Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Mano geriausias drauga RENNIE mirksiukas.gif +pieno produktai
Atsakyti
RENNIE tikrai thumbup.gif , man padeda.
Atsakyti
man karstas pienas padeda ir dar migdolu riesutai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 04 07, 19:26)
RENNIE tikrai  thumbup.gif , man padeda.

Man ir padėjo tik RENNIE thumbup.gif, ir dar miegojau ant kuo aukštesnės pagalvės
Atsakyti
Rennie tik tam kartui nuima rugsti, man gyd. prirase 20 tab. raniberl, plius rennie ciulpti, tai zinokit padejo ir dabar jau nebevargina, antra savaite ramu, tfiu tfiu, galvoju gal ir nebekankins daugiau thumbup.gif
Atsakyti
bandziau piena, migdolus,ir reni ir siaip daug visko.bet tai tik laikina.man taip rugstys kildavo,kad net ausyse spengdavo.bet cia forume seniau perskaiciau,kad apie linu seklas,tik as ne nuovira naudojau,nes man labai nuo jo pilva raize ,o grynai seklu kai uzeidavo skausmas po sauksteli sukramtydavau.taip kokia savaite,ir man jau 2 MENESIAI jokio skausmo. smile.gif pabandykit
Atsakyti
Nors mano nestumas galiu sakyt laabai lengvas, bet esu susidurusi su remeniu. Nusipirkau vaistinej Fruttini, bet ne ka jis ten labai ir padeda. Tad tiesiog pradejau ziureti kada ir nuo ko man tas remuo imi kilti. Susekiau... biggrin.gif
Jei daug prisivalgau jau po kokiu 6-7, jei privalgau miltiniu produktu tokiu metu arba citrusiniu. Tai va. Siulau kiekvienai, kuri susidure su remeniu, nepult ppirkt vaistu, o pasistengt naturaliai surast priezasti. Nes as asmeniskai nelabai tikiu, kad remuo eda del to, kad vaikui auga plaukai tongue.gif ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
Nelabai suseksi, jei nuo visko eda remuo, is nuo rugstaus ir nuo saldaus, ir praktiskai nuo visko....
Mano mamai tas pats buvo, kai brolio laukesi, gal tai dar ir paveldetina biggrin.gif as irgi manau, kad berniuko laukiam, nes visi simptomai su mamos sutampa ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lena.lt: 23 balandžio 2008 - 11:11
Na zinokit, jau kantrybe mano baigiasi, jau taip kankina remuo doh.gif Pienas kazkiek padeda, bet neilgam, va is ryto dar nieko net nevalgiau, o jau viskas pakila, ir taip stipriai. Kai eisiu patikrinimui pas terapeute, tegul man ka nors pataria, nes jau nebegaliu. Net buciuotis su MB negaliu verysad.gif
Atsakyti
Pabandykit ledu pavalgyt, man tai gerai nuima ir skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2008 05 21, 15:20)
Pabandykit ledu pavalgyt, man tai gerai nuima ir skanu  thumbup.gif

Man tai periodais uzeina tas remens edimas doh.gif Buna, kad is viso ramu, bet jau kai uzeina, tai ugnim spjaudaus lotuliukas.gif Dabar va jau antra diena negaliu nieko i burna isidet...Tai siandien vyras jau gavo uzsakyma ledu parnest thumbup.gif Sitos priemones dar nebandziau, bet tikiuosi, kad pagelbes ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
Jums pienas padeda, o man tai kaip tik atvirkščiai unsure.gif nuo visų pieno produktų iškart sukyla rūgštys, išskyrus kefyrą, pasukas. Jei esu namie ir turiu kopūstą tai sugraužiu jo lapą, o jei jo neturiu tai čiulpiu ''renni'', bet man jis nelabai padeda verysad.gif . Reiks pabandyt kaip Jūs rašėt tą ''gastal'' mirksiukas.gif
Atsakyti