Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidžiame virtuvę su Glacee

QUOTE(Glacee @ 2006 11 08, 12:46)
Šitas drebučių tortas buvo gamintas pagal tą principą user posted imageuser posted image

wub.gif kaip gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_Tania @ 2006 11 08, 14:40)
wub.gif kaip gražiai atrodo thumbup.gif


drinks_cheers.gif tikrai grazu. o man idomu is ko ten tos baltos gelytes padarytos g.gif is obuolio unsure.gif ar cia kokie pirktinai papuosimai g.gif ir kas ten tie geltoni skrituliukai sonuose g.gif i taip ziuriu, i anaip. i slyvas nepanasu. gal sakau kokie kinkanai g.gif
Atsakyti
Panos, a pasiūtot. Aš jau ir taip pilnėti pradėjau, tai daba iš virtuvės neišlysiu (šeimos džiaugsmui doh.gif )
Atsakyti
tiesa, as uzsimaisiau medaus torto tesla... anksciau tokia tesla darydavau "na vodianoj bane", tai gleese variantas nepalyginamai greitesnis. kadangi neturejau cedros, tai ikrapinau pora lasu citrinu skonio konditeriniu kvepalu... siaip tesla lyg ir normali gavos, tik man vienas itarimas toks iskilo, ar ji nesustings man i akmeni, nes pastebejau, kad medaus-cukraus mase, ausdama eme kietet kaip karamele unsure.gif gleese, ar cia tep turi but, ar cia as medu su cukrum perkaitinau g.gif
nu va ir dar mastau ar laikyt ta tesla para saldytuve, kaip parasyta recepturoj, ar nusizengt i kept sian vakare unsure.gif a to ryt nelabai turesiu laiko terliotis schmoll.gif
Atsakyti
kodel nuotrauku nerodo 1puslapi?
Atsakyti
buzhiukas
Ačiū smile.gif sėkmės kitą kartą darant tokio tipo žėlę smile.gif

Čalykušu
4u.gif bigsmile.gif

Mama_Tania
Ačiū smile.gif

lanaa
labai gerai atspėjai - gėlytės iš obuolio, o skrituliukai - kinkanai smile.gif O kaip ten dabar tešla gyvena? Šiaip ji turi kiek sukietėti, pasidaryti tąsi. Bet nesuakmenėti.... Gal netyčia paragavai medaus-cukraus masę? Karamėlės nesijautė?

gytenis
QUOTE
kodel nuotrauku nerodo 1puslapi?

Aš jas matau. Pabandyk dešiniuoju pėlės klavišu paspausti ant kvadratėlio su kryžiuku ir pasirinkti "Show picture". Turėtų padėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 08 lapkričio 2006 - 18:09
QUOTE(Glacee @ 2006 11 08, 19:04)
lanaa
labai gerai atspėjai - gėlytės iš obuolio, o skrituliukai - kinkanai smile.gif O kaip ten dabar tešla gyvena? Šiaip ji turi kiek sukietėti, pasidaryti tąsi. Bet nesuakmenėti.... Gal netyčia paragavai medaus-cukraus masę? Karamėlės nesijautė?



tesla atrodo gyvena neblogai. patikrinau, tai visgi i akmeni nepavirto, atrodo elastinga, bet ne tysalas. ryt ziuresim kas ten gausis. bet manau, kad viskas turetu but gerai rolleyes.gif
o paragavau, tai aisku dar karstoka ta medaus-cukraus mase... skonis tai nepasakyciau, kad grynai karameles, nes medus priduoda specifini skoni. bet siek tiek karamele primine. o siaip tai nesitikejau, kad nuo sodos, ta mase taip fainai paruduos smile.gif

klausyk, o kaip tu tas gelytes is obuolio ispjaustei. peiliuku ar kokia mini formele ispaudei g.gif ir koks ten ju diametras ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lanaa: 08 lapkričio 2006 - 18:32
Vegeratiškas čili su lęšiais ir nutu

250 g lęšių
200 g konservuoto arba užmerkto nakčiai nuto
2 skardines po 400 g nuluptų pomidorų savo sultyse
1 vidutinio dydžio svogūnas
10 cm ilgio poro gabaliukas
3 skiltelės česnako
1 paprika
2 stiklines vandens arba daržovių nuoviro
1 nubrauktas šaukštelis čili
1 nubrauktas šaukštelis druskos
po šaukštelį džiovintų oregano, mairūno, baziliko
1 valg. šaukštas cukraus
šaukštas aliejaus daržovių kepimui

Svogūną ir papriką supjaustyti kubeliais, porą supjaustyti plonais griežinėliais, susmulkinti česnaką. Daržoves lengvai apkepinti. Pomidorus susmulkinti. Į puodą (jeigu kepinote ne puode) sudėti apkepintas daržoves, supilti pomidorus su sultymis, vandenį arba daržovių nuovirą, sudėti lęšius, nutą, supilti cukrų. Troškinti apie valandą, suberti prieskonius, dar troškinti apie pusvalandį. Jeigu reikės, dar truputį įpilti vandens. Patiekti galima su trupučiu grietinės.
smile.gif
Nutas - turkiški žirniai, avinžirniai. nuotr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 08 lapkričio 2006 - 19:14
Glacee, prisidedu prie sveikinimu smile.gif
Nerandu to graziojo torto recepto ( kur su gelytem) g.gif Ar tu ji idejusi cia? Jei ne, gal aprasytum, nes tokio grozio torto pavidale dar nesu maciusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lanaa @ 2006 11 08, 20:29)
tesla atrodo gyvena neblogai. patikrinau, tai visgi i akmeni nepavirto, atrodo elastinga, bet ne tysalas. ryt ziuresim kas ten gausis. bet manau, kad viskas turetu but gerai  rolleyes.gif
o paragavau, tai aisku dar karstoka ta medaus-cukraus mase... skonis tai nepasakyciau, kad grynai karameles, nes medus priduoda specifini skoni. bet siek tiek karamele primine. o siaip tai nesitikejau, kad nuo sodos, ta mase taip fainai paruduos  smile.gif

klausyk, o kaip tu tas gelytes is obuolio ispjaustei. peiliuku ar kokia mini formele ispaudei  g.gif ir koks ten ju diametras  ax.gif


O, tai gerai. Tešla būtent tokia ir turi būti. Įmesiu keletą nuotraukų iš proceso -
user posted image

tokio storio
user posted image

štai tiek lakštų man išeina iš dviejų porcijųuser posted image

Gėlytėms iš obuolių turiu specialias formytes, įvairaus diametro - net kokių 7 mm yra. Torte - šešių žiedlapių, apie 1,2 cm diametro smile.gif Bus šviesu, nufotkinsiu, kaip atrodo

voveriena
Ačiū smile.gif Kol kas neparašiau šio torto recepto, bet su laiku būtinai įdėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 08 lapkričio 2006 - 19:49
Nu Glacee thumbup.gif Matyt teks storėtiman tiek čia skanumynų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 08 lapkričio 2006 - 21:12
QUOTE(tavi @ 2006 11 08, 23:04)
Nu Glacee  thumbup.gif Matyt teks storėtiman tiek čia skanumynų.


O kiek dar bus smile.gif tavi Ačiū 4u.gif Bet manau, kad nereiks storėt - kai pradėsi labai storėt iš kartoi man sakyk, aš kokią nors košelę įdėsiu - be sviesto, druskos ir cukraus smile.gif)))) arba susitarsim dėl sulčių dienos smile.gif ir viskas bus gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti