Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Man Borjormi mineralinis labai padeda 4u.gif
Atsakyti
Man nuo penktos savaitės prasidėjo pykinimas ir vakarinis rėmuo. Pykina beveik visą dieną po truputį, bet į vakarą prisideda ir rėmuo, tada nors sienom lipk sad.gif
Prieš nėštumą turėjau gastritą, bet išsigydžiau. Dabar, matyt, po truputį ir jis gadina man gyvenimą. Gelbsti tik rennie tab. tik gaila, kad trumpam verysad.gif
Na bent jau užmigti galiu
Atsakyti


Man ginikologe pasake geriau vartoti geramaja suspensija Maalox, tikrai padeda nera brangi ir ilgam uztenka, o svarbiausia pasake, kad tikrai nedaro jokios zalos vaisiui, nes pies tai vartojau rennie.
siulau isbandyti, nes tikrai zinau ta ziauru skausma......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo t_alina: 02 gegužės 2007 - 14:41
Sveikutes,
As dar ne nestuke.gif , bet labai tikiuos kad greitai papildysiu busimu mamu gretas, nes su vyru labai stengiames smile.gif
Jau savaite labai kankina remuo, drauge pasake, kad gali buti del nestumo, tai as iskart susimasciau, gal istikro jau nestuke.gif
Todel noriu jusu paklausti, nuo kokio nestumo laiko, jus pradejo grauzti remuo?
Atsakyti
Man tai nuo 6 savaičių doh.gif
Atsakyti
nei reni, nei kiti vaistai man nepadedavo...
Vienas ir vienintelis dalykas, kuris gelbejo - ledai smile.gif aisku, svoris nuo to tikrai nemazeja, bet kai rugstys ziauriai uzkyla... dar kartais kefyras padedavo
Atsakyti
QUOTE(Vijola @ 2007 05 03, 21:02)
Sveikutes,
As dar ne  nestuke.gif , bet labai tikiuos kad greitai papildysiu busimu mamu gretas, nes su vyru labai stengiames  smile.gif
Jau savaite labai kankina remuo, drauge pasake, kad gali buti del nestumo, tai as iskart susimasciau, gal istikro jau  nestuke.gif
Todel noriu jusu paklausti, nuo kokio nestumo laiko, jus pradejo grauzti remuo?


sveika,

nenoriu suteikt per daug vilčių, bet man rėmuo galima sakyti buvo pirmas požymis nestuke.gif nes vieną rytą net nubudau nuo graužimo, o dar kad nėščia nežinojau, nors jau buvo gal 3-4 savaitė.
sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Man rugstys kyla nerealiai doh.gif kelis kartus per savaite geriu rennie, anksciau vartojau compensan.
Atsakyti
O man vaistininkė rekomendavo frutin..sako jos pritaikytos nestuke.gif ..kaip manot?
Atsakyti
Man tai tik dabar pries kelias dienas pradejo esti remuo unsure.gif
Atsakyti
man ginė leido vartoti Rennie
Atsakyti
Man tai nuo remens geriausias vaistas yra karstas pienas su medumi. O siaip pastebejau, kad isgerus Magnesium diasporal irgi sumazina remeni.
Atsakyti