tą gaublį, kurio norėjo, realybėje, vėl akytės sužibsėjo ir pats įnešė dovaną namo. Ir net antrame namo aukšte pasiūlė paslėpti iki Kalėdų, o per Kalėdas padėti dėžę po egle... biggrin.gif
Bet šiemet neklausiau, ko norėtų. Sakė, kad aš parašyčiau laišką kalėdų seniui ir jis tuo pačiu parašytų.. Bet dovana nupirkta, stovi didelėje dėžėje darbe biggrin.gif Supakuosiu ir prieš Kalėdas pati parvešiu namo. Bet reiktų išsiaiškinti, kokie vyro norai, gal kaip nors priartinčiau prie paruoštos dovanos lotuliukas.gif
Matot, pati nesuseku savo minčių sekos. Va tokios mes, Moterys, darome taip, antraip, trečiaip... blush2.gif
Atsakyti