Įkraunama...
Įkraunama...

Mažieji "pagalbininkai"

Padeda man, padeda doh.gif
O tėčiui kaip padeda, tai savo įrankių ilgai ieško smile.gif
Atsakyti
Abu pas mane labai nori dirbti, bet susipeša dėl to, kuris indus plaus ar kilimą siurbs, tai kartais būna vargas. Aišku, svarbiausia pastangos, norsw mamytėms ir nervus kainuoja smile.gif
Atsakyti
Manoji irgi mamytės didžiausia pagalbininkė thumbup.gif Į skalbimo mašiną krauną kone viską, ką tik randa - rūbus, žaislus, šaukštelius.. Kartą mobilų telefoną išmaudė (gerai, kad seną, sugedusį, o ne veikiantį), pamačius, kaip aš žaislus plaunu.. Ypač mėgsta stalčius patvarkyt - viską ant žemės iškraustyt. Na ir šiaip padeda, kuo tik gali wub.gif Geriausia, kad žaislus padeda surinkt drinks_cheers.gif Tik reikia pavyzdį parodyt.
Atsakyti
OI,turiu pagalbininka tai turiu,viska "padeda" daryti. biggrin.gif Ipac patinka veidrodzius ir stiklus(ko turim tai turim) po mano plovymo is naujo plauti,pasiemes skudura paspjaudo ir mozoja ka tik isplautus.Pagiriu vaikeli,o pati dantis sukandu,o ka darysi-juk padeda! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
Va va, Ragnez, man su ta šiukšliadėže irgi cirkų buvo:))) Iš namų pradėjo dingti arbatiniai šaukšteliai.  Detektyvo pabaiga buvo geresnė nei knygoj. Vieną kartą pagavau savo metant arbatinį šaukštelį į šiukšlių maišą...


Oi, kam sauksteliai dingo, o as jau keli menesiai nebeturiu savo mobilaus telefono, įtariu jo likimą cry.gif

O mes dirbam irgi daug, labbbbbbbai daug blink.gif . Labiausiai man "patinka" kai stiklus blizgina, paspjaudo ir pavalo cry.gif . Na bet tai ka padarysi smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif oi kaip padeda thumbup.gif grindis "plauna", dulkes "valo" , langus, stiklus "plauna". o jei išsiurbliavus kilimus neduosi jai pasiurbti doh.gif nu vienžo, mamos pagalbininkė lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mazoji pagalbininke nuolatos stengiasi padeti tongue.gif As tvarkau viena gala, ji kita, o po jos vel tenka tvarkyti man doh.gif tai taip visa diena ratuku ir vaikstom biggrin.gif Nepersianiausiai tvarke su teciu rozetes, tai buvo labai wub.gif ziureti kaip mazuoji bando kazka atsukti ar prisukti g.gif Niekas jos nevaro salin, o visada mielai priima kad ir tokia doh.gif pagalba wub.gif
Atsakyti
pagalbininkas bezdzioniukas doh.gif thumbup.gif vien zodz reik viska jam daryt ta pati ka ir mamka nes kitaip bus bardelis namie wub.gif thumbup.gif unsure.gif
Atsakyti
bis.gif na mes tokios pat nuostabios tvarkdares, kaip ir jus visi ir visos lotuliukas.gif
skudura ima nuo kriaukles ir valo grindis, padeda man stumt siurbli, o paskui slanga nesa iki sandeliuko, lekste kartais i virtuve nesa po valgio angel_not.gif
kaip as suprantu, svarbiausiai neatbaidyti nuo "darbu", kad paskui neverkti pacioms, prasant susitvarkyti thumb_yello.gif
Atsakyti
maniskiui 2.3metuku,jau geras puse metu kai mes tvarkomes kartu - laistom geles,valom dulkes,sluoja,siurbliuojam,dziaustom drabuzius,einam lyginti,jis nunesa drabuzius i kambari ar virtuve,indus padeda isplauti,bulves pjaustom,plaunam ir t.t net kaime malkas abu nesem,pastaciau jam kibira ir jis ten dejo,kol prideda pilna.labai faina tureti toki pagalbininka
Atsakyti
Padeda daug, kaip ir jums visoms doh.gif
Labiausiai džiaugiuosi, kai išmeta į šiukšlių dėžę savo sauskelnes arba paprašytas atneša savo tapkytes biggrin.gif Vis pagalvoju, kad neužilgo ta diena, kai bus savarankiškas.
Atsakyti
mano mažiukas labai mėgsta man padėti.Ypač kai mato,kad aš neturiu ką veikti tada jis staigiai suvelia visa butą lotuliukas.gif o jei rimtai tai daug ką darome kartu ir viską aptarinėjame.Labiau tiesa jis mėgsta su krikšto mama kažką daryti thumbup.gif
Pvz;kartu grindis plaunam,dulkes valom,tešlą maišom ir begale kitokių darbų atliekam
Atsakyti