Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Mums dabar 21sav. jau kokia savaite vakarais eda remuo, kol nestipriai tai kenciu, nieko nedarau, bet jausmas nemalonus.
Atsakyti
Mano geriausias draugas tokiais atvejais būna pienukas thumbup.gif , išgeriu ir iškart praeina, stengiuosi nenaudoti jokių vaistų, kaip bus ateityje- nežinau, bet kolkas pienukas tai mano vienintelis gelbėtojas, nes kartais taip baisiai užeina tas rėmens edimas, kad sunku tverti doh.gif
Atsakyti
Mane irgi kankina rėmuo,nusipirkus buvau reny,nenoriu aš jau jų ,cukraus jau geriau šaukštuką ,tai irgi padeda man hihihi.gif ,bet ir tas cukrus jau neskanus tuoj bus doh.gif ,bandysiu pienuką gerti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,

mane rėmens ėdimas užpuolė nuo kokio septinto nėštumo mėnesio. Ir visada nakty blink.gif Jau taip būdavo sunku, visą pagalvę apseilėdavau doh.gif, atsikeldavau ir plavinėdavau po namus... O padėjo tik vienas dalykas - stiklinė šilto pienuko prieš miegą thumbup.gif Pabandykit ir jūs smile.gif

Atsakyti
sveikutes.o man remuo pradejo esti pries pora dienu ir zinau,kad turesiu ta gera iki nestumo pabaigos.vienintelis mano draugas yra tabletes renni,nes niekas daugiau nepadeda.turejau sita problema per abu nestumus ir irgi nuo pirmu savaiciu.o kai jau budavo paskutines savaites tai turedavau miegoti pusiau sedom,nes tik tai padedavo.
Atsakyti
Pabandžiau pienuko atsigerti ir tikrai man gerai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2008 03 17, 16:17)
Mano geriausias draugas tokiais atvejais būna pienukas  thumbup.gif , išgeriu ir iškart praeina, stengiuosi nenaudoti jokių vaistų, kaip bus ateityje- nežinau, bet kolkas pienukas tai mano vienintelis gelbėtojas, nes kartais taip baisiai užeina tas rėmens edimas, kad sunku tverti  doh.gif

Pienukas mano pirmo nėštumo metu būdavo geriausias draugas ir gelbėtojas thumbup.gif Tikrai labai padėdavo numalšinti tą nemalonų jausmą, o ir nekengsmingas leliukui ax.gif

QUOTE(Mirijan @ 2008 03 17, 22:21)
Sveikutės,

mane rėmens ėdimas užpuolė nuo kokio septinto nėštumo mėnesio. Ir visada nakty blink.gif

Mane irgi dažnai rėmuo ėsti pradėdavo naktį, tad mano MB prieš eidamas miegoti net patikrindavo ar yra šaldytuve pieno, kad naktį netektų važiuoti į parduotuvę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2008 03 17, 22:29)
sveikutes.o man remuo pradejo esti pries pora dienu ir zinau,kad turesiu ta gera  iki nestumo pabaigos.vienintelis mano draugas yra tabletes renni,nes niekas daugiau nepadeda.turejau sita problema per abu nestumus ir irgi nuo pirmu savaiciu.o kai jau budavo paskutines savaites tai turedavau miegoti pusiau sedom,nes tik tai padedavo.

... man irgi padėdavo tik reni ,nes pieno kiek begerdavau nesuveikdavo ...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As irgi keleta menesiu (mazdaug nuo 5 netumo menesio) kankinausi del rugstingumo. Isbandziau viska arba beveik viska, kas imanoma. Ir raniberl, ir rennie, ir Mallox (tiek skysta, tiek tabletem), piena, batona su sviestu, Borjomi ir t.t. Gerdavau ir soda su vandeniu, kuri atrode net saldoka, kai ant savo ugnines gerkles ja varydavau... Visi siti dalykai padedavo tik labai labai trumpam, miegot paskutiniu metu tekdavo tik sedom, nes atrodydavo, kad rugstys ausis nugriaus, keldavausi po n kartu per nakti, nes tikrai labai labai sunku buvo. Gydytoja patare pabandyt Nexium tabletes. Nors visai netikejau, kad gali but kitoks rezultatas nei nuo anksciau isbandytu vaistuku, bet buvau laaaaaaaaabai nustebinta - jau kelios dienos jauciuosi zmogumi, mazinu pagalviu skaiciu nakti - vel griztu i gulima padeti bigsmile.gif ir jau pradedu dziaugtis normaliu miegu, apie konforta dienos metu nera net ka kalbeti thumbup.gif Tiesa, vaistai nepigus - pakelis virs 60 litu, bet jei buciau zinojus apie juos ir kad tai duos toki rezultata, tai nebutu reikeje kankintis tiek, kiek prasikankinau ax.gif
Atsakyti
man tai puenas visada padeda thumbup.gif tik kartai reikia jo isgert daugiau,kartais maziau,as pienuka megstu tad visa litra dazniausiai ir ismaukiu blush2.gif padeda biggrin.gif
Atsakyti
Mane irgi kankina tos rugstys, beveik nuo visko, ka besuvalgyciau... Reikes bandyti pienuka, nes tableciu per daug nesinori... nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Lasyte @ 2008 03 28, 21:19)
Mane irgi kankina tos rugstys, beveik nuo visko, ka besuvalgyciau... Reikes bandyti pienuka, nes tableciu per daug nesinori... nestuke.gif


O jeigu tau pienukas nepades pabandyk RENIE tikrai padeda ir nesciosioms nekenkia, nes ir pati turejau varga si o jei nepades pasakyk savo gydytojui kuris priziuri israsys ka nors smile.gif
Atsakyti