Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

Smagu, kad tau per nakti susitvarko, man tai kaip tik atsigulus ir prasideda biggrin.gif todel miegot visai nesinori eiti.
Atsakyti
QUOTE(butybe @ 2010 01 08, 12:25)
Smagu, kad tau per nakti susitvarko, man tai kaip tik atsigulus ir prasideda biggrin.gif todel miegot visai nesinori eiti.

na tada tikrai ne kas g.gif
As vakar nusipirkau premia ledu Klasika, neva vanilinis plombyras su grietinele, sukapojau visa dezute ir skrandukui tiko ir patiko, niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2010 01 09, 16:51)
na tada tikrai ne kas  g.gif
As vakar nusipirkau premia ledu Klasika, neva vanilinis plombyras su grietinele, sukapojau visa dezute ir skrandukui tiko ir patiko, niam  bigsmile.gif


Matai, mano nestumas jau i pabaiga, tai cia kitos bedos atsiranda. Kai pilvelis pradeda skrandi spausti ir nuo to skrandzio sultys kyla. Tai cia nebelabai ka gali ir be padaryti, nebent kad valgyt po nedaug ir pries miega nevalgyt, nes ypac atsigulus ir liejasi tos sultys biggrin.gif
O tavo atveju, tai po truputi turetu visi nesmagumai praeit ir prasidet maloniausias laukimosi laikotarpis smile.gif Nuo 3 men. paprastai praeina visi pykinimai, nevirskinimai ir pan. Tik per daug ledais nepiknaudziauk, nes paskui buna sunkoka jei daug svorio priaugi mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos ir as turiu su rugstim problemeliu... doh.gif va kaip tik dabar rugstis grauzia, tai net nezinau ka daryti g.gif ar galiu as gerti rennie kazin g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosyte_ @ 2010 01 10, 21:02)
sveikos ir as turiu su rugstim problemeliu...  doh.gif  va kaip tik dabar rugstis grauzia, tai net nezinau ka daryti  g.gif  ar galiu as gerti rennie kazin  g.gif

Labutis, aš šiandien ką tik iš gydytojos. Klausiau, ką geriausia naudoti nuo rėmens, tai gydytoja rekomendavo FRUTIN, BASICA arba MAALOX. Vaistinėje turi būti. Nors per pirmą nėštumą pati naudojau renie.
Atsakyti
QUOTE(Liepa10 @ 2010 01 12, 12:09)
Labutis, aš šiandien ką tik iš gydytojos. Klausiau, ką geriausia naudoti nuo rėmens, tai gydytoja rekomendavo FRUTIN, BASICA arba MAALOX. Vaistinėje turi būti. Nors per pirmą nėštumą pati naudojau renie.


Jo, turbūt viso nėštumo bjauriausias dalykas yra rėmuo. Pirmus nėštumus čiulpiau FRUTIN, o dabar MAALOX. O nakčiai pieno puodelį šalia pasistatau, prabundu, užsriūbiu ir toliau miegu. Tabletę čiulpt naktį kažkaip bijau, o jei užspringsiu.
Atsakyti
As tai miegu su tablete kaip su ciulptuku tongue.gif buna tik pasibaigia ir pabundu blink.gif
Atsakyti
Si problema kankina ir mus doh.gif mes vartojam dakteres rekomenduotus MAALOX ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kreizy @ 2010 01 18, 00:26)
Si problema kankina ir mus  doh.gif  mes vartojam dakteres rekomenduotus MAALOX  ax.gif

Tas MAALOX tikrai neblogai padeda thumbup.gif isbandytas
Atsakyti
man visai pienas nepadeda verysad.gif naudoju Renie.
Atsakyti
is patirties zinau, kad malox neveiksminas. na tiksliau jis gerai tik tada kai isgeri.. o del nestumo laiku vartojamu vaistu butinai reiketu pasitarti su gydytoju smile.gif
Atsakyti
na man ir remuo kankina, bet man padeda atsigulus ramiai paguleti... bent kolkas,,, ax.gif
Atsakyti