Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- II

QUOTE(alexejka @ 2006 11 21, 17:27)
sveikos merginos, na as pagaliau grizau, labai jau man itemptas metas
na o dabar meniu:
pusryciai: 2 saukstai dripsiu su jogurtu+5zemes riesutai
priespieciai: kava +saukstelis cukraus - 40kcal
pietus: trinta darzoviu sriuba+pusele juodos duonos ir pusele riekeles baltos duonos, vistienos saslykas su ryziais ir darzovem....ten 5 gabaliukai vistos krutineles
pavakariai: 3in1 +4 trapuciai
vakariene: dar nesuplanuota

visiems linkejimai


vakariene baisi bet prisipazinsiu kad man butu dar didesne geda:
kol sildesi virtinukai su bulviu idaru, suvalgiau apie 80gr duonos+
tiek pat lasinuku+kokias 6 alyvoges
tada valgiau virtinukus galkokius 10vnt
o kai gryzo vyras tai dar suvalgiau puse pomidoro, palangos duonos 40rd+1keptas kiausinis.....ir dar kokiu 10vnt plikutu sausainiu doh.gif
mirtis alyvuose
Atsakyti
Paskelbsiu ir aš savo vakarykštį meniu 4u.gif

Pusryčiai: apelsinas, po pusvalandžio riekė rugelio su puse pakelio liesos varškės;

Priešpiečiai: avinžirnių sriubytė su kinišku daržovių mišiniu (iš parduotuvės);

Pietūs: daržovių troškinukas su tunu (Briuselio kopūstukai, žiediniai kopūstai, svogūnai, saliero šaknis, paprika, šparaginės pupelės, tunas savo sultyse - pusė indelio);

Pavakariai: 2 gabaliukai šokolado (70% kakavos);

Vakarienė: du kepti kiaušiniai su vienu gabaliuku lieso kalakutienos kumpio (tokį kaip omletą pasidariau).

kaip manot, kiek čia kcal yra? 4u.gif Man kaip ir skaičiuot pagal Montignac nereikia, bet jaučiu, kad truputį pamažinau aš... Bet tas troškinukas taip pilvą užkimšo, kad nieko daugiau ir nebenorėjau...
Atsakyti
SVeikos mano dienele smile.gif

PUSRYCIAI:arbata su pienu, desertine smilgos varske su persiku uogiene
PIETUS:cili- trinta pievagrybiu sriuba, dvi bandeles prie sriubos ir kalakutienos salotos, late kava, puse obuoliu pyrago(to mazesnio)
PAVAKARIAI:arbata su pienu surelis
VAKARIENE:salotos mocarela ir pomidoras, dviguba riekele perklota dviem plonais daktariskos desros lapeliais ir raugintas agurkas,dribsniu batonelis
Atsakyti
Mano šiandienos valgiaraštis:
pusryčiams - 3 stiklinės šilto vandens, kavos be cukraus puodelis
pietums - pomidorų-agurkų salotos su šlakeliu aliejaus; knorr sriubytės pusė puodelio
Vakarienei - 5 mandarinai

Jėzusmarija kaip valgyt noriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpionu karaliene @ 2006 11 22, 18:10)
Mano šiandienos valgiaraštis:
pusryčiams - 3 stiklinės šilto vandens, kavos be cukraus puodelis
pietums - pomidorų-agurkų salotos su šlakeliu aliejaus; knorr sriubytės pusė puodelio
Vakarienei - 5 mandarinai

Jėzusmarija kaip valgyt noriu doh.gif


tu gi badauji doh.gif negi pati nesupranti g.gif susivarysi sveikata cool.gif
Atsakyti

 ! 
Noriu priminti, kad tema skirta valgiaraščio blogybėms įvardyti ir tam, kad atkreiptumėm dėmesį į tai, ką darom negerai, kur pagrindinės mūsų mitybos klaidos ir negerovės.

Stengiamės maitintis sveikai, kokybiškai ir subalansuotai.

Nematau prasmės skelbti nesveiką valgiaraštį ir visiškai nereaguoti į kitų pastabas, nesistengti taisyti savo mitybos.

Todėl ateityje tokie valgiaraščiai kaip Skorpionų karalienės bus trinami be perspėjimo
Atsakyti
QUOTE(Skorpionu karaliene @ 2006 11 22, 21:10)

blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
.... 1200kcal minimum suvartoti turi.
palauk, ateis Hestija su Meska, atrasys tau ... bigsmile.gif rolleyes.gif


mano siandieninis

pusryciai: kava su pienu, jogurtas. 50+ 125 = 175 kcal

pietus: kinieciu maistas 350g (ryziai, paprika, svogunai,biski krabu,kreveciu,zirniukai), obuolys, mandarinas, kava su pienu.
500 + 55 +40 +50 = 645 kcal

pavakariai: arbata, 4 gabaliukai balto sokolado 150 kcal

vakariene: arbata, vanilinis jogurtas 200g. 110 kcal.
veliau: kava su pienu 50 kcal

viso: 1130 kcal
Atsakyti
Mano šiandieniadienis ax.gif

Pusryčiai: apelsinas, po pusvalandžio omletukas (2 kiaušiniai, šaukštelis jogurto ir mineralinio šiek tiek);

Priešpiečiai: sauja džiovintų abrikosų su arbata;

Pietūs: baklažanų suktinukai su varške;

Pavakariai: daržovių ir tuno troškinukas, likęs iš vakarykščių pietų;

Vakarienė: pakelis liesos varškės su džiovintais abrikosais smile.gif

Kažkokia varškinė pasidariau... Bet užtat nagai kaip auga bigsmile.gif
Atsakyti
Grįžta Miaška paklydėlė... blush2.gif Sunku man su kcal skaičiavimu, tai gal nieko, jei dažniau deklaruosiuos be kalorijų.

