Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji "pagalbininkai"

smagu skaityt apie mažuosius mamų pagalbininkus wub.gif wub.gif

Mano mažylis irgi mėgsta pagelbėti wub.gif : visokias sauskelnes išmetinėja, šiukšlių maišus tempia į konteinerį (tą darydamas jaučiasi toks svarbus, net neleidžia liestis ir padėt, nesvarbu, jei sunkus maišas biggrin.gif ), skalbimo mašiną pakrauna, grindis siurbia, šluosto ir pan. jau senai thumbup.gif , o dabar mėgstamiausias užsiėmimas - indus plaut rolleyes.gif , aš jam net mažą prijuostę nupirkau, nes dabar toks noras, kad neįmanoma ir puodelio be jo išplaut tongue.gif , pastebiu, kad vis geriau išplauna g.gif , nes jau žino, kad reikia pašveist kempine, reikalauja ir Fairy "bubulių" (burbulų), tada perskalaut. Viską smalsu išmėgint jam: duodu ir bulves paskusti, ir morkas, ir sumuštinį sutept, kavą pasaldint ir t.t..

Mėgsta ir tėčiui padėt, ypač ką nors remontuot biggrin.gif , turi ir savo vaikiškus įrankius, bet leidžiam ir tikrais pagelbėti cool.gif ...
Atsakyti
Maniskis vakar indus plove.......... blink.gif , vyras verke is juoko thumbup.gif , as stovejau ir irgi vos neverkiau blink.gif tik ne is juoko ,mat tika buvau visa virtuve kapitaliai isveitus tik tuos nelemtus indus ( isplautus) pelikau kad nuvarvetu. Perplove....... nu bet ir pykti neina tokiu rimtu veidu dirbo.........kita karta sakiau vyrui i masina ji iduosiu kai ka remontuos....vyrui juokai dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2004 10 12, 17:22)
visi mazhi vaikai megdzioja suaugusius. matydami mama besitvarkanchia  namie, gaminanchia valgyt, teti remontuojanti televizoriu, jie butinai nori "padeti". kaip reaguojate i mazhuju  "pagalba"?


