Įkraunama...
Įkraunama...

Namų bendrijos

QUOTE(Medinis @ 2009 05 31, 13:57)
Todėl, kad jūs nesugebate jo išlaikyti. Nereikia šaukti. Nuo to pinigų nepadaugės.

Mano namas taip pat renovuojamas. Ir man iki lemputės, jei kažkas nesugeba už tai susimokėti.

Aš butą išlaikau ir skolų neturiu ir neturėjau, jei norite žinoti.
Prisimink, kad tavo lemputė kažkada suduž ir tu gali negalėsi susimokėti....
Atsakyti
QUOTE(viktner @ 2009 05 31, 13:07)
Aš butą išlaikau ir skolų neturiu ir neturėjau, jei norite žinoti.
Prisimink, kad tavo lemputė kažkada suduž ir tu gali negalėsi susimokėti....

Šaunu, kad neturite. Prasidėjus renovacijai turėsite.
Jei ateis laikas, kai aš negalėsiu susimokėti, tai nekaltinsiu dėl to kitų. Gyventi pagal išgales - nieko daugiau.
Atsakyti
medinuk,neerzink tos moteriskes.as ja pilnai suprantu,renovuoti nenori daugiau kaip puse lietuvos,kurie nori tai vienetai.be to renovuotu nuo a iki z tai suprantu,o dabar tik sienas sildo,okur vamzdynai ir visa kita,o kokios babkes.galima butu ir kondicionieriu pastatyti,butu pigiau ir silta kai nori.
Atsakyti
Kas galit naujesne patirtim pasidalinti. Mūsų namas kaip ir ruošias renovacijai. Jau turim investicinį projektą. Sąlygos lyg ir neblogos mokėt už remiamus darbus reiks 15 procentų. Tik šiek tiek neaišku dėl kolektorinės sistemos. Jaučiu, kad bute vėl reiks iš naujo daryt remontą g.gif Gal kas darėt kolektorinę šildymo sistemą ir kiek kainuoja 2 kambarių butui, nes bute atliekami darbai 100 procentų mokėt patiems. Norisi žinot nors orientacinę kainą ax.gif
Atsakyti
sveiki,

turiu klausima, o kaip yra renovuojant su tais kurie jau turi susideje langus, pasikeite radiatorius? kaip suprantu bendras namo islaidas dalina pagal kvadratura visiems butams, o buto islaidas (pvz. langai, radiatoriai) sumuoja konkreciam butui. taip? teisingai mastau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke @ 2010 02 04, 23:56)
sveiki,

turiu klausima, o kaip yra renovuojant su tais kurie jau turi susideje langus, pasikeite radiatorius? kaip suprantu bendras namo islaidas dalina pagal kvadratura visiems butams, o buto islaidas (pvz. langai, radiatoriai) sumuoja konkreciam butui. taip? teisingai mastau?  rolleyes.gif

Pas mus tai numatyta tik keisti tuos senus (medinius) langus, kas keičiasi tas ir moka.O jei radiatoriai bus tokie patys, kai visam keičiamam namui, kam juos keisti.Pas mus bendrijoje šitaip.O bendras namo išlaidas dalino pagal buto kvadratūra.
Oi, tik pas mus ta renovacija AFERIZMAS, mes neišbrendam iš teismų.Jei butų viskas sąžininga tai aš visada UŽ.
Atsakyti
Gal galima daugiau sužinot kas ką apgaudinėja. Ar čia iš meistrų pusės?
pas mus jau irgi pradeda kalbėt apie renovacija, tai įdomu kaip kas
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2010 02 05, 15:07)
Gal galima daugiau sužinot kas ką apgaudinėja. Ar čia iš meistrų pusės?
pas mus jau irgi pradeda kalbėt apie renovacija, tai įdomu kaip kas

Meistrai doh.gif Gruodžio mėn. pradžioje pradėjo stogo šiltinimo darbus, ar tai ne Aferizmas ir pinigų plovimas.dabar dar nori kad bendrija sumokėtų už nuomojamus pastolius.
Atsakyti
QUOTE(egluona @ 2009 02 10, 12:31)
Musu namas siemet renovuotas, nors buvau labai skeptiska del sio projekto,dabar matau pliusu, vienas - kad namas graziau atrodo, o pagrindinis, kad va uz praejusi menesi mokejom uz triju kambariu sildyma 185 Lt, o vaiksciojom trumporm rankovem. Na, jei kas domina klauskit, buitiskai papasakosiu  4u.gif



Norėjau tavęs pasiteirauti,o kiek už paskolą dar mokat prie tų 185 Lt? g.gif
Atsakyti
Jei musu namas ne bendrija, priklauso adminitruojanciai imonei, kur kreiptis norint kad namas butu renovuojamas. Nuo ko visas procesas prasideda?
Atsakyti
QUOTE(krantasss @ 2010 02 18, 10:26)
Jei musu namas ne bendrija, priklauso adminitruojanciai imonei, kur kreiptis norint kad namas butu renovuojamas. Nuo ko visas procesas prasideda?

kreiptis i administruojancia imone, bet bent jau mes kiek susidureme, tai jie negali net preliminariu kainu pasakyt, siulo projekta dayrt, o tai jau remiasi i pinigus. zodziu sunkiau su jais truputi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bucke @ 2010 02 18, 22:15)
kreiptis i administruojancia imone, bet bent jau mes kiek susidureme, tai jie negali net preliminariu kainu pasakyt, siulo projekta dayrt, o tai jau remiasi i pinigus. zodziu sunkiau su jais truputi smile.gif


O tai kas eina apklausineti gyventojus, nes jei man tik vienai reikia to srenovacijos.......?
Atsakyti