Šiandiena:

Pusryčiai: riekutė juodos duonos su sviestu.
Priešpiečiai: 25 gr juodo šokolado, puodas kavos su pienu 50/50.
Pietūs: 2 balandėliai, bulvių košės šaukštas, stiklinė multi sulčių.
Pavakariai: 3 maži obuoliai, keli migdolai.
Vakarienė: 2 kepti kiaušiniai, riekutė juodos duonos.
Atsakyti

Oj.Cia skaiciau Mckenos berods temoj, kad cukrus veikia kaip narkotikas tai vakar puikiai tuo isitikinau doh.gif Vakar man tokia diena buvo, kad vis norejos saldaus ir saldaus ir jauciaus nedavalgius, o prasidejo viskas nuo nekalto sureliu doh.gif biggrin.gif

Taigi vakar:

Pusryciai: siltas vanduo, skrudinti dribsniai su pienu
Prieshpieciai: 3 ryziu galetes su rama creme bonjour + plius kazoks braskinis surelis [oj neriekejo jo man valgyt, oj nereikejo, ir kas man i galva shove lotuliukas.gif ]
Pietus: 2 gabaliukai virtos vishtos be odeles [vietoj iprasto vieno] + vieno pomidoro ir pekino salotu salotos su actiniu padazeliu pirktiniu
Pavakariai: dubenelis nat. vistienos sultinio su ryziais
Vakariene: trys kvadraciukai juodo skoloado su rieshutais [nzn kaip pavadint smile.gif]+ 6 arbat.sh. kondensuotos kakavos blush2.gif + kava 3 in 1 + dvi keptos duonos lazdeles.

PO vakarykscio ishejimo ish rikiuotes del surelio, supratau, kad saldumynu ish vis nebvalgysiu doh.gif lotuliukas.gif

Shiandien smile.gif

Pusryciai: stikline shilto vandens ir kaip visada dribsniai su pienu
Prieshpieciai: bananas plius sauja graikiniu riesutu
Pietus: liesa varshke su druska ir batonu [valgiau ne namie, o drauge duonos neturejo.Zinau, kad deretu varshke valgyt viena arba su darzovem]
Pavakariai/vakariene: 2 orkaitej kepti vishtos sparneliai + kokie 5-6 saukstai ryziu smile.gif

Ir pas drauge atsisakiau sokolado bis.gif

Oj bet kaip man geda del to saldumynu protrukio, jauciuos,kaip didziausia nuodeme padarius smile.gif Nebarkit labai smile.gif
Atsakyti
labas rytas
na va kam ant saldumynu patrauke o mane ant surumynu
ir vien todel kad anksciau namo grizau

taigi pusryciai: 1,5 virto kiausinio su krienais ir majonezu, rugelio riekele
priespieciai obuolys
pietus vistienos ryziu ir ananasu troskinukas

pavakariai blush2.gif saukstelis menkes kepeneliu su selenu duoniuku, buvo neskanu tai dar suvalgiau 3 gabaliukus basturmos

vakariene 2 mazi gabaliukai juros lydekos folijoje, 1 virta bulve

po vakarienes rukytos desros griezinelis, basturmos gal 3 gabaliukai, saukstas raugintu kopustu, marinuotas pomidoras, rukyto surelio lazdele ir brendzio 40 gr...
sian burnoj fe kaip neskanu daugiau nevalgysiu surumynu ant nakties
Atsakyti
Labas rytas.

Grįžtu ir aš. Buvau nuklydus su didžiuliu apetitu ir potraukiu duonai. Mano vargstantis žarnynas davė apie tai žinoti, todėl keičiu mitybą ir žiūrėsiu, kas gausis toliau..Taigi, vakarykštis:

PUSRYČIAI: vanduo ir ko, 2 dž. slyvos,2 dž. abrikosai, jogurtas (57 kcal) su 1 a.š. sėlenų, darbe - b. kava su bananu (100 kcal).

PRIEŠPIEČIAI: 200 ml rūgpienio (104 kcal) su 2 r. b. sūrio.

PIETŪS: raug. kopūstų sriuba, gab. kalakutienos su salotom iš: morkų, ananasų, šiek tiek česnako, šlakelio majonezo sumaišyto su ananasų sunka.

PAVAKARIAI (visa tai per 2 valandas): 2 puodeliai slyvų sulčių (200kcal), 3 šoko saldainiai (150 kcal), b. kava, 300 ml rūpienio (156kcal).

VAKARIENĖ: 2 samčiai perlinių kr. sriubos, 1,5 gab. naminės vištienos šaltienos, 1 marinuotas pomodoras ir 1 marinuotas agurkėlis.

NAKTIPIEČIAI: 6 dž. datulės, 100 ml pom. sulčių.

Kalorijas surašiau prie to, ką konkrečiai žinojau ir gaunasi pakankamai nemenkai, o pagrindinis maistas net neįskaičiuotas dar g.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Net: 23 lapkričio 2006 - 09:31