Mano dvieju metuku kovalierius irgi labai didelis pagalbinykas. Jei jau tvarkausi namie tai reikia ir jam butinai skudurelio, vaiksto is paskos ir sluoja dulkeles. Jei pamato kur namie siuksle tuoj nesa i siuksline... Labiausia patinka grindis plauti, jei tik palikciau kibira su vandeniu be prieziuros doh.gif kaip mat grindis isplautu thumbup.gif
Atsakyti
O mano šaunuolis tai "padeda" skalbinius padžiauti. Aš jam paduodu po vieną kojinę, o jis neša tėčiui.Tai labai jau patenkintas, kad jam patikime tokį svarbų darbą dirbti biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukryte irgi visur kartu nori padeti dalyvauti . Vaikui butinai reikia duoti viska pabanyti , kad ir kartais nera laiko skubam . Nes maziukai turi labai daug drasos kad viskas jiems iseis ir jei tevai sukritikuoja "tu dar mazas nemoki" gali labai numusti pasitikejima savimi. Mes kai su dukryte maisom tesla blynams tai virtuve buna "balta ", bet jau viska zino ko reikia ideti ir kas kur padeta. smile.gif
Atsakyti
Oho, saunuoles mamytes! As tai, tiesa sakant, smarkiai dar ir nepratinau prie darbu. Kol kas jisai pats atranda, kas jam idomu veikti ir pagal tai, kas ji domina, meginu atitinkamai panaudoti igudziams vystyti... Mano mazasis 1,5m. megsta su manim plaut grindis, siurbti kilimus, laistyt geles, kvieciuosi padet man mikseriu maisyti tesla, kai kepu blynus ar koki pyraga, megsta is indaploves isimti svarius indus... Reiktu gal tiesiog iduot i rankas koki dulkiu valymo skudureli ir drauge valysim dulkes, kaip kad drauge maisom tesla. Anadien mane nustebino, kai nuo stalo po pietu nurinko mano stalo irankius ir nuejes prie indaploves, atsidare dureles ir atidziai itaike kiekviena saukteli ir sakute i jiems skirtas skylutes. As tikrai buvau be zado! blink.gif O paskui uzdare dureles ir, kadangi ji labai gyriau, tai patenkintas eme ploti rankytemis. Kitasyk tai nezinia, kiek kartu jis vis stipriai uzdarinejo (po antro karto uzdarytas) draudziamo kambario duris ir vis plojo rankytem drauge su mumis. Nuo to karto, kai jis savo iniciatyva ar paprasytas padaro koki gera darbeli, mudu su teciu ji labai giriam ir plojam rankom, kadangi zinom, kad maziukui ir paciam labai patinka rankom ploti ir tai jam - aiskus gera reiskiantis zenklas.
Kaip gerai, kad uzejau sia tema. Semiuosi is jusu patirties, saunuoles. mirksiukas.gif Labai noreciau uzsiauginti sau pagalbininka, juolab kad ir antrasis vaikutis, kuris gims ateinanti pavasari, turetu gera pavyzdi - vyresni broliuka. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sesuoToma: 25 lapkričio 2006 - 23:39
O mano kaip suniukas,tik tetis gryzta is darbo,tapkes jam nesa doh.gif ir taip viska daro ta pati,ka cia jau raset,irgi pastebejau kad visu vaikiukai megsta siuksles ismetinet,nest i kibira,as tai anksciau tikrinau ka ten jau taip ismete nemirktelejus lotuliukas.gif viena karta visgi nesusekiau,dingo mano naujos kortos hansabanko pin kodas,kurio net isidemet net nespejau doh.gif O siaip man labai patinka kad ji tokia pastabi,nieko ir mokint nereikia viska pastebi,pakartoja,net tarp is visu vaistu kurie stovi aukstai spintelei,moka parodyt pirsciuku is kurios dezutes duot,nes ten vitaminas,kramtomos tabletes doh.gif
Atsakyti
Na auginu tikru tikriausia talkininka. Ir tikiuos, kad tas noras su amziumi neisgaruos g.gif Padeda, man beveik visuose buities darbuose. Ir pirkinius is krepsio iskrauna (isvardina ka pirkom), ir duris gryzus uzrakina, kai skalbiame tai butinai sukisa viska i skalbykle, o iskalbus traukia lauk, nesa man. O as dziaunu. Kai isdziusta, nuima rubus nuo dziovyklos, as lankstau graziai, o jis nesa prie spintos. Padeda man dulkes valyt su skudureliu, geles laistyt (turi maza laistytuviuka). Siurbiam kartu (butinai reik paspaust ijungimo mygtuka, o veliau ir laido suvyniojimo mygtuka). Jei siurbliuoju baldus, pasitrumpinu vamzdi, uzsidedu baldu antgali. Tai vaikas su grindu antgaliu ir dalim vamzdzio po visa buta burzgia. Pasiurbus iskarto nesa man sluota, kibira is po kriaukles traukia. Karta pasilenkus skudura greziau, o jis man sluota nese, na zinot vos nepataike geron vieton doh.gif Jei reikia tik virtuve praplaut naudoju sluota-kempine. Tai pamates vaikas, paprasta sluota ne karta yra i vonele imurgdes ir isploves thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis rimtai padet dar per mazas, bet kaip moka taip padeda. Pamato ka as darau tvarkydamasi ir megdzioja paskui. Dulkes ir grindis sluosto su viskuo ka randa - servetele, savo rubeliais ir t.t. Siurbt neduoda, nes pats nori, pasiima siurblio vamzdi ir pats uzdamas siurbia, sluota kai pastveria irgi vaiksto po namus ir sluoja, smagu rolleyes.gif O labiausiai patinka viska nest ir mest i siuksliu deze, ko tik ten as nerandu. Tikiuosi, kad kai ugtels ir toliau bus toks darbstuolis thumbup.gif
Atsakyti
Maniskiui tai patinka,kai jam duodu kokiu uzduociu...pavyzdziui,sudedu i skalbykle drabuzius ir parasau,kad man paduotu minkstikli,ipilu jo ir tada prasau padeti i vieta ir ijungti skalbykle.Kaip jam patinka,neduok dieve,ta procesa be jo atlikciau,asaru kalnai butu...Siaip kiekviena sapeli,kaip koks pedantas surenka ir nunesa i siuksliadeze,na bet ir pats nepatingi prisiukslint...Kai gaminu maista nuo menes ne per zingsni nesitraukia,viska turi isragaut,o dar jei paprasau ka padaryt ,tai jam vienas smagumas...pats rengiasi,man neleidzia net prisiliest...juokinga ziuret kai triusikus maunasi:sukisa kojas i viena skyle uzsitempia siaip ne taip ant atsikisusio savo pilvo ir atseit apsimoviau...tenka perrengt
Atsakyti
Pats pirmasis darbelis, kuri mano pyplys atlieka nuo 1m. ir 5 men. - saziningai i siuksliu deze ismeta nesvarius pampersus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2004 10 12, 18:22)
visi mazhi vaikai megdzioja suaugusius. matydami mama besitvarkanchia  namie, gaminanchia valgyt, teti remontuojanti televizoriu, jie butinai nori "padeti". kaip reaguojate i mazhuju  "pagalba"?


Mano sunelis 1 m. 4 men. man mielai padeda atlikti darbus. Istraukia skalbinius is skalbimo masinos, pries man juos kabinat ant dziovyklos, drabuziuis ispurto. Megsta kartu su manimi paluti grindis, siurbtti grindis, valyti dulkes su sluotele, sveisti kriaukle ar grindis su kempinele. Jei pamato kokia siuksle ant grindu, paima ja ir sako "Kaka" nesdamas ja ismesti i siuksliu deze. Tikuosi jis visada bus toks geras mano pagalbininkas.
Atsakyti